Didžiausias Volvo dvirėmis sunkvežimis A60H: su juo darbas nesustoja

Volvo Construction Equipment 60 imperinių tonų klasės dvirėmių sunkvežimių atstovas A60H yra visada pasiruošęs darbui. Jis didesnis, patvaresnis ir tiesiog geresnis: dėl patvarios konstrukcijos, paprastos priežiūros prieigos ir išskirtinio Volvo įgaliotųjų atstovų tinklo ši mašina gali būti eksploatuojama be pertraukos, nes pasižymi ypatingu patikimumu.

Didžiausias Volvo dvirėmis sunkvežimis A60H: su juo darbas nesustoja

Naujasis 55 tonų (60 imperinių tonų) talpos A60H – tai Volvo Construction Equipment didžiausias kada nors pagamintas dvirėmis sunkvežimis, kuris pasiruošęs dirbti bet kada. Ši mašina suprojektuota sunkiems  medžiagų vežimo darbams sudėtinga bekele  – karjeruose, atvirosiose kasyklose ir stambiuose žemės darbų objektuose. A60H pasižymi ilgaamžiškumu, kokybe, patikimumu ir patvarumu: būtent to juk ir tikitės iš Volvo. Dirbant šiuo modeliu, galima medžiagas gabenti lengviau ir efektyviau.

A60H suprojektuotas siekiant padidinti naudingojo darbo trukmę. Tai pasiekti padeda itin patvarūs priekinis, galinis  rėmai ir vilkimo kilpa bei šlapi diskiniai stabdžiai. Ir tai – dar ne viskas. Volvo praktikoje patvirtintas patvarumas ir įvairios garantijos galimybės reiškia, kad jums neteks nerimauti, kad negalite dirbti, kai reikia. Jėga ir patvarumas – tai stipriausios A60H modelio dvirėmio sunkvežimio savybės.

Volvo CE nuėjo tolimą kelią nuo 1966 metų, kai pristatė pirmąjį 10 tonų klasės dvirėmį sunkvežimį, linksmai pavadintą Gravel Charlie. Dabar, po penkiasdešimties metų, sunkvežimis gali gabenti jau 50 tonų sunkesnį krovinį, o Volvo vis dar yra pasaulinis dvirėmių sunkvežimių gamybos lyderis. Mes išradome šią koncepciją ir tobuliname ją daugiau nei pusę amžiaus.

Daugiau krovinio mažesnėmis sąnaudomis
A60H padės padidinti jūsų verslo pelningumą, nes gali pervežti daugiau už mažesnę kainą. Volvo geriausi rinkoje degalų naudojimo efektyvumo rodikliai, naujos technologijos ir gyvybiškai svarbių eksploatacijos duomenų valdymo priemonės padės optimizuoti jūsų gamybą ir valdyti techninės priežiūros kaštus, kad kuo greičiau susigrąžintumėte investicijas.

Geriausia rinkoje A60H 55 tonų (60 imperinių tonų) naudingoji apkrova padės sumažinti vienos tonos pervežimo savikainą. Dėl modernios konstrukcijos pavyko padidinti ir talpą, ir degalų naudojimo efektyvumą, kad galėtumėte pervežti daugiau už mažesnę kainą.

A60H sumontuotas 16 litrų darbinio tūrio Volvo variklis. Jis siūlo ne tik didelę 495 kW galią ir 3 200 Nm sukimo momentą, bet ir puikius degalų naudojimo efektyvumo rodiklius. Dėl garantuoto degalų naudojimo efektyvumo A60H padidins jūsų veiklos pelningumą ir padės greičiau susigrąžinti investiciją.

Įgaliotųjų atstovų tinklas
Volvo išskirtinis įgaliotųjų atstovų tinklas visada pasirengęs jums padėti ir užtikrinti jūsų ramų darbą. Volvo siūlo įvairias paslaugas, vietinę kompetenciją ir pasaulinę patirtį, įskaitant telematinį mašinų stebėjimą ir puikius dalių pasiekiamumo rodiklius. Visa tai leidžia padidinti našumą ir maksimaliai sumažinti eksploatacijos kaštus.

Dėl pirmaujančios rinkoje prieigos A60H modelio priežiūra greita ir lengva. Priekinės grotelės nulenkiamos žemyn ir tada atlieka priežiūros platformos su neslidžiais laipteliais funkciją. Elektra valdomas variklio dangtis atsidaro 90 laipsnių kampu. Jis kartu su elektra valdoma dugno plokšte leidžia saugiai pasiekti visą variklio skyrių.

Eksploataciniai duomenys
Dirbant su A60H, vertingi duomenys visada šalia. Juos analizuodami, galėsite padidinti darbo objekte efektyvumą ir sumažinti kaštus. Naudodamiesi Volvo išmaniosiomis sistemomis, pvz., MATRIS™, CareTrack™ ir bortine svėrimo sistema, klientai galės optimizuoti gamybą ir sumažinti eksploatacijos kaštus. Volvo naudoja naujausias mašinų eksploatacijos ir būsenos stebėjimo technologijas, kurios padeda parinkti geriausius būdus pelningumui didinti. Bortinė svėrimo sistema kiekvieno ciklo metu garantuoja optimalią apkrovą. Taip, dirbant bet kokioje srityje ir objekte, maksimaliai padidinama gamyba, taupomi degalai ir lėtinamas mašinos dėvėjimosi procesas. Įvairiose klientų techninės pagalbos sutartyse siūloma vykdyti prevencinę techninę priežiūrą, bendruosius remonto darbus ir teikti kitas naudingojo darbo trukmę ilginančias paslaugas, kurios padeda kontroliuoti techninės priežiūros sąnaudas.

Didžiausias Volvo dvirėmis sunkvežimis A60H

Našumo rekordai 
Su A60H gamybines kvotas pasieksite greičiau. Didinkite pajamas išnaudodami didesnę naudingąją apkrovą ir našumą bei mažesnes vienos tonos pervežimo sąnaudas. Tai – neprilygstamas sunkvežimis, pasižymintis visomis bekelei skirtomis funkcijomis, praktikoje patvirtinta Volvo technologija ir įspūdinga naudingąja apkrova, kad metai iš metų jūsų vykdomos operacijos būtų tvarios.

A60H per valandą perveš daugiau medžiagų ir įvairiomis sąlygomis atiduos visas savo jėgas. Tai – didžiausias dvirėmis sunkvežimis rinkoje. Jo naudingoji apkrova didesnė, kad galėtų vykdyti sunkiojo darbinio ciklo užduotis, ir pasiektų iki 40 % didesnį našumą nei ankstesnysis didžiausias Volvo sunkvežimis. Be to, jame realizuota visapusiška dvirėmio sunkvežimio koncepcija, užtikrinanti maksimalų universalumą, kad klientai galėtų siųsti šias mašinas į bet kurią objekto vietą ir nurodyti kopti į statesnes įkalnes. Dirbkite bet kokiu metų laiku, ant bet kokio pagrindo ir bet kurioje srityje: naudokite specialiai pritaikytas mašinų konfigūracijas ir padangas, kurios visos optimizuotos derėti su šia 60 imperinių tonų mašina.

Revoliucinės A60H savybės – tai vėliausios Volvo naujovės. Ši mašina nenugalima su pritaikytu pavaros agregatu, automatinės pavaros deriniais, įskaitant visiškai blokuojamus diferencialus, visų rūšių paviršiams pritaikyta galinių tiltų pakaba, hidromechanine vairo sistema ir aktyviąja pakaba. A60H turi aktyviąją hidraulinę priekinę pakabą, kuri leidžia sudėtingu pagrindu gabenti medžiagas didesniu greičiu, važiuojant padidina operatoriaus komfortą bei stabilumą. Dėl jos mašina galima per trumpesnį laiką pervežti daugiau medžiagų, taip pasiekiant neprilygstamą našumą.

Operatoriaus pasirinkimas 
Kai objekte yra kitų mašinų, daugelis operatorių renkasi Volvo. Centre įrengta sėdynė, geresnė vairo sistema, puiki pakaba, žemas triukšmo lygis, klimato kontrolė, erdvė ir matomumas – visa tai padeda mažinti operatoriaus nuovargį, kad jis galėtų efektyviau dirbti. Operatoriams patinka ir aukštesnis komforto lygis, valdymo paprastumas bei sauga, tad jie gali dirbti sparčiai visą dieną, ištisus metus.

A60H modelio pagalbinė išvertimo sistema, pajudėjimo įkalnėje sistema ir pakrovimo bei išvertimo stabdys padeda operatoriams neprarasti kontrolės, kad našumas ir sauga būtų didesni.

Įvairios saugos funkcijos, pvz., geresnis matomumas ir efektyvus apšvietimas, padeda užtikrinti operatoriaus ir aplink mašiną dirbančių kitų operatorių, instruktorių, mechanikų ir objekto darbininkų saugą pačiomis reikliausiomis sąlygomis.

Pagrindinės specifikacijos:
Pagrindinės specifikacijosPabaiga.

2016 m. balandis

Daugiau informacijos rasite čia: www.volvoce.com/press
Arba galite susisiekti: 

Thorsten Poszwa     
Išorės ryšių direktorius    
„Volvo Construction Equipment“   
Tel.: +32 490 65 96 68    
El. paštas: thorsten.poszwa@volvo.com  
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
Londonas
Tel.: +44 77 333 50307
El. paštas: osullivan@se10.com