Siekite toliau su „Volvo“ E serijos ratiniais ekskavatoriais

Patikrintos konstrukcijos EW220E modelio ratiniai ekskavatoriai iš „Volvo Construction Equipment“ sujungia komfortą, jėgą ir judesių tikslumą, kad pasiektumėte didžiausią našumą.

volvo wheeled excavator ew180e

EW220E – naujasis „Volvo Construction Equipment“ ratinių ekskavatorių grupės narys. Jame įdiegtos visos gerai žinomos mažesniojo brolio EW180E funkcijos ir dar daugiau. Lengvai imkitės sudėtingų darbų: nauja sustiprinta dviejų dalių pagrindinė strėlė užtikrina didelę kėlimo galią. Be to, ši galinga mašina gali pasiekti daugiau nei 10 metrų nutolusias medžiagas.

Įspūdingas modelis

EW220E gali vykdyti įvairiausias užduotis, kadangi modelį galima lanksčiai sukonfigūruoti ir pritaikyti įvairius padargus. Mašina iš gamyklos išrieda dviejų variantų: pritaikyta keliams arba bekelei. Pastarojoje montuojamas sunkesnis atsvaras. Klientai gali rinktis įvairias aukštos kokybės padangas. Priklausomai nuo grunto, jos gali būti viengubos arba sudvejintos. Patikimas važiavimo variklis užtikrina pakankamą trauką įkalnėms ir nelygiems keliams įveikti, o pasirinktinė strėlės pakabos sistema (BSS), automatiškai įjungiama pasiekus 5 km/h greitį, sugeria smūgius ir sumažina medžiagų barstymą.

E serijos ratinį ekskavatorių galima pritaikyti naudojant įvairius „Volvo“ padargus, specialiai suprojektuotus ciklų trukmei sutrumpinti ir degalų naudojimo efektyvumui padidinti. Naujieji planavimo kaušai puikiai tinka landšafto formavimo darbams ir griovių priežiūrai, tuo tarpu gamykliniai „Steelwrist®“ kreipimo-sukimo įtaisai užtikrina neprilygstamą valdymą. Kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti mašiną, pasirinktinės hidraulinės linijos užtikrina optimalų srautą ir slėgį, naudojant vienkrypčio arba dvikrypčio srautų padargus.

Operatorius gali ne tik lengvai ir greitai pakeisti padargus darbo vietoje, bet ir patogiai persivežti juos iš vieno objekto į kitą. Pasirinktinė vilkimo kilpa leidžia vilkti iki trijų tonų masės priekabas (jei priekaba turi inercinius stabdžius – iki aštuonių tonų). Jį galima montuoti ant atraminių kojų arba lygiagrečiojo verstuvo. Operatoriai gali pasiimti su savimi visus savo įrankius ir susidėti juos į specialią stalčiaus tipo įrankių dėžę, ištraukiamą iš važiuoklės. Įrankių dėžė, kurią pirmieji pristatė „Volvo“, talpina iki 130 kg. Dėžės dalikliai, kuriuos galima įstatyti į penkias skirtingas padėtis, operatoriui padeda tvarkingai išskirstyti įrankius, o mechaninis stabdiklis neleidžia stalčiui judėti transportavimo ir darbo metu.

Komfortas ir kontrolė

Gera apžvalga visomis kryptimis ir ergonomiškai išdėstyta sąsaja padeda suprasti, kodėl „Volvo“ kabina su ROPS sertifikatu yra geriausia rinkoje. Specialios konstrukcijos kabinoje – daug vietos kojoms ir gausu skyrių daiktams laikyti. Juk komfortas didina operatorių našumą, ar ne?

Didesniam patogumui „Comfort Drive Control“ (CDC) operatoriui suteikia galimybę vairuoti mašiną tik vairasvirtės ritinėliu (iki 20 km/h (12 myl./val.) greičiu). Tai – nauja funkcija „Volvo“ ratiniuose ekskavatoriuose. Siekiant papildomo komforto, EW220E modeliuose galima pašalinti vairo kolonėlę: tokiu atveju operatorius galės valdyti visą mašiną, įskaitant kreipiamąjį-sukamąjį įtaisą, verstuvą ir spyrius – naudodamasis vairasvirtėmis.

Be standartinių galinio vaizdo ir šoninio vaizdo kamerų EW220E gali būti įrengiama „Volvo Smart View“ sistema – trys prie rėmo pritvirtintos kameros, kurios ekrane formuoja realų darbo aplinkos vaizdą iš paukščio skrydžio, ir padeda manevruoti ribotose erdvėse. Vaizdą galima rodyti mašinos arba atskirai sumontuotame ekrane.

Kad būtų galima įlipti ir išlipti iš mašinos lengviau bei saugiau, turėklai ir laipteliai nudažyti ryškiomis spalvomis. Pasirinktinai gali būti montuojamas nuotoliniu būdu valdomas pasitikimo žibintas, padedantis operatoriams orientuotis tamsoje.

volvo ratinis ekskavatorius ew180e

Sukurta judėti

Su galingu, „Tier 4 Final“ standartus atitinkančiu, „Volvo“ varikliu, pasižyminčiu dideliu sukimo momentu žemomis apsukomis EW220E pasižymi neprilygstamu našumu. Siekiant sumažinti degalų sąnaudas neprarandant našumo, ECO režimas įsijungia automatiškai Jį papildo automatinių laisvųjų apsukų funkcija ir variklio automatinio išjungimo funkcija, įsijungiančios po tam tikros nustatytos trukmės. Be to, jos mažina mašinos dėvėjimąsi.

Ratinis ekskavatorius suprojektuotas ir išbandytas vadovaujantis griežčiausiais efektyvumo ir patikimumo standartais. Patvarios konstrukcijos važiuoklė užtikrina didelę prošvaisą važiuojant kietais, nelygiais paviršiais, o patvarios ašys su automatinei veikiančia arba operatoriaus valdoma priekinės ašies svyravimo funkcija garantuoja tvirtumą reikliausiose darbo sąlygose.

Siekiant sklandesnio ir efektyvesnio darbo, EW220E galima sumontuoti automatinį kasimo stabdį, kurį „Volvo“ pristatė pirmieji daugiau nei prieš 10 metų. Mašinai sustojus, išmanioji parinktis automatiškai įjungia darbinius stabdžius ir užrakina posvyrio funkciją.

Kad veiktų ilgai ir patikimai, EW220E modelio mašinos suprojektuotos galvojant apie paprastą priežiūrą. Visuose E serijos ratiniuose ekskavatoriuose tepimo taškai yra grupuojami, o filtrai įrengti už plačiai atsidarančių variklio durelių. Ir visa tai pasiekiama stovint ant žemės. Dėl paprastesnės prieigos prie tokių zonų kaip radiatoriai ir tinkleliai, techninę priežiūrą vykdyti lengva, todėl operatoriai gali greitai grįžti prie savo pagrindinio darbo.

„Volvo“ siūlo įvairių priežiūros paslaugų, kad jūs išvengtumėte neplaninių prastovų. Tokie sprendimai kaip originalios „Volvo“ dalys, mašinos stebėjimo arba techninės priežiūros planai padės užtikrinti, kad mūsų ratiniai ekskavatoriai savininkams garantuotų maksimalią investicijų grąžą.

 


EW220E T4f pagrindinės specifikacijos

Variklis

„Volvo D6J“

Darbinė masė

kg

22180

sv.

48898,4716

Bendroji galia

kW

129

AG (imp.)

172,99158

... esant variklio apsukoms

aps./min.

1800

Kaušo talpa

m3

1

yd3

1,307951

Maks. kėlimo galia

kg

8 500 priekyje / 4 800 šone

sv.

-

... siekyje / aukštyje

m

6 / 1,5

pėd.

20 / 5

Maksimalus kasimo siekis

mm

10150

pėd., col.

33'4"

Maksimalus kasimo gylis

mm

6310

pėd., col.

20'8"

Prasilaužimo jėga (ISO) (įprasta)

kN

132

lbf

29674,7748

Plėšimo jėga (ISO) (padidinta)

kN

117

lbf

26302,6413

Maksimalus greitis

km/h

30

myl./val.

18,641136