„Volvo L25 Electric“ nebijo žiemos padėdamas teikti ekologiškas miesto valymo paslaugas

Pirmasis elektrinis kompaktiškas „Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) ratinis krautuvas „Volvo L25 Electric“ įrodė, kad gali atlaikyti visas audras, padėdamas valyti slidžias Kelno (Vokietijoje) gatves šią ilgą ir šaltą žiemą.

Aplinkos neteršiantis „L25 Electric“ atlieka svarbų vaidmenį vykdant žiemos darbus Kelne

Atsakomybė rūpintis Kelno, ketvirto pagal dydį Vokietijos miesto, gatvėmis teko įmonei „AWB Abfallwirtschaftsbetriebe Cologne GmbH“. Nepakeičiamas jos darbas valant gatves ir išvežant atliekas užtikrina ne tik šio miesto, kuris garsus savo katedra, švarą, bet ir jį supančio Reino krašto ir jo greitkelių tinklo pravažiuojamumą bei saugumą keliautojams iš viso regiono. Maždaug 700 darbuotojų valo sniegą ir ledą nuo 2000 km pagrindinių kelių, 600 km privažiavimo kelių ir 500 km gatvių gyvenamuosiuose rajonuose.

Nulis laipsnių, nulis išmetalų

Šiai svarbiai užduočiai atlikti šalčiausiais metų mėnesiais AWB reikėjo patikimo partnerio – tokio, kuris būtų ne tik galingas ir efektyvus bet kokiomis sąlygomis, bet ir draugiškas aplinkai dėl nulinės išmetamosios taršos. Būtent todėl AWB pasirinko „L25 Electric“ iš „Volvo“ partnerio ir atstovo „Swecon Baumaschinenen GmbH“ – ši mašina padeda atlikti žiemos darbus naujajame sandėlyje miesto centre. Šis elektrinis ratinis krautuvas buvo pasirinktas ne tik dėl patikimumo, efektyvumo ir palankaus kainos ir kokybės santykio, bet ir dėl to, kad neišmeta dūmų ir generuoja mažai triukšmo bei vibracijų – idealus sprendimas darbui sandėlyje, nes nereikia ventiliacijos sistemos.

„L25 Electric“ naudojamas AWB sandėlyje miesto gatvėms skirtam smėliui krauti

Tvarumas jau seniai yra svarbus AWB tikslas, ir ši įmonė sulaukė pripažinimo dėl novatoriškų aplinką saugančių iniciatyvų savo sektoriuje. Be to, įmonė laiko save Kelno miesto partneriu ir siekia nuolat tobulinti jo piliečių gyvenimo kokybę. Todėl visada stengiamasi naudoti kuo mažiau aplinką teršiančias transporto priemones ir mašinas.

„Šis ratinis krautuvas žymi svarbią gairę mūsų kelyje į elektromobilumą AWB įmonėje Kelne. Jis tikrai atitinka mūsų lūkesčius“, – teigia Dr. Bert Schröer, Kelno AWB Mobilumo ir tvarumo skyriaus vadovas. – „Mes puikiai tvarkomės naudodami elektros energiją – net ir šaltu oru. Talpa, krova ir semtuvo dydis – viskas mums tinka. Dar nesusidūrėme su jokiais aspektais, kurie priverstų abejoti savo sprendimu. Tai buvo išties puikus pasirinkimas.“

Dėl nulinės išmetamosios taršos ir mažo triukšmo bei vibracijos ši mašina idealiai tinka darbams sandėlyje

Mašina, kuri susilauks sėkmės

Kaip pirmoji „Volvo L25 Electric“ mašina, pristatyta į naudojimo vietą Vokietijoje, šis krautuvas nuo darbų pradžios gruodį jau įrodė, kad gali būti sėkmingai naudojamas. Be to, šiam naujam mašinų parko nariui tenka svarbus vaidmuo. Pagrindinė jo užduotis 1700 kvadratinių metrų sandėlyje yra tiekti medžiagas į sraigtinį transporterį, iš kurio jos patenka į bokštus, kurie pildo AWB smėlio barstytuvus. „Jei ratinis krautuvas nepristatys smėlio į bokštus, Kelno gatvės nebus barstomos smėliu“, pasakoja Schröer. – „Todėl maksimalus patikimumas ir parengtis yra tiesiog būtini.“

Kadangi šis ratinis krautuvas visą žiemos laikotarpį nuolat dirba trimis pamainomis, buvo pasirašyta ketverių metų techninės priežiūros sutartis. Ji apima mašinos ir jos komponentų priežiūrą. AWB sandėlyje buvo įrengta greitojo įkrovimo infrastruktūra, kad „L25 Electric“ galėtų dirbti nepriklausomai. „Swecon“ teikia didelę svarbą savo darbuotojų mokymui, ypač padėdama pereiti prie elektrinių statybos mašinų, todėl jie gali suteikti geriausias įmanomas paslaugas klientams. 

„L25 Electric“ bus reikalingas ir vasaros mėnesiais – tuomet jis bus naudojamas kaip „universalus krautuvas“, padėsiantis AWB vykdyti transportavimo darbus 36 000 kvadratinių metrų teritorijoje, pvz., transportuos medienos atliekas ir kraus įvairias birias medžiagas.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Anne Bast

Prekės ženklo vadovė, Rinkodaros ir komunikacijos skyrius
„Volvo Construction Equipment“
Pardavimų regionas Europa / Tarptautinis
El. paštas: anne.bast@volvo.com