„Volvo“ pristato F kartos ECR50 ekskavatorių: išskirtinis universalumas ir naudojimo paprastumas

Naujasis ECR50 F kartos ekskavatorius – tai maksimaliai universali mašina, pasirengusi bet kokiam darbui ir bet kokioje vietoje.

Volvo Compact Excavator ECR50

Šis nuomai parengtas 5 tonų mini ekskavatorius savyje apjungia puikią kokybę, patikimumą ir novatoriškumą, taip užtikrindamas išskirtinį manevringumą bei naudojimo paprastumą. Tai puikus papildymas bet kuriam mašinų parkui.

Patvarumas ir mažos eksploatavimo išlaidos

Kaip įrangos nuomotojui jums reikalinga mašina, kuri mėnuo po mėnesio dirbs pas jūsų klientus tarsi nauja. Ir ECR50 yra būtent tokia. Dėl antstato galo nulinio sukimosi spindulio galima lengvai patekti į ribotas erdves ir jose dirbti, o tuo pačiu sumažėja mašinos apgadinimo rizika. Be to, už vėžės pločio neišeinantis strėlės sukiojimasis užtikrina, kad pasukimo mazgas ir cilindras išlieka vėžės plotyje vykdant kasimo darbus šalia kliūčių. Sustiprinta kasimo įranga, važiuoklė ir gaubtai dar padidina ir taip puikų mašinos patvarumą. Dėl 50 valandų tepimo intervalo, plačiai atsidarančio variklio gaubto ir lengvai pasiekiamų techninės priežiūros taškų, šių mašinų priežiūra atliekama labai greitai ir lengvai. Esant automatiniam variklio išsijungimui valandos, kuriomis nebuvo dirbama, nėra registruojamos, kas sumažina techninės priežiūros išlaidas ir tuo pačiu padeda užtikrinti didesnę mašinos kainą perparduodant. Ir galiausiai, patentuotas daugiafunkcis hidraulinės alyvos filtras puikiai apsaugo hidraulinę sistemą.

Natūraliai intuityvus valdymas

Jeigu nuomojate mašiną jums reikia, kad ja būtų lengva naudotis. ECR50 valdymo elementai išdėstyti paprastai ir patogiai, automobilinio stiliaus valdymo sukiklis ir 5" spalvotas ekranas padeda operatoriui lengvai naršyti po įvairius meniu. O proporcinio veikimo pirštiniai valdymo elementai, dideli judėjimui skirti pedalai ir automatinis dviejų pavarų važiavimo valdymas leidžia bet kokiam operatoriui greičiau susipažinti su mašina ir lengviau išmokti ja dirbti. Net padargų kaitaliojimas yra greitas ir paprastas – tai užtikrina hidraulinis greito prikabinimo įtaisas bei ekrane nuosekliai pateikiami nurodymai. Naujajame ECR50 keliais veiksmais galite suprogramuoti konkrečiam darbui pritaikytus pagalbinės hidraulikos nustatymus. Po to galite nustatyti, ar operatoriai galės rinktis tik iš anksto įvestus nustatymus, ar palikti jiems galimybę jau iš kabinos atlikti galutinius hidraulinės sistemos derinimus.

Nenusileidžiantis didesniesiems kolegoms

Nors ir būdamas grakščių proporcijų, naujasis ECR50 yra tikra 5 tonų mašina, galinti drąsiai imtis sunkių darbų. Išskirtinis stabilumas ir hidraulinė galia padeda pasiekti neprilygstamą kasimo našumą, keliamąją galią ir vikšrų trauką.

„Volvo“ mini ekskavatorius ECR50F ECR58F

Kad tiktų specifiniams poreikiams ir naudojimo sritims, mašiną galima atitinkamai pritaikyti pasinaudojant įvairiais padargais bei papildoma įranga, tokiais kaip pakreipiamas greito prikabinimo įtaisas, žalias švyturėlis, kuris mirksi kai yra saugiai užsegtas saugos diržas, papildomas atsvaras, papildomas darbo valandų matuoklis ir kitais. Kaip ir visi „Volvo“ ekskavatoriai, ECR50 yra daugiau kaip 93 % perdirbamas ir gali naudoti bio hidraulines alyvas – tai dar vienas „Volvo CE“ puoselėjamos žiedinės ekonomijos pavyzdys.

„Volvo“ mini ekskavatorius ECR50 ECR58

Pagrindiniai techniniai duomenys

Variklis   D2.4H   Sukimosi greitis
aps./min.
8,5
Bendroji galia
kW 31,2 Plėšimo jėga
kN 36,2
AG (imp.) 41,8 lbf 8 134
Grynoji galia
kW 30,7 Atplėšimo jėga (alkūnės prasilaužimo jėga)
kN 25,9
AG (imp.) 41,2 lbf
5 834
. . . esant variklio apsukoms
aps./min. 2200 Bendrasis plotis
mm
2 000
Darbinė masė
kg
5 050 pėd., col. 6'7"
sv.
11 133 Bendrasis ilgis
mm 5 198
Darbinis svoris – atvirosios kabinos versija
kg - pėd., col. 17'1"
sv. - Pagrindinio hidraulinio siurblio maks. srautas
l/min. 120
Kaušo talpa m3 0,114 gal./min. 31,7
y3 0.149 Strėlės sukimo kampas, kairėn / dešinėn
kampas 75 / 55
Eigos greitis km/h 2,7 / 4,4  
myl./h 1,68 / 2,73

2020 m. spalis.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Tiffany Cheng

Išorės ryšių direktorė
„Volvo Construction Equipment“
Tel: +32 499 56 68 47
El. paštas: tiffany.cheng@volvo.com

Brian O'Sullivan

SE10
Londonas
Tel.: +44 7733350307
El. paštas: osullivan@se10.com