Nauji specialiosios paskirties kaušai leis padidinti „Volvo“ ratinių krautuvų produktyvumą ir pelningumą

Naujausi „Volvo Construction Equipment“ ratinių krautuvų kaušų asortimento modeliai sujungia sumanią konstrukciją ir neprilygstamą patvarumą, todėl juos galima eksploatuoti ilgai, be to, jie pritaikyti konkrečioms užduotims ir sąlygoms objekte.

Nauji specialiosios paskirties kaušai leis padidinti „Volvo“ ratinių krautuvų produktyvumą ir pelningumą

„Volvo Construction Equipment“ pristato tris naujus kaušus, specialiai suprojektuotus „Volvo“ L110–L350 modelių ratiniams krautuvams. Tai yra „Volvo“ smėlio kaušas, „Volvo“ krovos kaušas plokščiu dugnu ir „Volvo“ krovos kaušas, kurie pakeis dabartinius modelius.

„Volvo“ krovos ir smėlio kaušai optimizuoti konkrečioms užduotims vykdyti. Ratiniai krautuvai su jais gali dirbti maksimaliu našumu, o klientai – taupyti laiką ir pinigus bei įdėti mažiau pastangų. „Volvo“ klientai gali rinktis geriausius modelius iš plataus siūlomo padargų asortimento, kad atitiktų ir netgi pranoktų objekto reikalavimus bei dirbtų pelningiau.

Naši forma
Sumanios konstrukcijos „Volvo“ krovos kaušus su įprastu ir plokščiu dugnu bei „Volvo“ smėlio kaušus lengva pripildyti dėl ypatingos kaušo formos, subalansuoto dugno-galinės dalies santykio bei įleidžiamųjų angų. Šios našumą didinančios ypatybės leidžia operatoriams dirbti greičiau ir nuveikti daugiau, be to, iki 20 % sumažinamos degalų sąnaudos.

Optimizuoti apsaugai nuo išbarstymo nukreipia medžiagą, kad būtų geriau apsaugota jungčių sistema, o kreivinės šoninės plokštės puikiai ją sulaiko, kad darbas eitųsi efektyviau. Siekiant neleisti maišytis įvairioms medžiagoms, kaušų kišenės buvo maksimaliai sumažintos.

Didesnis pelnas su kiekvienu kaušu
Nesvarbu, ar teks dirbti žvyro, ar kitų medžiagų karjere, nes „Volvo“ krovos kaušas – idealus pagelbiklis siekiant užtikrinti darbo našumą ir degalų ekonomiją. Savininkai gali tikėtis didžiausio našumo ir mažesnių degalų sąnaudų, kadangi kaušą lengva užpildyti, o tai papildomai sumažina ciklo trukmę. Naudodami „Volvo“ krovos kaušus, operatoriai galės atlikti tas pačias užduotis su mažesniu kiekiu degalų. Rezultatas – daugiau pakrautos medžiagos ir mažiau sąnaudų.

Volvo rehandling bucket„Volvo“ krovos kaušas plokščiu dugnu puikiai tinka tvarkymo, pylimo į krūvas ir apdorotų medžiagų krovos (smėlio, žvyro ir užpildų) darbams atlikti. Dirbant ant smėlio ir kitokio minkšto grunto, kaušas leidžia maksimaliai padidinti traukos ir prasilaužimo jėgą, užtikrinant tvarką darbo vietoje, neprilygstamą našumą ir efektyvumą.

Volvo rehandling flat floor bucketDirbant ant minkšto grunto, kai mažesnė trauka, idealiai tinka „Volvo“ smėlio kaušas. Jis suprojektuotas smėliui ir kitam smulkios frakcijos užpildui tvarkyti: ilgas dugnas maksimaliai padidina skverbties jėgą, kad padidėtų trauka, tuo tarpu dėl plokščios formos darbo vietoje palaikoma tvarka.

Volvo sand bucket

Pagaminta „Volvo“ specialistų, skirta „Volvo“ mašinoms
„Volvo“ krovos su įprastu ir plokščiu dugnu bei smėlio kaušai suprojektuoti remiantis dešimtmečiais kaupta inžinerijos patirtimi, padedančia užtikrinti ilgą eksploataciją, o patvari konstrukcija leidžia dirbti sunkiomis sąlygomis. Kaip ir visi „Volvo“ padargai, šie naujieji modeliai buvo visapusiškai išbandyti siekiant užtikrinti atitiktį griežčiausiems našumo bei patvarumo standartams vykdant bet kokias užduotis.
Siekiant užtikrinti kaušų ilgaamžiškumą, kritiškai svarbiose vietose naudotas itin tvirtas plienas ir dėvėjimuisi atsparios dalys, kas padeda maksimaliai apriboti neplanines prastovas. Nesvarbu, kokio sunkumo darbai laukia: „Volvo“ kaušai suprojektuoti taip, kad atlaikytų dideles apkrovas, o mašinos galėtų ilgai dirbti naudingai bei pelningai.

Klientai ne tik gaus našiausius ir patikimiausius kaušus rinkoje: jiems bus papildomai pasiūlyta išskirtinė techninė pagalba ir priežiūra, kurią suteiks „Volvo“ pasaulinio tinklo įgaliotieji atstovai. Prireikus pakeisti susidėvinčiąsias dalis, pasiekiamumas bus garantuotas. „Volvo“ siekia didinti klientų investicijų grąžą.

Pagrindinės specifikacijos:

„Volvo“ krovos kaušas*Užkabinamoji sąsa

Pagrindinės specifikacijos
„Volvo“ krovos kaušas*Kaištinė sąsaja
Pagrindinės specifikacijos
„Volvo“ krovos kaušas plokščiu dugnu* Kaištinė sąsajaPagrindinės specifikacijos
„Volvo“ krovos kaušas plokščiu dugnu* Užkabinamoji sąsajaPagrindinės specifikacijos
„Volvo“ smėlio kaušas*Kaištinė sąsajaPagrindinės specifikacijos

*Pasirinktinai galima įsigyti prisukamąjį kraštą. Prisukamasis kraštas prideda 0,2 m³ \[0,26 jard.³\]
**Talpa yra skaičiuojama nesusidėvėjusiam kaušui

2016 June

Pabaiga.

Papildomos informacijos rasite www.volvoce.com/press

Arba galite susisiekti:

Thorsten Poszwa
Išorės ryšių direktorius
„Volvo Construction Equipment“
Tel.: +32 490 65 96 68
El. paštas: thorsten.poszwa@volvo.com
„Twitter“: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
Londonas
Tel.: +44 77 333 50307
El. paštas: osullivan@se10.com