Naujieji „Volvo“ G serijos kompaktiniai ratiniai krautuvai sujungia komfortą, saugą ir didelį našumą

Volvo Construction Equipment L30G ir L35G modelių kompaktiniai ratiniai krautuvai siūlo erdvią ir patogią kabiną bei galingus variklius. Abu jie buvo išplėtoti siekiant dar didesnio komforto ir mažesnių nuosavybės sąnaudų.

Naujieji „Volvo“ G serijos kompaktiniai ratiniai krautuvai sujungia komfortą, saugą ir didelį našumą

Volvo Construction Equipment L30G ir L35G modelių kompaktiniai ratiniai krautuvai galbūt ir yra maži, tačiau pasižymi didelėmis plėšimo ir kėlimo jėgomis bei didesne prošvaisa, todėl gali konkuruoti su gerokai didesnėmis mašinomis. Atnaujintose G serijos mašinose įrengtas naujausias variklis Volvo D3.3M, tenkinantis reikliuosius Tier 4 Final / Stage IIIB emisijos standartus be būtinybės montuoti dyzelino dalelių filtrą. Šie 5,5–6,1 tonos „Volvo“ kompaktiniai ratiniai krautuvai yra sumaniai suprojektuoti, gerai apsaugoti ir užtikrina įspūdingą manevringumą, todėl idealiai tinka dirbti apribotoje arba ankštoje erdvėje, kur demonstruoja didesnį patvarumą ir ilgalaikį našumą.

Sklandus valdymas
Nenuostabu, kad „Volvo“ kabina yra rinkos lyderis: ji užtikrina matomumą į visas puses, siūlo ergonomiškai išdėstytus valdymo elementus ir paprastą prieigą.

Išgaubtas priekinis stiklas užtikrina puikų matomumą pirmyn, o naujas valytuvas ir žemesnis išmetamasis vamzdis padeda padidinti apžvalgos lauką, pagerindamas galinį vaizdą. Siekiant suformuoti patogesnę ir našesnę darbo aplinką, reguliuojamoji vairo kolonėlė buvo perprojektuota: dabar sėdint lieka daugiau vietos, ypač – aplink kelius, kad operatorius galėtų lengvai vykdyti sudėtingas užduotis. Tuo tarpu priekinio skydelio, vairo ir akseleratoriaus patobulinimai papildomai pagerina operatoriaus vairavimo patirtį. Patvarūs neslidūs laipteliai buvo perkelti ir nuleisti, kad būtų galima saugiai įlipti ir išlipti iš kabinos, o pirmasis laiptelis nudažytas ryškiai oranžine spalva, kad gerai išsiskirtų iš aplinkos ir operatoriui būtų lengviau orientuotis.

Nesvarbu, kokia danga tenka važiuoti: L30G ir L35G modelių kompaktiniai ratiniai krautuvai rieda sklandžiai. Šarnyrinė rėmų jungtis ir pasirinktinė strėlės pakabos sistema absorbuoja smūgius, tuo tarpu dviguba hidraulinė sistema leidžia sklandžiai kelti ir vairuoti, kad operatoriams niekada nereikėtų ieškoti kompromisų tarp galios ir manevringumo. Šios funkcijos bei vienas lėtosios eigos stabdžių pedalas užtikrina, kad mašinas bus lengva vairuoti net ir mažiau patyrusiems operatoriams.

Didelis našumas
L30G ir L35G modelių kompaktiniuose ratiniuose krautuvuose montuojami su Tier 4 Final / Stage IIIB derantys Volvo varikliai (55,4 kW / 74,8 AG), generuojantys visą reikiamą galią sudėtingoms užduotims atlikti. Siekdami palaikyti didelę galią be regeneracijos būtinybės, klientai gali rinktis ką tik pristatytą variklį D3.3M, kuriame veikia dyzelino oksidacijos katalizatorius. Jei ketinate eksploatuoti „Volvo“ kompaktinį ratinį krautuvą jautrioje aplinkoje, galite rinktis D3.3H versiją su dyzelino dalelių filtru.

 

Dėl unikalių rinkoje portalinių ašių ir pilnai blokuojamų priekinių bei galinių ratų diferencialų kompaktiniai ratiniai krautuvai pasiekia didžiausią klasėje prošvaisą ir pasižymi puikia trauka. Perjungdamas vieną jungiklį, operatorius galės užrakinti diferencialus ir užtikrinti, kad kiekvienam ratui tektų maksimali galia, taip ribojant padangų prasisukimą ant nestabilaus pagrindo.

Nesvarbu, ar jums teks tvarkyti delikačius krovinius, dažnai pervažiuoti iš vieno objekto į kitą, ar naudoti reiklius padargus - Volvo kompaktiniai ratiniai krautuvai atliks užduotis nedelsdami, kokioje srityje bedirbtumėte. Sklandi hidrostatinė pavara leidžia dirbti trumpais ciklais, o aukštos pavaros parinktis maksimaliai sumažina pervažiavimo trukmę. Pasirinktinis hidraulinis siurblys padidina pagalbinį srautą iki 100 litrų per minutę, o tai leidžia padidinti mašinos našumą.

Maksimalus mašinos naudingojo darbo laikotarpis
Dėl kelių didelio našumo ypatybių šie kompaktiniai ratiniai krautuvai maksimaliai padidina efektyvumą ir užtikrina mažas bendrąsias nuosavybės sąnaudas.

Turėdamas pasirinkimą tarp Volvo Z-bar kinematikos, užtikrinančios tobulą lygiagretųjį judesį padėklų šakėmis, ir TP jungčių sistemos, leidžiančios pasiekti didelę vertimo jėgą visame kėlimo diapazone, operatorius galės tiksliai pritaikyti mašiną konkrečiai darbo specifikai. Rinkdamiesi Z tipo strėlę, klientai gali tikėtis didesnio našumo ir didesnės naudingosios apkrovos. Originalioji Volvo strėlė leis naudoti šiuos padargus ant didesnių Volvo krautuvų: taip pavyks sumažinti padargų parką. Su L30G modeliu siūloma universalus padargų užraktas garantuoja suderinamumą su daugeliu minikrautuvų ir kompaktinių vikšrinių krautuvų padargų.

Visuose Volvo kompaktiniuose ratiniuose krautuvuose variklis montuojamas skersai: tai užtikrina puikų balansą, be to, siūlo puikią prieigą priežiūros patikroms atlikti. Siekiant maksimaliai sumažinti techninės priežiūros prastovas, L30G ir L35G modeliai pasižymi įspūdingu 100 valandų tepimo intervalu. Šiuos kompaktinius ratinius krautuvus ne tik lengva eksploatuoti: jie taip pat užtikrina ilgaamžį našumą ir supaprastintą priežiūrą, kadangi juose montuojami diskiniai stabdžiai. Anksčiau diskiniai stabdžiai būdavo siūlomi tik didelį greitį pasiekiančiuose modeliuose, tačiau dabar standartiškai įrengiami visose G serijos mašinose.

Siekiant padidinti eksploatavimo galimybes, portalinės ašys siūlo didelę prošvaisą, o patvarus, išlietas galinis atsvaras saugo gyvybiškai svarbius komponentus nuo akmenų ir kitų objektų.

Dabar maksimaliu našumu dirbti lengva, nes galima naudoti įvairius Volvo nuodugniai išbandytus ir aprobuotus padargus. Operatorius gali rinktis Volvo kaušus, šakes, griebtuvus ir kėlimo strėles, kad geriausiai išnaudotų savo mašinos potencialą ir padidintų L30G bei L35G modelių universalumą ir efektyvumą.

Pagrindiniai techniniai duomenys

Pagrindiniai techniniai duomenys

*Informacija apie L30G yra grindžiama L30G modelio mašina su kabina, 365/80 R20 padangomis ir 1 m3 bendrosios paskirties kaušu. Analogiškai: L35G modelio duomenys grindžiami L35G modelio mašina su kabina, 405/70 R20 padangomis, Z-bar strėle, 1,2 m3bendrosios paskirties kaušu ir FEMIII šakėmis.

Pabaiga.

2016 April

Daugiau informacijos rasite čia: www.volvoce.com/press

Arba galite susisiekti:

Thorsten Poszwa 
Išorės ryšių direktorius 
„Volvo Construction Equipment“ 
Tel.: +32 490 65 96 68 
El. paštas: thorsten.poszwa@volvo.com 
„Twitter“: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
Londonas
Tel.: +44 77 333 50307
El. paštas: osullivan@se10.com