Patobulinti „Volvo“ „H“ serijos L60H-L350H ratiniai krautuvai

„H“ serijos ratiniai krautuvai buvo visą laiką nuosekliai tobulinami ir dabar juose yra papildomų pažangių funkcijų, padedančių mažinti bendrąsias naudojimo sąnaudas.

2014 m. „Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) pristatė L60H-L220H ratinius krautuvus, o 2017 m. pasirodė jų didieji giminingi modeliai L260H ir L350H. „Visus tuos metus mes rėmėmės įgyta patirtimi ir glaudžiai bendradarbiavome su klientais, kad patobulintume šias mašinas“, aiškina produktų vadovas Lars Eriksson. „Šiais 2020 m. įdiegėme naujų funkcijų, dėl kurių šios mašinos įgijo naują efektyvumo lygį.“

Didesnis našumas

Visuose „H“ serijos modeliuose ratų traukos valdymo sistema dabar yra standartinė įranga. Ši funkcija leidžia operatoriams visiškai sumažinti ratų buksavimą ir optimizuoti ratų traukos bei hidraulinių funkcijų balansą. Tai savo ruožtu sumažina padangų dilimą ir degalų sąnaudas ir kaušas pripildomas veiksmingiau. Specialiai žemės ūkio darbams skirta nauja pasirinktinė užrakinimo funkcija L60H-L120H modeliuose sumažina ciklo trukmę kraunant silosą.

Lengva eksploatuoti

„Volvo CE“ unikalus „Volvo Co-Pilot“ monitorius dabar įrengtas įvairių modelių mašinose – nuo L60H iki L350H. Kabinoje įrengtame 10 colių jutikliniame ekrane valdomos kelios „Load Assist“ programos (priklausomai nuo mašinos modelio) yra skirtos optimizuoti operatoriaus darbą ir mašinos efektyvumą aikštelėje.

WLO_H_series_Updates_Reduce_TCO

Pirma, yra slėgio padangose stebėjimo sistema, teikianti informaciją operatoriui apie mašinos padangų būklę tikruoju laiku. Stebėdama slėgį ir temperatūrą atskirose padangose, ši programa padeda taupyti degalus, prailginti padangų eksploatavimo laiką, taip pat išvengti brangių sugadinimų, remonto ar prastovų. Taip pat pridėta žemėlapio programa, kad operatorius galėtų geriau matyti ir suprasti vietovės planą bei eismo situaciją tikruoju laiku ir atitinkamai sureguliuoti važiavimą. Orų, skaičiuotuvo ir užrašų programos taip pat yra naujos – šios funkcijos veikia panašiai kaip ir esančios išmaniuosiuose telefonuose ir yra įdiegtos „Volvo Co-Pilot“ programoje.

WLO „Load Assist“ 2 planšetės

Svėrimo mašinoje programa, kuri skirta padėti įkrauti optimalų medžiagos kiekį, buvo patobulinta įdiegiant du naujus užduočių režimus – krovimo ir tvarkymo, pritaikant išdėstymą ekrane ir rodant informaciją pagal atliekamą užduotį. Didesniam patogumui ir saugumui galinio vaizdo kamera ir aptinkančio radaro sistema dabar rodomos „Volvo Co-Pilot“ ekrane. Siekdama toliau padėti operatoriams, „Volvo CE“ taip pat įdiegė operatorių konsultavimo programą. Būdamas vienintelis toks šioje srityje, šis įrankis yra skirtas gerinti operatoriaus darbo efektyvumą, pateikiant rekomendacijas, kad „Volvo“ ratiniai krautuvai veiktų įmanomai geriausiai, ir taip sumažinant eksploatavimo sąnaudas.

WLO_H_series_Updates_Reduce_TCO

Geresnė priežiūra

„Volvo CE“ žino, kokia svarbi yra greita priežiūra, kai reikia sumažinti prastovų laiką ir aptarnavimo išlaidas. Turint tai galvoje, „H“ serijos ratiniuose krautuvuose buvo įdiegti keli papildomi naujiniai.

 

Pirma, ilgesnis variklio alyvos keitimo intervalas – 1.000 valandų intervalas nuo 2020 m. balandžio mėn. bus standartinis „H“ serijos modeliuose su V etapo išmetamųjų teršalų varikliais. Ant atsvaro taip pat įrengtos naujos rankenos, padėsiančios lengviau pasiekti priežiūros vietas. Ši funkcija yra standartinė modeliuose nuo L150H iki L260H. Greitai montuojama jungtis ant hidraulinio bako dabar bus standartinė įranga visuose „H“ serijos modeliuose. Ši funkcija leidžia greičiau ir lengviau pripilti alyvos. Klientai, kurie nurodo biologiškai skaidžios hidraulinės alyvos parinktį, dabar išlošia iš ilgesnio jos keitimo intervalo, kuris išaugo du kartus iki 8.000 valandų. Pagaliau tik L150H-L260H modeliuose esanti nauja greito montavimo galimybė leidžia švariau ir greičiau pakeisti variklio alyvą – per mažiau kaip 15 minučių, todėl išvengiama alyvos išsiliejimo ir užteršimo.

WLO_H_series_Updates_Reduce_TCO

 

„Esame įsitikinę, kad šie naujiniai leis geriausiai panaudoti „Volvo“ „H“ serijos ratinius krautuvus,“ sako Lars. „Kaip visada, norime gauti atsiliepimų iš klientų ir remtis savo žiniomis, kad toliau gamintume geriausias mašinas, kokias gali pasiūlyti šiuolaikinė technologija.“