„Volvo CE“ laimėjo Europos nuomos pramonės įsteigtą tvarumo apdovanojimą

„Volvo Construction Equipment“ (toliau „Volvo CE“) gavo „Geriausio metų tvariosios nuomos projekto“ (angl. Best Sustainable Rental Project) apdovanojimą už energijos valdymą 2020 metų Europos nuomos apdovanojimų konkurse.

Šie apdovanojimai, kuriuos organizuoja ir kurių žiuri yra Europos Nuomos Asociacija (angl. ERA – European Rental Association), buvo paskelbti vakar, birželio 30 dieną Europos nuomos apdovanojimų renginyje, vykusiame nuotoliniu būdu ir kurį vedė žurnalas „International Rental News“.

Šis nepriklausomas nuomos pramonės pripažinimas dar kartą įrodo įmonės ilgalaikį dėmesį tvarumui, o taip pat jos išskirtinius gebėjimus pasiekti ženklios pažangos aplinkos tvarumo gerinimo srityje. Energijos valdymo iniciatyva, už kurią ir buvo skirtas šis apdovanojimas, yra tik vienas iš daugelio įmonės aplinkosauginių projektų. Šios programos sėkmę lėmę įmonėje plačiai įdiegta kultūra vengti energijos švaistymo ir nuolat siekti tobulėjimo.

ERA remia šios pramonės raidą, kurioje šiuo metu daugiau reikšmės teikiama išmetamos anglies kiekiui per visą statybos mašinų naudojimo laiką, kuris, žinoma, priklauso ir nuo to, kaip jos gaminamos.

„Volvo CE“ dalyvauja WWF „Climate Savers“ programoje jau nuo 2012 metų ir ji 2015-2020 metų laikotarpiu įsipareigojo ženkliai sumažinti savo energijos suvartojimą visame pasaulyje ir tuo pačiu savo CO2 emisiją visoje vertės kūrimo grandinėje, taip demonstruojant savo lyderystę šioje srityje bei kuriant inovacijas mažesniam anglies išmetimui į aplinką. Per pastaruosius penkerius metus įmonė:

  • pasiekė daugiau kaip 50 GWh energijos ekonomiją;
  • visame pasaulyje perėjo prie energijos tiekimo iš 100 % atsinaujinančių šaltinių;
  • sumažino tuščią energijos vartojimą 48 %;
  • sumažino energijos suvartojimą vienam klientams pristatytos įrangos vienetui 27 %;
  • pradėjo perėjimą prie CO2 neišskiriančių gamybinių pajėgumų – Braas gamykla Švedijoje yra 100% neutrali jau nuo 2014 metų.

Niklas Nillroth'as, „Volvo CE“ viceprezidentas Tvarumui ir viešiesiems reikalams, sako: „Volvo CE“ siekia kurti pasaulį, kokiame norėtume gyventi, todėl mes nepaprastai didžiuojamės laimėję šį apdovanojimą, kuris yra tarsi mūsų pastangų siekiant šio tikslo pripažinimas. Mūsų požiūris į energijos valdymą suteikė ženklios naudos visai nuomos pramonei produktų naudojimo ciklo lygmenyje, ir mes tikime, kad šis įmonės kultūra grindžiamas principas gali būti priimtas ir pritaikytas bet kokio dydžio ar aprėpties įmonėse.“

DAUGIAU INFORMACIJOS

Tiffany Cheng

Išorės ryšių direktorė
„Volvo Construction Equipment“
Tel: +32 499 56 68 47
El. paštas: tiffany.cheng@volvo.com

Brian O'Sullivan

SE10
Londonas
Tel.: +44 7733350307
El. paštas: osullivan@se10.com