75 tonų „Volvo EC750E“ optimizuos našumą ir pelningumą

„Volvo Construction Equipment“ vikšrinis ekskavatorius EC750E siūlo degalų ekonomijos naujovių, didesnį našumą ir pirmaujančias charakteristikas, kurios padės auginti investicijų grąžą.

75 tonų „Volvo EC750E“ optimizuos našumą ir pelningumą

„Volvo Construction Equipment“ modelis EC750E – tai 75 tonų klasės vikšrinis ekskavatorius, pasižymintis puikiu galios ir stabilumo deriniu, todėl jis gali bet kokioje srityje pasiekti didesnį našumą. Šioje mašinoje veikia „Volvo“ variklis D16, derantis su „Tier 4 Final“ / „Stage IV“ reikalavimais. Sunkiojo darbinio ciklo ekskavatorius pasiekia 374 kW (502 AG), jame naudojamos pažangios degalų ekonomijos technologijos, kurios užtikrina itin greitą reakciją, leidžiančią pasiekti maksimalų našumą ir pelną.

EC750E sumontuota naujoviška elektrohidraulinė technologija, optimizuota harmoningai veikti su patvariu varikliu. Ji operatoriui siūlo geresnę kontrolę ir didesnį našumą. Hidraulinė sistema kartu su „Volvo“ pažangiuoju režimu ECO veikia išvien, kad sumažintų vidinius nuostolius hidrauliniame kontūre. Taip daugeliu atvejų gerėja degalų ekonomijos rodikliai, tačiau nemažėja našumas.

Pirmaujanti rinkoje „Volvo“ kabina sukurta galvojant apie operatorių: čia jis jaučiasi patogiai ir girdi mažai triukšmo, todėl gali dirbti optimaliai našiai. Ergonomiškai išdėstytos sąsajos, įskaitant vairasvirtes, klaviatūrą ir LCD monitorių, ir aiškus matomumas į visas puses užtikrina efektyvumą ir naudojimo paprastumą. Erdvioje kabinoje apstu saugyklų ir erdvės kojoms, čia įrengta 12 ventiliacijos angų su oro kondicionavimo funkcija bei reguliuojamoji sėdynė, kad operatorius jaustųsi žvaliai, būtų budrus ir susikaupęs.

Pirmaujantis našumas
Net ir sudėtingiausioje aplinkoje EC750E modelis pasiekia didesnį kasimo našumą: maksimali jo prasilaužimo jėga siekia 323/342 (padidinta) kN. Gera degalų ekonomija ir spartūs ciklai užtikrina maksimalią investicijų grąžą. Gerai subalansuotas ekskavatorius turi platų tarpuvėžį, ilgus vikšrus, įtraukiamąją važiuoklę ir optimizuotą atsvarą, kad būtų pasiektas didelis stabilumas. Taip operatoriai gali patikimai dirbti ant nelygaus pagrindo.

Įtaisytoji darbinio režimo sistema suprojektuota didinti degalų ekonomiją ir mašinos našumą, kad operatoriai galėtų pasirinkti geriausią darbinį režimą vykdomai užduočiai atlikti, užtikrinant bet kokiam darbui tinkamą konfigūraciją.

Siekiant papildomai padidinti valdomumą, šiose mašinose naudojamas aukštas sistemos slėgis ir patvarūs vikšrai, leidžiantys pasiekti didesnę galią ir valdymo paprastumą kopiant įkalne ir važiuojant nestabiliu pagrindu. Klientai gali maksimaliai sumažinti ciklo trukmę ir padidinti pelningumą, nuvažiuodami į sunkiai pasiekiamas objekto vietas, ir išnaudoti naujai suprojektuotą, visiškai elektrohidraulinę sistemą.

Neprilygstama naudingojo darbo trukmė
Patvarusis EC750E visada pasiruošęs bet kokiems darbams. Jis suprojektuotas maksimaliai naudingojo darbo trukmei pasiekti. Mašina pasižymi sunkiojo darbinio ciklo konstrukcija, joje sumontuoti patikimi, susidėvėjimui atsparūs komponentai ir paprasta priežiūros prieiga, kad klientai galėtų darbus atlikti greitai ir be delsos.

EC750E turi sutvirtintą sunkiojo darbinio ciklo strėlę ir alkūnę, pagamintas iš itin tvirto plieno. Šie komponentai suprojektuoti harmoningai derėti su mašina, maksimaliai padidinant naudingojo darbo trukmę ir našumą. Siekiant papildomos apsaugos ir patikimumo net ir sudėtingiausiomis sąlygomis, po alkūne privirintos plieninės juostos, o po mašina įrengta itin tvirta plokštė. Šis modelis pagamintas naudojant apsaugotus komponentus, įskaitant tvirtą rėmo konstrukciją ilgaamžiškumui užtikrinti ir ilgai dirbti naudingai reiklioje aplinkoje. Tai leidžia klientams mašiną eksploatuoti beveik be pertraukų.

Siekiant papildomai pailginti naudingojo darbo trukmę, mašiną galima prižiūrėti greitai ir saugiau, kadangi techninės priežiūros taškai pasiekiami lengvai per plačią angą ir patogiai įtaisytas skyriaus dureles, naudojantis centriniu ir aplinkiniais praėjimais.

Didinant saugą ir patvarumą, įrengiamos kabinos su pasirinktiniais FOG (krentančių objektų apsaugas) ir FOPS (apsaugos nuo krentančių objektų konstrukcija) sertifikatais, todėl operatoriai sudėtingomis sąlygomis gali dirbti ramiai. Siekiant papildomai padidinti saugą, EC750E modelyje galima įrengti viso ilgio vikšrų apsaugą.

Didesnis universalumas
Siekiant padidinti universalumą, šie ekskavatoriai dera su įvairiais patvariais padargais, įskaitant bendrosios paskirties, sunkiojo darbinio ciklo ir itin sunkaus darbinio ciklo kaušus. „Volvo“ padargai yra specialiai suprojektuoti derėti su „Volvo“ mašinomis, kad sudarytų vieną tvirtą ir patikimą sistemą.

„Volvo“ sunkiojo darbinio ciklo ir itin sunkaus darbinio ciklo kaušai pagaminti naudojant susidėvėjimui atsparias plokštes, todėl kasant tankias medžiagas jie pranoksta kitus. Klientai gali pasikliauti šia patvaria mašina, puikiai tinkančia karjerams ir kasykloms. Ji pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, suprojektuota eksploatuoti ilgai bei našiai. Siekiant padidinti patvarumą, „Volvo“ kaušai gaminami naudojant itin tvirtą plieną. Su jais siūlomi įvairūs dantys, šoniniai peiliai, segmentai ir apsaugą gerinantys susidėvėjimo skydai.

EC750E modelyje galima įrengti „Volvo“ hidraulinį trupintuvą, kuris suardys net ir kiečiausias medžiagas. Klientai galės išnaudoti nuoseklią mašinos galią, didelę ardymo jėgą, maksimalų smūgių stiprumą ir įrangos patvarumą.

Be to, „Volvo“ siūlo padargų valdymo sistemą, į kurią galima įrašyti iki 20 skirtingų padargų. Sistema leidžia operatoriui kabinoje, naudojantis jutikliniu monitoriumi, iš anksto nustatyti hidraulinį srautą ir slėgį. Taip užtikrinamas universalumas ir galimybė naudoti įvairius padargus.

Pagrindinės specifikacijos:

Pagrindinės specifikacijosPabaiga.

2016 m. balandis

Daugiau informacijos rasite čia: www.volvoce.com/press

Arba galite susisiekti:

Thorsten Poszwa
Išorės ryšių direktorius
„Volvo Construction Equipment“
Tel.: +32 490 65 96 68
El. paštas: thorsten.poszwa@volvo.com
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10 
Londonas
Tel.: +44 77 333 50307
El. paštas: osullivan@se10.com