„Load Assist“ padeda išnaudoti maksimalų „Volvo“ ratinių krautuvų našumo potencialą

„Volvo Construction Equipment“ technologija „Load Assist“ buvo specialiai kuriama „Volvo“ ratiniams krautuvams L110H–L250H. Tai – integruota sistema, kuri pagaliau leis nebespėliojant padidinti našumą ir pelningumą.

„Load Assist“ padeda išnaudoti maksimalų „Volvo“ ratinių krautuvų našumo potencialą

„Volvo Construction Equipment“ ratiniai krautuvai L110H–L250H suprojektuoti tiekti neprilygstamą našumą. Siekiant maksimaliai išnaudoti įrangą ir padidinti pajamas, į šias sunkiojo darbinio ciklo mašinas gamykloje gali būti įdiegta sistema „Load Assist“. Kartu su kabinoje montuojamu didelės skyros ekranu „Volvo Co-Pilot“ sistema „Load Assist“ leidžia padidinti naudingojo darbo trukmę ir našumą, tuo pat metu sumažindama eksploatacijos sąnaudas ir užtikrindama nuosavybės apsaugą.

„Load Assist“ idealiai tinka trumpiems sunkvežimių krovos ciklams, įskaitant darbus karjeruose, kasyklose ir sunkiosios infrastruktūros projektuose. Dinaminė sistema padidina apkrovos matavimo tikslumą, maksimaliai sumažina medžiagų barstymo apimtį ir mašinos susidėvėjimą. Taip spartėja krovos ciklai ir optimizuojamas našumas.

Operatorius gali 1–2 % tikslumu krauti sunkvežimius iki maksimalios keliamosios galios: taip išvengiama perkrovos, nepakankamo pakrovimo ir persvėrimo problemų. Net ir stovint ant nelygaus pagrindo, šlaituose, perkeliamos medžiagos kiekis skaičiuojamas dinamiškai ir tiksliai, o matavimus lengva kalibruoti. Galinio vaizdo kamera (jei yra) automatiškai įsijungia pradėjus važiuoti atbuline eiga, sujungdama apkrovos informaciją ir galinės kameros vaizdą viename ekrane. Optimizuodama krovos ciklus, sistema „Load Assist“ leidžia transporto priemones pakrauti sparčiau: taip klientai sutaupo laiko ir pinigų.

Volvo Load assist display

Neribota prieiga
Turėdami lengvai pasiekiamus mašinų, užduočių ir medžiagų duomenis, operatoriai gali nustatyti savo krovinio tikslumą ir didinti našumą. Reguliuojamasis 10 col. kabinos ekranas padeda operatoriams nenukreipti dėmesio nuo darbo, nes jam valdyti nereikia daug pastangų. Tinkinamais garsiniais ir vaizdiniais perspėjimais operatorius informuojamas, jei viršijamos apkrovos ribos. Lanksti sistema turi talpią atmintį ir leidžia operatoriui keisti darbų užsakymus bei tikslines vertes ir stebėti eigą nepertraukiant užduočių srauto. Išnaudodami puikias mašinos įžvalgas ir operatoriaus valdymo galimybes, klientai galės geriau valdyti eksploatacijos sąnaudas.

Turėdami daug duomenų apie mašinos veiklą ir našumą, klientai galės analizuoti mašinos eksploataciją ir nustatyti, kurias sritis reikėtų tobulinti. Sistemos „Load Assist“ informacijoje nurodomos krovos trukmės, medžiagų perkėlimo trukmės, pakrautų kliento sunkvežimių skaičius ir į kliento sunkvežimius pakrautų medžiagų svoris (tonomis).

Sukurtas tarnauti ilgai
Siekiant klientams užtikrinti, kad „Volvo“ įranga ilgai išliks puikios būklės, sunkiojo darbinio ciklo užduotims vykdyti gaminami patvarios konstrukcijos komponentai. Trys inercijos matavimo blokai, du apkrovos jutikliai ir vienas ekranas suprojektuoti taip, kad atlaikytų vibraciją, drėgmę ir atmosferos poveikį.

Sistemos „Load Assist“ komponentai puikiai tinka „Volvo“ ratiniams krautuvams L110H–L250H. Jie nuodugniai išbandyti ir aprobuoti kaip atitinkantys griežtus „Volvo Construction Equipment“ standartus. Kaip ir visa „Volvo“ įranga, „Load Assist“ priežiūra rūpinsis plataus pasaulinio priežiūros tinklo technikai, servisai ir įgaliotieji atstovai, kurie teiks techninę pagalbą ir leis ramiai dirbti.

Pabaiga.

2016 m. April

Daugiau informacijos rasite čia: www.volvoce.com/press

Susisiekite su mumis:

Thorsten Poszwa 
Išorės ryšių direktorius 
 „Volvo Construction Equipment“ 
Tel.: +32 490 65 96 68 
El. paštas: thorsten.poszwa@volvo.com 
„Twitter“: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
Londonas
Tel.: +44 77 333 50307
El. paštas: osullivan@se10.com