90 tonų sveriantis „Volvo“ ekskavatorius jau siūlomas visame pasaulyje

„Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) pristato naują 90 tonų ekskavatorių su V etapo varikliu siekdama patenkinti rinkų, kuriose reikalaujama tokio variklio, poreikius.

Volvo Crawler Excavator EC950F

„Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) pagamintame 90 tonų vikšriniame ekskavatoriuje EC950F siūlomas tobulas galios ir stabilumo derinys, kuris patenkins didelės galios poreikius net ir sudėtingiausiomis eksploatacijos sąlygomis. Ši mašina su 450 kW „Volvo“ D16 varikliu, kuris užtikrina didelį sukimo momentą mažomis apsukomis per minutę ir atitinka naujausius tarptautinius išmetamosios taršos standartus, yra sukurta greitam ir efektyviam darbui.

Didžiausias efektyvumas

EC950F yra pasiruošęs priimti iššūkius net ir pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Išbandykite išskirtinę kasimo jėgą, ypač dirbdami su kietomis ir sunkiomis medžiagomis, kai praverčia pastovus aukštas hidraulinis slėgis. Optimizuota hidraulinė sistema padidina siurblio galią, todėl darbai vykdomi greitai ir sklandžiai, o elektrinė-hidraulinė sistema valdo srautą pagal poreikius ir sumažina vidinius nuostolius hidrauliniame kontūre. Be to, EC950F ekskavatorius turi strėlės sukimosi pirmenybės vožtuvą.

Unikalus „Volvo“ ECO režimas padeda EC950F pasiekti išskirtinį degalų naudojimo efektyvumą. „ECO Mode“ režimas optimizuoja hidraulinę sistemą taip, kad sumažėtų srauto ir slėgio nuostoliai, o integruotas darbo režimas leidžia operatoriams pasirinkti konkrečiam darbui tinkamiausią režimą: I (tuščiosios eigos), F (lengvas), G (bendrosios paskirties), H (sunkus) ir P (maksimalios galios).

90 tonų ekskavatorius siūlo didelę kaušo talpą, todėl galėsite iškasti daugiau tonų per valandą, be to, galima montuoti įvairią papildomą „Volvo“ įrangą, pavyzdžiui, bendrosios paskirties, tvirtuosius ir ypač tvirtus kaušus. Jei dėl atliekamo darbo reikia ko nors unikalesnio, „Volvo“ gali pasiūlyti specialiai sukurtų papildomų įrenginių – todėl gausite tinkamą sprendimą ir pasieksite geriausių kasimo rezultatų. O siekiant padidinti mašinos universalumą, papildomos įrangos valdymo sistemoje galima išsaugoti iki 20 skirtingų įrenginių nustatymus, todėl operatorius gali iš anksto nustatyti hidraulinį srautą ir slėgį kabinoje esančiame monitoriuje.

Operatoriaus pasirinkimas


Išskirtinis EC950F stabilumas reiškia, kad operatoriai gali dirbti pasitikėdami mašina net pačiose sudėtingiausiose aplinkose. Ši tvirtai ant žemės stovinti ir solidi mašina siūlo didelį vėžės plotį ir ilgį, įtraukiamąją važiuoklę ir optimizuotą atsvarą.

Kad valdymas būtų optimalus, visoms mašinos sąsajoms – įskaitant vairasvirtes, klaviatūrą ir LCD monitorių – parinkta ergonomiška padėtis. Išmaniosios funkcijos, pavyzdžiui, atskirai užsakoma „Dig Assist“ – su „Volvo Co-Pilot“ technologija, – padeda operatoriui atlikti kasimo darbus efektyviau. Tyli ir erdvi kabina yra gerokai patogesnė.

Patogumą ir saugą padidina didelis įėjimas, ryškūs turėklai ir patogiai išdėstyti laipteliai su neslystančiomis pakopomis. Pasirenkamoji įranga – FOG (apsaugas nuo krentančių objektų) ir FOPS (apsauginė konstrukcija nuo krentančių objektų) – suteikia papildomo saugumo dirbant sudėtingose srityse ir aplinkose. Geresniam matomumui užtikrinti EC950F galima įrengti galinio ir šoninio vaizdo kameras arba „Volvo Smart View“ sistemą, leidžiančią matyti 360°.

Maksimali darbingosios būsenos trukmė


Griežti bandymai, „Volvo“ atliekami projektavimo metu, užtikrina, kad komponentai būtų gerai apgalvoti ir patikimai veiktų net ir sudėtingiausiomis sąlygomis. Dirbkite be prastovų su EC950F, kuris sukurtas taip, kad tarnautų kuo ilgiau. Mašinos apsaugą užtikrina įvairios ypatybės, pavyzdžiui, sunkiems darbams tinkama strėlė ir svirtis, tvirta rėmo konstrukcija, patvari apatinės pusės plokštė ir slankieji kaiščiai kaušo jungtyje, taip pat atskirai užsakoma viso vikšrų ilgio apsauga.
„Volvo“ vikšrinis ekskavatorius EC950F
Kaušų naudojimo trukmei padidinti „Volvo“ siūlo platų asortimentą dėvimųjų dalių: segmentų, šoninių kirtiklių, gaubtų ir dantų. Dirbant su labai didelio tankio medžiagomis „Pick Point“ dantys užtikrina maksimalią skvarbą. Siekiant sumažinti prastovų trukmę iki minimumo, naujoji „Volvo Tooth System“ suteikia galimybę pakeisti dantis vos per kelias minutes: tiesiog įdėkite, paspauskite ir užfiksuokite – tai tikrai paprasta. Svarbiausi techninės priežiūros taškai lengvai pasiekiami pro plačiai atidaromas ir patogiai išdėstytas skyrių dureles, naudojantis centrine ir šoninėmis platformomis.

Sąnaudų mažinimas


Mašinų, kurios užtikrina išskirtinius rezultatus, projektavimas yra tik pradžia – „Volvo“ pasiruošusi teikti paramą visu eksploatacijos laikotarpiu. Turėdama platų techninių specialistų, dirbtuvių ir atstovų tinklą „Volvo“ gali pasiūlyti visapusiškos paramos komandą, turinčią vietos žinių ir pasaulinį autoritetą. Be to, „Volvo“ gali pasiūlyti įvairių paslaugų, kurios padidina mašinos našumą ir veiklos pelningumą.

„Volvo“ ACTIVE CARE – tai nauja paslauga, grindžiama „CareTrack“ telematikos sistema. Ji stebi mašinos darbą realiuoju laiku ir teikia klientams pritaikytas ataskaitas. Šios paslaugos paskirtis – kuo labiau padidinti mašinos darbingosios būsenos trukmę ir sumažinti remonto išlaidas teikiant informaciją, kuria remiantis galima atlikti profilaktinės techninės priežiūros veiksmus.

EC950F yra didžiausias „Volvo CE“ asortimento ekskavatorius, bet įspūdingas ne tik jo dydis. Galėdamas pasiūlyti neprilygstamą našumą, efektyvumą ir darbingosios būsenos laiką, EC950F puikiai tinka A60H sunkvežimiams krauti.

„Volvo“ vikšrinis ekskavatorius EC950F

Darbinė masė kg 91 275 - 94 810
sv. 201 227 - 209 020
Bendroji galia kW 449
AG (imp.) 603
. . . esant variklio apsukoms aps./min. 1 650
Kaušo talpa m3 3,9 - 7,0
y3 5,10 - 9,16
Kėlimo galia išilgai važiuoklės kg 34 900
sv. 76 940
... siekyje / aukštyje m 6,0 / 1,5 
pėd. 20 / 5
Maksimalus kasimo siekis mm 12 270
pėd., col. 40'3"
Maksimalus kasimo gylis mm 7 120
pėd., col. 23'4"
Plėšimo jėga, SAE J1179 (normali) kN 424
lbf 95 318
Kasimo jėga, SAE J1179 (normali) kN 408
lbf 91 722
Bendrasis plotis mm 4 467
pėd., col. 14'8"
Galinės dalies sukimosi spindulys mm 4 700
pėd., col. 15'5"