EC350E išleidimas tvirtam 35 t ekskavatorių segmentui

Visiškai naujas ekskavatorius praplečia „Volvo CE“ vidutinio dydžio mašinų asortimentą ir pasižymi išskirtiniu universalumu, efektyvumu ir našumu bendrosios paskirties vietoje.

EC350E

„Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) visiškai naujas EC350E yra skirtas idealiai užpildyti bendrovės EC300E ir EC380E ekskavatorių efektyvumo charakteristikų spragą. Šis 35 tonų ekskavatorius yra patikimas draugas bendruosiuose statybos darbuose. Pakrovus į priekabą, bendras transporto priemonės ir ekskavatoriaus aukštis nesiekia keturių metrų, todėl jį galima gabenti neišmontuotą ir lengvai pervežti iš vienos darbo vietos į kitą.

EC350E

Kadangi ši mašina yra universalaus dydžio, ją galima labai greitai pritaikyti įvairiems darbams. Operatoriai gali pasirinkti keletą funkcijų, priklausomai nuo atliekamo darbo ir savo pageidavimų, įskaitant strėlės sukimosi ir strėlės judėjimo prioritetus, nes taip galima nustatyti vienos funkcijos pirmenybę prieš kitą. Taip pat galima sureguliuoti strėlės nusileidimo greitį, užtikrinant papildomą valdymą, kurio reikia didelio tikslumo reikalaujantiems darbams. Įvairūs pritaikyti „Volvo“ padargai leidžia atlikti darbą optimaliai našiai ir efektyviai.

Efektyvu ir patogu

Ilgos dienos kabinoje tampa mažiau įtemptos dėl strėlės ir stiebo atšokimo sumažinimo technologijos, kuri sumažina mašinos smūgius. „Comfort Drive Control“ parinktis padeda sumažinti nuovargį, leisdama operatoriui vairuoti mašiną vairalazdėmis, o ne pedalais. Taip pat yra operatoriams pritaikomų nuostatų, kurios apima „ilgo paspaudimo“ funkciją ant vairalazdės, leidžiančią operatoriams nustatyti papildomą sparčiąją funkciją.

EC350EOperatoriams atlikti darbus taip pat padeda pasirinktinės „Dig Assist“ programos, valdomos 10 colių „Volvo Co-Pilot“ planšetėje. Šios programėlės – tai 2D, „In-Field Design“ ir 3D programinės įrangos paketai bei bortinės svarstyklės. Reikia nepamiršti „Volvo Active Control“ funkcijos, kuri automatizuoja strėlės ir kaušo judesius, todėl kasama dvigubai greičiau. Su „Volvo Active Control“ operatoriai taip pat gali nustatyti aptvaro nuo svyravimų aukščio ir gylio ribą. Tai padeda išvengti sąlyčio su šoniniai objektais, kliūtimis viršuje, pavyzdžiui, elektros linijomis ir tokiais požeminiais pavojais, kaip vamzdžiai bei kabeliai.

EC350E

Svarbiausia – saugumas

Saugumą padidina priveržti neslystantys laipteliai, gerai matomi turėklai, taip pat ergonomiška, netriukšminga ir mažai vibruojanti „Volvo Care“ kabina. Kai reikia pasiekti viršutinę dalį, operatoriai gali būti užtikrinti, nes yra 3 taškų dešinės pusės prieiga. Matomumas yra labai svarbus saugai: dėl žemo mašinos gaubto dizaino matomumas akių lygyje šonuose ir gale nuo operatoriaus sėdynės yra geriausias šioje klasėje. Matomumas yra dar geresnis su galinio ir šoninio vaizdo kameromis bei pasirinktine „Volvo Smart View" sistema.

EC350E

Mažos eksploatavimo ir priežiūros išlaidos

EC350E geriausiu degalų taupymu šioje klasėje, nes yra funkcijų derinys, kurį sudaro klasikinis ECO režimas, pasirenkamas darbo režimas ir išmanioji elektrinė hidraulika. „Volvo“ D8M variklis pasižymi 1.600 rpm vardine galia ir įspūdingai dideliu sukimo momentu, esant mažiems variklio sūkiams. Jame yra įdiegtos automatinės tuščiosios eigos ir išjungimo funkcijos, padedančios sumažinti nereikalingą degalų suvartojimą.

EC350ETurint automatinio regeneravimo technologiją, mašinos nereikia sustabdyti, norint išvalyti dyzelino kietųjų dalelių filtrą. Be to, intensyviai veikiančios (ir karštos) turbinos kruopščiai atvėsinamos su pasirinktine variklio sulėtinto išjungimo funkcija, kuri padeda išvengti perkaitimo ir padidina mašinos patikimumą. Prie didesnio mašinos patikimumo taip pat prisideda elektrinė hidraulinė sistema, kuriai reikia mažiau žarnų negu įprastai, todėl reikia mažiau jungčių ir priežiūros.

Laikas ir priežiūros išlaidos dar labiau sumažėja dėl variklio alyvos ir jos filtro 1.000 val. keitimo intervalų, taip pat dėl to, kad grupėmis išdėstyti filtrai pasiekiami nuo žemės. O prireikus papildyti „AdBlue“ atsargas, nauja apsauga nuo taškymosi paspartina ir palengvina papildymą bei tuo pačiu sumažina prapylimo pro šalį ir to sukeliamos vėlesnės korozijos riziką.

EC350E

Dirbti daugiau ir ilgiau

„Volvo CE“ eksploatavimo paslaugų rinkinys yra svarbus užtikrinant ilgalaikį mašinos veikimą. Alyvos analizės, priežiūros tikrinimo ir važiuoklės tikrinimo funkcijos padeda išlaikyti geriausią mašinos būklę, o lengvai skaitomos ataskaitos, kurias pateikia „Care Track“ telematinė sistema, padeda savininkams sekti našumą, degalų taupymą ir mašinos būklę. Kad būtų dar mažiau rūpesčių, „Volvo“ eksploatavimo centrai stebi mašiną ir, jei reikia, apie ją praneša klientams. Ši paslauga vadinama „Volvo Active Care“.

EC350E, kuriame universalumas ir efektyvumas dera su paprastu naudojimu ir priežiūra, yra skirtas padėti klientams gauti didžiausią pelną jų bendrosios statybos projektuose.

Pagrindiniai techniniai duomenys:

Darbinė masė kg 34 690 - 40 600
sv. 76,478 - 89,508
Bendroji galia kW 220 
AG (imp.) 295 
. . . esant variklio apsukoms
aps./min. 1600
Kaušo talpa m3 0,87–2,33
y3
1,14–3,05
Kėlimo galia išilgai važiuoklės kg 13 470
sv. 29 700
... siekyje / aukštyje m 6,0 / 1,5 
pėd. 20' / 5'
Maksimalus kasimo siekis mm 11 123
pėd., col. 36'6''
Maksimalus kasimo gylis mm 7 490
pėd., col. 24'7''
Plėšimo jėga, SAE J1179 (normali) kN 177
lbf 39,791
Plėšimo jėga, SAE J1179 (Padidinta) kN 192
lbf 43,163
Kasimo jėga, SAE J1179 (normali) kN 201
lbf 45,187
Kasimo jėga, SAE J1179 (Padidinta) kN 219
lbf 49,233
Bendrasis plotis mm 3 190 
pėd., col. 10'6''
Galinės dalies sukimosi spindulys mm 3 600
pėd., col. 11'10''

Pagrįsta mašinos konfigūracija: EC350E L; strėlė 6,45 m; stiebas 3,2 m

Pabaiga.
2020 m. gruodis

DAUGIAU INFORMACIJOS

Anne Bast

Prekės ženklo vadovė, Rinkodaros ir komunikacijos skyrius
„Volvo Construction Equipment“
Pardavimų regionas Europa / Tarptautinis
El. paštas: anne.bast@volvo.com