Autonominis „Volvo“ transporteris gavo „Red Dot“ apdovanojimą

TA15 – „Volvo Autonomous Solutions“ sukurto autonominio transporto sprendimo TARA dalis – gavo prestižinį „Red Dot“ apdovanojimą už gaminio dizainą – garsiausią pasaulyje pramoninio dizaino kokybės įvertinimą.

Autonominis elektrinis transporteris TA15 gavo „Red Dot“ apdovanojimą už gaminio dizainą

„Volvo Autonomous Solutions“ sukurtas novatoriškas autonominis elektrinis transporteris TA15 sužavėjo dizaino ekspertų grupę Eseno mieste Vokietijoje ir gavo 2020 m. „Red Dot“ apdovanojimą už gaminio dizainą – kokybiško dizaino patvirtinimą didžiausiame ir garbingiausiame konkurse pasaulyje.

Komentuodamas šį apdovanojimą Nilsas Jægeris, „Volvo Autonomous Solutions“ prezidentas, sakė: „Labai džiaugiamės gavę tokį prestižinį apdovanojimą kaip „Red Dot“. Jis įrodo, kad kuriame pasaulinės klasės dizainą novatoriškoms autonominių transporto priemonių technologijoms. Didžiuojamės tuo, kad tęsdami „Volvo Group“ tradiciją esame inovacijų lyderiai komercinių transporto priemonių ir mašinų dizaino srityse.“

Autonominė elektrinė ekosistema

Elektrinis akumuliatorinis krovinių transporteris – tai naujos koncepcijos mašina lyginant su tradicinėmis transportavimo bekele sistemomis ir vienas iš „Volvo Autonomous Solutions“ sukurto transporto sprendimo TARA elementų. Jis sukurtas esamiems transportavimo bekele sprendimams pakeisti. 

Transporteryje naudojama elektrinė akumuliatorinė pavaros sistema, kurios pagrindą sudaro bendra „Volvo Group“ technologija. Automatikos sistemoje naudojama GPS, „Lidar“, „Radar“ ir įvairūs jutikliai. TA15 yra autonominis, todėl jam nereikia kabinos – tai leido sukurti visiškai naują mašinos profilį. 

Galintis gabenti 15 tonų krovinį TA15 yra platesnės autonominio transporto sistemos TARA dalis – galima sujungti kelis tokius transporterius sudarant mašinų „sąstatą“ ir pasiekiant didžiausią krovimo ir pervežimo efektyvumą. TA15 bus labai svarbus elektrinio autonominio transporto sprendimo TARA elementas.

„Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) sukūrė ir toliau tobulins autonominį elektrinį transporterį remdamasi ankstesne HX02 koncepcija, o dabar komercinis jo pritaikymas perduotas „Volvo Autonomous Solutions“ – naujam „Volvo Group“ verslo padaliniui. Nuo 2020 m. sausio 1 d. veikiančio „Volvo Autonomous Solutions“ tikslas yra „spartinti autonominių transporto sprendimų kūrimą, komercializavimą ir pardavimą papildant esamus „Volvo Group“ gaminius ir paslaugas“. „Volvo CE“ šiemet taip pat laimėjo „Red Dot“ apdovanojimą, jis buvo gautas už mašiną, kuri dėl koronaviruso protrūkio bus pristatyta rinkai vėliau šiais metais. 

„Labai džiugu, kad net du „Volvo“ gaminiai gavo šį visame pasaulyje pripažintą dizaino meistriškumo įrodymą“, – sakė Melkeris Jernbergas, „Volvo CE“ prezidentas. – „O svarbiausia, kad to pasiekti padėjo kokybiškas vidinis bendradarbiavimas su „Volvo Autonomous Solutions“. Partnerystė – tai naujoji lyderystė.“

DAUGIAU INFORMACIJOS

Tiffany Cheng

Išorės ryšių direktorė
„Volvo Construction Equipment“
Tel: +32 499 56 68 47
El. paštas: tiffany.cheng@volvo.com

Brian O'Sullivan

SE10
Londonas
Tel.: +44 7733350307
El. paštas: osullivan@se10.com