ECR58 F karta – patogiausias mini ekskavatorius visoje pramonės šakoje

Naujieji „Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) ECR58 F kartos mini ekskavatoriai užtikrina išskirtinį operatoriaus komforto lygį, pasižymi beprecedenčiu universalumu ir puikiomis darbinėmis charakteristikomis.

Projektuojant ECR58 ekskavatorių buvo siekiama viename gaminyje apjungti visas geriausias pramonės praktikas. Ir štai rezultatas – 6 tonų ECR58 mini ekskavatorius gali išnaudoti visą potencialą, kurį suteikia trumpas sukinėjimosi spindulys, bei užtikrinti maksimalų našumą daugybėje naudojimo sričių.

Geriausia šios srities kabina

Remiantis klientų nuomonių tyrimais, šis gaminys pasižymi geresniu valdomumu ir sklandesniu mišrių operacijų atlikimu negu daugelis didesnių ekskavatorių. Ir tai nenuostabu. ECR58 siūlo naują operatoriaus komforto standartą ir erdviausią kabiną visoje pramonės šakoje. Tačiau bendrai mašinos tapo dar kompaktiškesnė negu kada nors anksčiau. Be to, paprastesnė darbo vieta ir patogesnis naudojimasis dar padidina operatoriaus gerbūvį, pasitikėjimą savo jėgomis ir darbo saugumą. Buvo peržiūrėta ir patobulinta operatoriaus sėdynės ir vairasvirčių tarpusavio padėtis, tačiau jos vis tiek liko ant vienos pakabos. Tokį būdą pirmoji pramonei pasiūlė „Volvo“. Suprojektuota taip, kad užtikrintų operatoriams aukščiausią komforto lygį, ši „Volvo“ kabina pasižymi efektyvia garso izoliacija, turi daugybę daiktų laikymo vietų bei 12 V maitinimo ir USB jungtis. Visiškai atidaromas priekinis langas ir stumdomas šoninis langas padeda užtikrinti geriausią savo klasėje bendrąjį matomumą. Operatoriai gali greitai ir lengvai susipažinti ir išmokti dirbti su F kartos ECR58 ekskavatoriumi – tai padaryti padės automobilinio stiliaus valdymo sukiklis, 5" spalvotas ekranas ir lengvai naršomas mašinos meniu.

Atlikite įvairiausius darbus saugiai ir lengvai

Dauguma sutrikimų darbų vietose susiję su padargų nesuderinamumu ir įrankių keitimu. Kad ši problema būtų išspręsta, ECR58 turi visapusišką asortimentą padargų, kurie pritaikyti būtent šiai mašinai ir yra lengvai keičiami. Į šį asortimentą įeina kaušai, trupintuvai, užgriebtuvai, taipogi naujasis pakreipiamas greito prikabinimo įtaisas, galintis į abi puses pasikreipti 90° kampu. Hidraulinius padargus galima tiksliai valdyti proporcinio veikimo pirštiniais valdikliais, o reikiamo srauto nustatymai lengvai pritaikomi pasinaudojant naujai įdiegtais darbo režimais. Trumpai spustelėjęs darbo režimo mygtuką operatorius pateks į meniu, kuriame mašinos nustatymus galima lengvai priderinti pagal uždėtą padargą. Operatorius mašinos bibliotekoje gali susikurti iki 20 įrankių. Kiekvienam įrankiui galima priderinti gausybę parametrų, kad mašina būtų tobulai priderintą tuo metu atliekamam darbui.

Aukščiausia klasė

Labai geras stabilumas, puikios prasilaužimo ir atplėšimo jėgos bei kėlimo pajėgumai leidžia pasiekti trumpas ciklų trukmes netgi atliekant sudėtingiausias užduotis. Visa eilė išmaniųjų funkcijų užtikrina išskirtinį degalų naudojimo efektyvumą, tame tarpe pažangi hidraulinė sistema su apkrovos jutikliais ir srauto padalijimu. „Eco mode“ režimas ir variklio automatinis perėjimas į tuščiąją eigą yra standartinės ECR58 F kartos ekskavatoriaus funkcijos. „Eco mode“ režimas dar iki 10 % sumažina degalų suvartojimą, tuo tarpu variklio automatinis perėjimas į tuščiąją eigą apsaugo nuo bereikalingo jų eikvojimo. Su automatiniu variklio išsijungimu valandos, kuriomis nebuvo dirbama, nėra registruojamos, dėl ko yra mažesnės techninės priežiūros išlaidos ir išsaugoma didesnė mašinos perpardavimo kaina. Kalbant apie mašinos priežiūrą ir aptarnavimą, kai kurie techninės priežiūros darbai buvo panaikinti, o kai kurių priežiūros intervalų trukmė pailgėjo dvigubai. O siekdama padėti savininkams palaikyti savo ECR58 geriausios būklės ir racionaliai išdėstyti priežiūros išlaidas, „Volvo“ siūlo sudaryti techninės priežiūros ir remonto sutartis.

ECR58 F kartos pasirodymas žymi naujo požiūrio į „Volvo“ mini ekskavatorius pradžią. Juose puikios eksploatacinės charakteristikos ir išmaniosios funkcijos dera su naudojimosi paprastumu bei modernia novatoriška konstrukcija. Kaip ir visi „Volvo“ ekskavatoriai, ECR58 yra daugiau kaip 93 % perdirbamas – dar vienas „Volvo“ puoselėjamos žiedinės ekonomijos pavyzdys. Juose galima naudoti bio hidraulines alyvas.

Pagrindiniai techniniai duomenys:

Variklis   D2.6H
Bendroji galia kW 35,5 
AG (imp.) 48
Grynoji galia kW 35
AG (imp.) 47
. . . esant variklio apsukoms
aps./min. 2 200
Darbinė masė kg
5 840 
lb
12 875
Kaušo talpa
m3
0,114 
y3
0,149
 Eigos greitis
km/h
2,6 / 4,5 
mph
1,6 / 2,8
Sukimosi greitis
aps./min. 8,7
Prasilaužimo jėga
kN
41,9 
lbf
9 422
Atplėšimo jėga (alkūnės prasilaužimo jėga)
kN
28,4 
lbf
6 387
Bendrasis plotis
mm
2 000
ft in
6'7"
Bendrasis ilgis
mm
5 193
ft in
17'0"
Pagrindinio hidraulinio siurblio maks. srautas
l/min.
143 
gal./min.
37,8
Strėlės sukimo kampas, kairėn / dešinėn
kampas
75 / 55