Naujieji B serijos vibrovolai tankina efektyviai

Naujieji „Volvo Construction Equipment“ gruntiniai vibrovolai SD75B, SD115B ir SD135B turi pažangią technologiją, kuri prisitaiko prie vykdomos užduoties ir objekto, tankina energingai, užtikrina maksimalų universalumą ir našumą.

Naujieji B serijos vibrovolai tankina efektyviai

Pristatome „Volvo Construction Equipment“ naujuosius „Stage IV“ standarto gruntinius vibrovolus. Šios universalios ir išmanios mašinos padeda operatoriui pasiekti maksimaliai aukštą našumo ir efektyvumo lygį, kokie bebūtų užduoties reikalavimai. Pavyzdžiui, „Volvo“ išplėstinė būgno kontrolės sistema leidžia operatoriui naudojantis paprastu valdyti pultu reguliuoti dažnį ir amplitudę kompensuojant kintantį dirvožemio tipą ir būklę. Standartiškai siūlomos dvi dažnio nuostatos, o pasirinktinai galima įtraukti penkias. Galima rinktis aukštą arba žemą amplitudę, sureguliuojant būgno dinaminę jėgą pagal vykdomą užduotį ir medžiagos gylį. Tuo tarpu optimizuotos centrifūginės jėgos ir automatinės vibracijos funkcija papildomai didina našumą, valdymo paprastumą ir produktyvumą.  

Traukos kontrolės sistema demonstruoja puikias važiavimo įkalnėn ir traukos savybes sudėtingoje aplinkoje, pvz., kai įkalnė stati arba slidus pagrindas, išvengiant būgno prasisukimo ir užtikrinant puikias įkalnės įveikimo, našumo ir produktyvumo charakteristikas.

B serijos vibrovolai gali veikti trimis skirtingomis konfigūracijomis su glotniaisiais ir dantytaisiais būgnais. Be to, vibrovolą galima nesunkiai konvertuoti pakeičiant glotnųjį būgną dantytuoju – pakanka tiesiog užspausti dantytuosius segmentus, papildomai padidinant universalumą.

Volvo SD115BIšskirtinis efektyvumas
Aukščiausios klasės „Volvo“ variklis, derantis su „Stage IV“ standartu, tiekia didelį sukimo momentą žemomis apsukomis, kad būtų mažesnė emisija ir degalų sąnaudos, tačiau nemažėtų galia. Režimas ECO dabar standartiškai diegiamas į SD75B, SD115B ir SD135B modelius. Jis leidžia iki 40 % sumažinti degalų sąnaudas pritaikydamas variklio apsukas darbiniam režimui. Be to, dėl naujosios ekscentrinės konstrukcijos pasiekiamas didesnis važiavimo įkalnėn greitis esant žemesniam slėgiui, todėl efektyviai deginami degalai.

Pasyviosios regeneracijos sistema automatiškai išvalo filtrus įprastos eksploatacijos metu: operatoriui nereikia nieko daryti, be to, nėra neigiamo poveikio našumui. Tuo tarpu hidrauliniu būdu valdomas kintamųjų apsukų ventiliatorius energiją eikvoja tik kai to reikia. Dėl mažesnių ventiliatoriaus apsukų mažėja triukšmas, didėja operatoriaus darbo komfortas ir mažėja bendrosios nuosavybės sąnaudos.

Komfortas ir kontrolė
B serijos vibrovolai papildomai padeda skatinti operatoriaus darbo efektyvumą ir našumą, nes juose sumontuota pirmaujanti rinkoje kabina, pasižyminti puikiu matomumu, tinkamai sugrupuotais ergonominiais valdymo elementais ir patogia aplinka. Kabina su ROPS/FOPS sertifikatu yra įstiklinta nuo grindų iki lubų, kad būtų galima aiškiai apžvelgti vietą, kurioje dirbama, ir matyti priekinį būgną. Visiškai reguliuojamą sėdynę galima pasukti ir perslinkti į kitą vietą, kad matomumas ir komfortas būtų dar geresni. Naujas ir modernus spalvinis operatoriaus ekranas, kuriame rodoma darbinė informacija ir pagrindiniai diagnostiniai pranešimai, gerai matomas bet kuriuo metu, net ir intensyvioje saulės šviesoje.

Patvarūs ir patikimi
Naujieji „Volvo“ SD75B, SD115B ir SD135B modelių gruntiniai vibrovolai yra vieni patvariausių ir ilgaamžiškiausių rinkoje. Jie ilgiau dirba naudingai ir yra ilgiau eksploatuojami. B serijos modeliuose montuojami tik aukščiausios kokybės komponentai, jie sumaniai išdėstyti, be to, įgyvendintas švaraus dizaino principas. Sunkiojo darbinio ciklo būgnas, centrinis lankstas ir priekinio rėmo komponentai suprojektuoti ir pagaminti siekiant didelio ilgaamžiškumo bei našumo. Suvirintieji rėmai pagaminti iš aukštos kokybės plieno, o tikslios ir nuoseklios suvirinimo siūlės garantuoja tvirtą konstrukciją. Visi komponentai ir elektronikos elementai perkelti į kabiną ir sumontuoti galinėje sienelėje, kad būtų apsaugoti nuo atmosferos poveikio.

B serijos modeliuose standartiškai montuojama pakreipiamoji kabina, ji leidžia lengvai pasiekti hidraulinius komponentus. Variklio gaubtas pakeliamas elektra ir atveria plačią prieigą nuo žemės prie variklio skyriaus. Techninės priežiūros darbus ir patikras galima vykdyti efektyviau, su minimaliomis prastovomis: taip padidinamas bendrasis našumas ir patikimumas.  

Pagrindiniai techniniai duomenys:

Pagrindiniai techniniai duomenys
Gruntiniai vibrovolai SD75B, SD115B ir SD135B siūlomi EMEA reguliuojamose rinkose.  

Pabaiga.

January 2016

Thorsten Poszwa                                                       
Išorės ryšių direktorė                          
„Volvo Construction Equipment“                              
Tel.: + 32 4918 60331                                                 
Email: thorsten.poszwa@volvo.com                       
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O’Sullivan
SE10
Londonas
Tel.: +44 77 333 50307
Email: osullivan@se10.com