Naujas lyginimo kaušas suteikia ratiniams mini krautuvams daugiau jėgos žemės darbams

Visiškai naujas lyginimo kaušas mažesniesiems „Volvo“ ratiniams krautuvams labai palengvina viršutinio žemės sluoksnio šalinimo, nedidelių apimčių grunto stumdymo, kraštovaizdžio formavimo ir lyginimo darbus.

Tarsi „Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) ratiniai mini krautuvai dar nebūtų pakankamai universalūs, naujas lyginimo kaušas suteikia galimybę daug našiau ir lengviau vykdyti įvairius žemės darbus. Suprojektuotas taip, kad tiktų šešioms skirtingoms mašinoms – nuo L20H iki L50H „Volvo“ ratiniams mini krautuvams – naujasis lyginimo kaušas pasižymi visiškai nauja konstrukcija.

Turėdamas ilgą plokščias pagrindą, didesniam patvarumui dar sutvirtintą „Hardox“ plokštėmis, šis naujas, tvirtesnis kaušas pasižymi 50 mm didesniu kasimo gyliu negu jo pirmtakas. Be to, naujas žemesnis kaušo rėmas suteikia daug geresnę apžvalgą pro laikiklį iki pat priekinio padargo krašto. Pertvarkyta prijungimo sąsaja pagerino ir pakreipimo kampą, dėl ko palengvėjo kaušo ištuštinimas. 

„Susižėrė“ aukščiausią įvertinimą

Šis kaušas sukurtas taip, kad tobulai tiktų viršutinio grunto sluoksnio nukasimo, landšafto formavimo, nedidelių apimčių žemės stumdymo ir išlyginimo darbams. Dėl naujo dizaino su plokščiu viršutiniu kraštu yra aiškiai matoma kaušo padėtis, taip padedant operatoriui nustatyti pasvirimo kampą, kad kuo tiksliau ir greičiau atliktų lyginimo darbus. Iš ankstesnės kartos padargo šis kaušas paveldėjo tiesią galinę briauną, tobulai tinkančią lyginimui važiuojant atbuline eiga. O atėjus žiemai, ant šio kaušo galima sumontuoti papildomą rėmą sniegui pervežti, kuris žymiai padidina kaušo tūrį. 

„Volvo“ didelis ratinių krautuvų kaušas

Vienas iš didelės produktų šeimos

Naujasis lyginimo kaušas yra tik vienas pavyzdys iš plataus asortimento „Volvo“ ratiniams mini krautuvams skirtų padargų. Jame yra šakės, griebtuvai ir medžiagų tvarkymo strėlės, o taip pat daug įvairių kaušų, įskaitant bendrosios paskirties, šoninio krovimo, aukšto krovimo, uolienoms ir metalo laužui skirtus kaušus.

„Volvo“ didelis ratinių krautuvų kaušas

Nerandate jums tinkančio padargo? Jokių problemų, „Volvo“ mielai pagamins tiksliai jūsų poreikiams pritaikytą kaušą. Pasitelkiant įmonės padargų projektavimo specialistus, teikiančius reikiamas rekomendacijas, o taip pat plačią bazę „Volvo“ padargų, kurių pagrindu galima kurti individualiai pritaikytus gaminius, „Volvo“ padargus pagal klientų užsakymus galima suprojektuoti ir pagaminti taip, kad jie maksimaliai tiksliai atitiktų konkretaus darbo keliamus reikalavimus. Papildomai pritaikomi dalykai gali būti nauji apsaugai nuo išbyrėjimo, šoninės plokštės, kaušo pagrindas ir apsauga nuo dilimo, o taip pat tūrio, pločio ir aukščio, ar netgi sąsajos padėties pakeitimai.