Pirmieji klientai gauna „Bauma 2019“ parodoje užsisakytas „Volvo“ elektrines kompaktiškas mašinas

Norvegijos įmonės „K Baugerød Anlegg“ ir „Veidekke“, kurios parodoje „Bauma 2019“ pirmosios iš „Volvo Construction Equipment“ užsisakė naują „Volvo“ ECR25 Electric mini ekskavatorių bei „Volvo“ L25 Electric ratinį mini krautuvą, jau gavo savo mašinas.

Sara Iselin Nysveen Bakke ir Kai Baugerød, darbų prižiūrėtojas, „K Baugerød Anlegg“

„Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) ir jos vietinis įgaliotasis atstovas „Volvo Maskin“ švenčia svarbų įvykį vykdant ilgalaikį Norvegijos planą pereiti prie elektrinių mašinų ir tvaresnės infrastruktūros.

Šią savaitę ilgamečiams „Volvo“ klientams „K Baugerød Anlegg“ ir „Veidekke“ buvo pristatytos pirmosios jų šalyje elektrinės statybos mašinos – „Volvo“ ECR25 Electric mini ekskavatorių ir „Volvo“ L25 Electric ratinį krautuvą.

„K Baugerød Anlegg“ ir „Veidekke“ buvo vieni pirmųjų klientų pasaulyje, užsisakiusių šiuos novatoriškus naujus modelius jų pasaulinio pristatymo rinkai metu „Bauma 2019“ parodoje Miunchene, Vokietijoje. Pasirašydamos šiuos kontraktus „Volvo“, „K Baugerød Anlegg“ ir „Veidekke“ įsipareigojo drauge kurti tvarią ateitį.

„K Baugerød Anlegg“ planuoja naudoti „Volvo“ ECR25 Electric kabelių ir vamzdžių tiesimui Oslo mieste, tuo tarpu „Veidekke“ savo „Volvo“ L25 Electric pirmiausia naudos atliekant darbus Norvegijos viešųjų kelių administracijai. 

Tylus darbas neišmetant į aplinką jokių teršalų

„Klientai prašo kuo labiau aplinką tausojančių sprendimų, ir mes norime aktyviai tame dalyvauti. Naujasis tylus ir teršalų neišleidžiantis ekskavatorius taip pat iš karto ženkliai pagerins operatoriaus ir kito darbų vietos personalo darbo sąlygas,“ – sakė Sara Iselin Nysveen Bakke, „K Baugerød Anlegg“ generalinė direktorė.

Are Ellefsrud, mašinų vadybininkas iš „Veidekke“, pridėjo: „Didžiuojamės būdami viena pirmųjų statybos įmonių Norvegijoje, kuri eksploatuos „Volvo“ elektrinę mašiną ir taip parodys mūsų klientams bei platesnei visuomenei, kad labai rimtai žiūrime į savo vaidmenį rūpinantis aplinka ir kovojant su klimato kaita.“

Are Ellefsrud iš „Veidekke“ ir Kenneth Hansen iš „Volvo Maskin Norway“_02Are Ellefsrud iš „Veidekke“ ir Kenneth Hansen iš „Volvo Maskin Norway“

Pakeitus vidaus degimo variklį 48 V ličio jonų akumuliatoriais ir elektros varikliais, šios mašinos pasižymi tokiu pačiu dideliu našumu, kokio klientai ir tikisi iš „Volvo CE“, tačiau jos neišmeta jokių teršalų, dirba tyliai, skleidžia mažiau vibracijos ir yra paprasčiau prižiūrimos. Šie akumuliatoriai turi pakankamai energijos aštuonių valandų darbo pamainai tipiškose darbo srityse, tokiose kaip landšafto formavimas ir komunalinės infrastruktūros darbai, ir gali būti įkrauti per naktį iš įprasto buitinio elektros lizdo.

Bendradarbiavimas už ateitį be iškastinio kuro

Perduodant mašinas klientams laikantis socialinio atstumo reikalavimų dėl su COVID-19 susijusių apribojimų, David'as Kristianslund'as, „Volvo Maskin“ pardavimų direktorius, padėkojo „K Baugerød Anlegg“ ir „Veidekke“ už jų bendradarbiavimą. 

„Norėtume padėkoti „K Baugerød Anlegg“ ir „Veidekke“ už mums parodytą pasitikėjimą, ir didžiuojamės dirbdami su jomis kaip pirmosiomis įmonėmis Norvegijoje, įsigijusiomis „Volvo“ ECR25 Electric ir „Volvo“ L25 Electric mašinas, taip rodant kelią link geresnės ir tvaresnės ateities,“ – sakė jis.

„Volvo CE“ prezidentas Melkeris Jernbergas taip pat nusiuntė skaitmeninį pranešimą „K Baugerød Anlegg“ ir „Veidekke“ vadovams. „Apie perspektyvą mąstančių ir aplinka besirūpinančių klientų, tokių kaip „K Baugerød Anlegg“ ir „Veidekke“, palaikymas ir ryžtas veikti yra tiesiog būtini kuriant tvarius infrastruktūros sprendimus. Glaudžiai bendradarbiaudami mes visi greičiau mokomės ir spartiname perėjimą prie neiškastinių energijos resursų naudojimo bei padedame kurti pasaulį, kokiame norėtume gyventi,“ – užbaigė jis.

 

DAUGIAU INFORMACIJOS

Anne Bast

Prekės ženklo vadovė, Rinkodaros ir komunikacijos skyrius
„Volvo Construction Equipment“
Pardavimų regionas Europa / Tarptautinis
El. paštas: anne.bast@volvo.com