EWR170E – pasiruošęs padėti

Reaguodama į augantį rinkos susidomėjimą trumpo sukimosi spindulio ratiniais ekskavatoriais, „Volvo Construction Equipment“ pristato naująjį EWR170E su įvairiomis išmaniomis funkcijomis ir puikiais degalų naudojimo efektyvumo rodikliais.

volvo wheeled excavator ew170e

Efektyvi aplinka

EWR170E turi geriausią rinkoje „Volvo“ erdvią kabiną, kurioje pakankamai vietos kojoms, puiki apžvalga visomis kryptimis, kurią pagerina dideli langai ir galinio bei šoninio vaizdo kameros. Kadangi variklis sumontuotas mašinos gale, mašinos priekiniame dešiniajame kampe yra papildomos erdvės, tad užtikrinamas nekliudoma mašinos dešinės pusės apžvalga. Ratiniame ekskavatoriuje gali būti įrengiama sistema „Volvo Smart View“ – trys prie rėmo pritvirtintos kameros, kurios ekrane formuoja realų darbo aplinkos vaizdą iš paukščio skrydžio, ir padeda manevruoti ribotose erdvėse. Vaizdą galima rodyti mašinos arba atskirai sumontuotame ekrane.

Siekiant patogumo, operatoriui siūloma galimybė rinktis įvairias vairasvirtes ir pritaikyti valdymo elementus, sukuriant nuorodas, pvz., valytuvams, kameroms bei nutildymo funkcijai valdyti. Tuo tarpu „Comfort Drive Control“ (CDC) operatoriui suteikia galimybę vairuoti mašiną tik vairasvirtės ritinėliu (iki 20 km/h greičiu). Tai – nauja funkcija „Volvo“ ratiniuose ekskavatoriuose.

Kad būtų lengviau įlipti ir išlipti iš mašinos, turėklai ir laipteliai nudažyti ryškiomis spalvomis. Pasirinktinai gali būti montuojamas nuotoliniu būdu valdomas pasitikimo žibintas, padedantis operatoriams orientuotis tamsoje. Naujajame šviesos diodų apšvietimo pakete – papildomas septintasis darbinis žibintas, skirtas montuoti šalia šoninės kameros.

Kad galėtumėte dirbti našiai

Siekiant sklandesnio ir efektyvesnio darbo, EWR170E galima sumontuoti automatinį kasimo stabdį, kurį „Volvo“ pirmąkart pristatė daugiau nei prieš 10 metų. Mašinai sustojus, išmanioji parinktis automatiškai įjungia darbinius stabdžius ir užrakina posvyrio funkciją. Siekiant sutrumpinti ciklų trukmę ir pagerinti degalų naudojimo efektyvumą, pasirinktinė pagrindinės strėlės plaukiojimo funkcija leidžia naudoti galią kituose hidrauliniuose kontūruose. Tokiu būdu, leidžiant strėlę žemyn, taupoma siurblio energija ir sumažinamas skysčių srautas.

Prie degalų naudojimo efektyvumo prisideda atnaujintas „Tier 4 Final“ standartus atitinkantis, „Volvo“ variklis, kuris išvysto didelį sukimo momentą esant žemomis variklio apsukomis. Be to, automatinė laisvųjų apsukų funkcija sumažina variklio apsukas, kai nustatytą laiką nesinaudojama valdymo elementais, ir automatiškai išjungia variklį, jei mašina nenaudojama nustatytą laikotarpį. Degalų sąnaudas papildomai sumažina režimas ECO, kuris įsijungia automatiškai ir optimizuoja degalų naudojimą be našumo nuostolių. Be to, pasyviosios regeneracijos proceso metu DPF filtrai automatiškai valomi neaukojant našumo.

Siekiant padidinti stabilumą, kai dideliu greičiu važiuojama nelygiais pagrindais, EWR170E naudoja pasirinktinę strėlės pakabos sistemą (BSS). BSS kartu su hidrauliniu kontūru ir dujų slėgio amortizatoriais automatiškai įsijungia pasiekus 5 km/h greitį ir sugeria smūgius, dėl kurių būtų barstomas kaušo krovinys.

Universalumas iš pagrindų

EWR170E galima individualiai konfigūruoti naudojant standartines 2,5 m pločio ašis arba – siekiant didesnio stabilumo – 2,75 m ašis ir verstuvą. Universalusis ratinis ekskavatorius, patvirtintas eksploatuoti bendro naudojimo keliuose, turi pasirinktinę, keliams pritaikytą vilkimo kilpą, kuria galima vilkti iki aštuonių tonų masės priekabas (priekaboje turi būti sumontuoti inerciniai stabdžiai). Operatoriai gali vežtis į objektą įrankius, sveriančius iki 130 kg, susidėję juos į specialią stalčiaus tipo įrankių dėžę, kuri patogiai ištraukiama iš važiuoklės.

„Volvo“ siūlo platų padargų asortimentą, skirtą padidinti EWR170E našumą, kurie harmoningai dera su mašina. Kad galėtumėte lengvai ir efektyviai keisti padargus, į Padargų valdymo sistemos atmintį galite įrašyti iki 20 skirtingų padargų nuostatų.

Siekdami padidinti produktyvumą, klientai gali užsisakyti „Steelwrist®“ kreipimo-sukimo įtaisą. Gamyklinė sistema siūlo pilną mašinos ir kreipimo-sukimo įtaiso valdymo paruošimą, o visa informacija pateikiama viename mašinos ekrane.

Naudingasis darbo laikas

EWR170E suprojektuotas nuolatiniam darbui. Hidraulinių žarnų tvirtinimas ant pagrindinės ir viršutinės strėlių optimizuotas siekiant padidinti patikimumą ir sumažinti jų pažeidimų galimybę. Be to, naujieji ant ašies tvirtinami purvasaugiai turi didesnį paviršių, todėl geriau saugo mašiną nuo purvo.

Kad veiktų ilgai ir patikimai, EW170E modelio mašinos suprojektuotos galvojant apie paprastą priežiūrą. Visuose E serijos ratiniuose ekskavatoriuose tepimo taškai yra grupuojami, o filtrai įrengti už plačiai atsidarančių variklio durelių. Ir visa tai pasiekiama stovint ant žemės. Dėl paprastesnės prieigos prie tokių zonų kaip radiatoriai ir tinkleliai, techninę priežiūrą vykdyti lengva, todėl operatoriai gali greitai grįžti prie savo pagrindinio darbo.

Siekiant padidinti pelningumą ir išlaikyti produktyvumą, „Volvo“ siūlo rinktis iš plataus asortimento išbandytų ir patvirtintų originalių „Volvo“ dalių. Visoms joms taikoma „Volvo“ garantija. „Volvo“ padės išlaikyti EWR170E darbinę būklę: siūlome įvairių lanksčių techninės priežiūros, remonto ir planinės priežiūros galimybių.

 

 EWR170E T4f pagrindinės specifikacijos

Variklis

D4J

Darbinė masė

kg

17950-19200

sv.

39573 - 42329

Bendroji galia

kW

115

AG (imp.)

154,2173

... esant variklio apsukoms

aps./min.

2000

Kaušo talpa

m3

0,7

jard.3

0,9155657

Maks. kėlimo galia

kg

5500

sv.

12125,41

... siekyje / aukštyje

m

6,00/1,5

pėd.

20 / 5

Maksimalus kasimo siekis

mm

9360

pėd., col.

30'9"

Maksimalus kasimo gylis

mm

5750

pėd., col.

18'10"

Prasilaužimo jėga (ISO) (padidinta)

kN

126

lbf

28325,9214

Maksimalus greitis

km/h

35

myl./val.

21,747992

Galinės dalies sukimo spindulys

m

1790

pėd., col.

5872'8"