Paprastas „Volvo“ hibridas gali iki 20% padidinti degalų panaudojimo efektyvumą

Būsimo EC300E Hybrid ekskavatoriaus strėlės nusileidimo energija įkrauna energiją kaupiančius akumuliatorius, tiekiančius ją variklio sistemai.

Volvo Crawler Excavator EC300E Hybrid

Dažnai paprasčiausios idėjos yra geriausios. Vadovaudamiesi šia mintimi „Volvo CE“ sukūrė išradingos konstrukcijos naują EC300E Hybrid ekskavatorių. Kitaip negu kitos sistemos, kurios paima ekskavatoriaus antstato sukimosi energiją, kad tiektų papildomos elektros energijos varikliui, „Volvo“ naujoviškas hidraulinis hibridas pasiima „nemokamą“ energiją, sukuriamą ekskavatoriaus strėlės nusileidimo metu, ir išnaudoja ją variklio sistemos maitinimui.

„Volvo“ vikšrinis ekskavatorius EC300E HybridGalingi ir reguliarūs strėlės nusileidimai įkrauna 20 litrų hidraulinius akumuliatorius, kurie po to tiekia energiją hidrauliniams pagalbiniams varikliams, padedantiems maitinti variklio sistemą. Valdomumo ir darbo našumo lygiai išliko tokie patys, kaip ir standartinio EC300E ekskavatoriaus, įskaitant gebėjimą vienu metu dirbti ECO ir Hybrid režimais.

Greitai atsiperka atliekant kasimo-krovimo darbus

Ši paprasta ir nesudėtinga, tačiau išmaniai įrengta sistema pasiima dalį variklio apkrovos, dėl ko iki 20 % padidėja degalų panaudojimo efektyvumas ir iki išmetama iki 17 % mažiau CO2, kartu nė kiek nesumažėjus mašinos našumui.

Naudojant „kasimo ir išvertimo“ srityse (ypač tose, kur sukinėjamasi 90 laipsnių kampu), šio paprasto sprendimo atsipirkimo laikas gali nesiekti ir dviejų metų.

Paprasta ne tik pati idėja, bet ir sistemos sandara, kurią sudaro vos keletas papildomų, lengvai prižiūrimų komponentų.

„Volvo“ vikšrinis ekskavatorius EC300E HybridTokios kaip ši technologijos yra dar vienas pavyzdys, kad „Volvo CE“ vykdo savo įsipareigojimus diegti inovacijas ir kurti klientams tvaresnius ir ekonomiškesnius sprendimus.

Naujos ekskavatorių grupės – EC300E Hybrid – gamybos pradžia 2020 metais atveria naują skyrių kuriant pasaulį, kuriame norime gyventi.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Anne Bast

VP Corporate Communication
Volvo Construction Equipment
Sales Region EMEA (Europe - Middle East - Africa)
Tel: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener

SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
E-mail: hannah.kitchener@se10.com