„Volvo“ didina tvarkytuvų asortimentą ir siekį

Nusitaikiusi į atliekų tvarkymo mašinų segmentą, „Volvo CE“ išleidžia visiškai naują atliekų tvarkytuvą – EW200E Material Handler. Jo didesnysis brolis – EW240E Material Handler medžiagų tvarkytuvas – atnaujintas sumontavus naują ilgesnę tiesiąją strėlę.

Volvo EW200E Material Handler
Suprojektuoti ir gaminami įmonės gamykloje Vokietijoje, šie „Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) medžiagų tvarkytuvai pasižymi maksimaliu patikimumu, lankstumu ir produktyvumu atliekų tvarkymo ir perdirbimo srityse. Naujasis EW200E Material Handler medžiagų tvarkytuvas sveria 22,6 tonos ir varomas Stage V „Volvo“ varikliu, užtikrinančiu 129 kW (173 AG) galią. Ši mašina turi 5,5 arba 6,25 metrų ilgio tiesiąją strėlę ir 4 metrų ilgio riestąją ranką, o jos siekis į priekį atitinkamai yra 9,3 arba 10,0 metro.
 
„Volvo CE“ taip pat didina ir jau esančio EW240E medžiagų tvarkytuvo, skirto naudoti atliekų perdirbimo segmente, siekį – ji pristato naują 7,25 metrų ilgio tiesiąją strėlę, kuri, naudojama kartu su esama 5 metrų ilgio riestąją ranka – padidina siekį iki įspūdingų 12 metrų.
 

Specialiai sukurtas atliekų tvarkymui

EW200E Material Handler medžiagų tvarkytuvas, pagamintas remiantis dešimtmečius kaupta inžinerine patirtimi, yra specialiai sukurtas atliekų tvarkymui. Kadangi panaudojo jau esamus EW240E Material Handler medžiagų tvarkytuvo komponentus, kurie montuojami ir kituose jau esamuose „Volvo“ ratiniuose ekskavatoriuose, „Volvo“ skyrė daugiau laiko tobulindama naująją mašiną taip, kad kuo tiksliau atitiktų konkrečius atliekų tvarkymo darbų sąlygojamus reikalavimus. Nors šis mažesnės dydžio klasės medžiagų tvarkytuvas remiasi jau patikrinta jo didesniojo brolio konstrukcija, jis pasižymi daugybę naujų savybių, kurios buvo nuodugniai patikrintos ir išbandytos realiomis sąlygomis.

Volvo EW200E Material Handler
Kad užtikrintų kuo didesnį darbo produktyvumą ir našumą, EW200E Material Handler medžiagų tvarkytuvas turi specialiai pritaikytą hidraulinę sistemą. Kitos modifikacijos palyginus su standartiniame ekskavatoriumi – tai hidrauliniu būdu pakeliama kabina, keturi stabilizatoriai kaip pasirinktinė įranga (standartiškai yra priekinis verstuvas ir galinis spyris), guminės padangos ir specialiai pritaikyta tiesi strėlė, prie kurios galima prijungti arba 4 metrų ilgio lenktąją, arba 3,5 metrų rūšiavimo ranką. „Volvo“ medžiagų tvarkytuvus gamykloje galima užsisakyti ir be vairo kolonėlės – tokiu atveju operatorius visą mašiną valdo naudodamasis vien vairasvirtėmis.
 
Gamykloje įrengti pagalbiniai hidrauliniai kontūrai užtikrina, kad rūšiavimo griebtuvai ir žiedlapiniai greiferiai tobulai veiktų su „Volvo“ mašinomis. Šiuos padargus abejiems medžiagų tvarkytuvams galima įsigyti per „Volvo“ įgaliotųjų atstovų tinklą.

Volvo EW200E Material Handler
Strėlės kabėjimo funkcija ir strėlės cilindro amortizacija pagerina sistemos veikimą sumažindamos vibraciją ir išlaikydamos greiferį vietoje, taip garantuojant didesnį mašinos stabilumą. Siekiant padidinti darbo tikslumą atliekant kelias operacijas vienu metu, greiferio valdymas ir švelnaus antstato sukimo sistema veikia suderintai, o optimaliai priderinta hidraulinė sistema užtikrina žaibišką sistemos reakciją.
 

Socialinis atstumas – be jokių problemų!

Operatoriai gali patogiai dirbti erdvioje „Volvo“ kabinoje, kuri gali pakilti iki penkių metrų virš žemės, kad operatorius galėtų viską matyti iš viršaus. Kad sklandžiai veiktų dirbant dideliame aukštyje, dvigubos amortizacijos kabinos tvirtinimai sumažina triukšmą ir vibracijas. Valdymas vien vairasvirtėmis, pirmą kartą panaudotas EW240E Material Handler medžiagų tvarkytuve, dabar leidžia valdyti stabilizavimo spyrius, verstuvą ir kabinos pakėlimo funkcijas nepaleidžiant iš rankų vairasvirčių. Abejuose medžiagų tvarkytuvuose įrengta reguliuojama rankos užlenkimo ribotuvo funkcija, skirtas neleisti greiferiui atsitrenkti į kabiną. Aukščio ribojimo funkcija užtikrina papildomo saugumo dirbant patalpose. Be to, dabar operatoriai gali lengviau įlipti į kabiną ir iš jos išlipti – tam yra ryškiai nudažyti turėklai ir pridėtos pakopos ant stabilizavimo spyrių.

Volvo EW200E Material Handler
EW200E Material Handler medžiagų tvarkytuvą galima priderinti ne tik tuo metu atliekamam darbui, jį galima individualiai panaudojant keletą pasirinktinės įrangos variantų, kad kuo geriau atitiktų pritaikyti keletui klientų darbinius poreikius. Dideli langų plotai „Volvo“ kabinoje užtikrina puikų matomumą visomis kryptimis. Norėdami dar padidinti saugumą, klientai gali pasirinkti savo mašinoje įrengti „Volvo Smart View“ išmaniojo vaizdo funkciją arba ištisinį polikarbonato langą. Kad būtų patogiau, „Comfort Drive Control“ (CDC) patogaus važiavimo valdymo funkcija leidžia operatoriams judant iki 19 km/h greičiu.valdyti mašiną naudojantis vien vairasvirte. Visos šios funkcijos jau yra dabartiniame EW240E Material Handler medžiagų tvarkytuve. 

E – tai efektyvumas

Kaip ir priklauso pretendentams į lyderius, EW200E Material Handler medžiagų tvarkytuvas pasižymi ir išmaniu veikimu, ir efektyviu degalų naudojimu. Automatinis perėjimas į tuščiąją eigą, kuris sumažina variklio apsukų skaičių iki tuščiosios eigos lygio jeigu valdikliai nenaudojami nustatytą laiko tarpą, bei automatinis variklio išjungimas leidžia sumažinti degalų sąnaudas. EW200E Material Handler medžiagų tvarkytuve įrengtas automatiškai įsijungiantis „ECO mode“ režimas turi eilę funkcijų, padidinančių degalų naudojimo efektyvumą ir mažinančių mašinos dėvėjimąsi. 
 
Kad visada būtų geros darbinės būklės, EW200E Material Handler medžiagų tvarkytuvas suprojektuotas taip, kad būtų lengva prižiūrėti ir aptarnauti. Tepimo taškai sugrupuoti, o filtrai sumontuoti už plačiai atsidarančio variklio dangčio, ir visuose E-serijos ratiniuose ekskavatoriuose yra pasiekiami nuo žemės. Pagerinus prieigą prie tam tikrų zonų, pvz., siurblio skyriaus, palengvėjo mašinos techninė priežiūra, o atliekų tvarkymui skirtame pasirinktinės įrangos pakete yra apsauginiai tinkleliai bei abejomis kryptimis galintis sukti ventiliatorius, padedantis palaikyti švarią aušinimo sistemą.
 
Kaip ir su visomis „Volvo CE“ mašinomis, klientai turi galimybę naudotis įvairiomis „Volvo“ paslaugomis, skirtomis užtikrinti didžiausiai investicijų grąžą. Pradedant padargais ir dalimis ir baigiant techninės priežiūros technikais bei mašinos stebėsena – viską galima gauti vienoje vietoje.

Volvo Material Handler EW200E MH

Pagrindiniai techniniai duomenys:

Variklis – EPA Tier 4 final/ EU Stage V Volvo D6J
Darbinis svoris
Tiesioji strėlė 5,5 m su 3,5 m rūšiavimo ranka, FOPS
„Solideal“ sudvejintos padangos 10,00-20, spyriai priekyje ir gale
„Kinshofer“ S60 D20 H P 100 (450 l / 1135 kg)
kg 22 850
Darbinis svoris
Tiesioji strėlė 5,5 m su 4 m rūšiavimo ranka, FOPS
„Solideal“ sudvejintos padangos 10.00-20, verstuvas priekyje ir spyriai gale
„Kinshofer“ OP-GR P22V-450-5-W (450 l / 1046 kg)
kg 22 100
Bendroji galia kW 129
... esant variklio apsukoms
aps./min. 1800
Maks. siekis m 9,3 - 10,0
Maksimalus greitis km/h 19 arba 20

 

Lenktoji ranka

Tiesioji strėlė (m) Lenktoji ranka (m) Siekis (m)
5,50  4 9,3
6,25 4
10,1
6,50 5 11,2
7,25 5 12

 

Rūšiavimo ranka

Tiesioji strėlė (m) Rūšiavimo ranka (m) Siekis (m)
5,50 3,5 9

DAUGIAU INFORMACIJOS

Tiffany Cheng

Išorės ryšių direktorė
„Volvo Construction Equipment“
Tel: +32 499 56 68 47
El. paštas: tiffany.cheng@volvo.com

Brian O'Sullivan

SE10
Londonas
Tel.: +44 7733350307
El. paštas: osullivan@se10.com