„Daugiau tylos“: „Volvo CE“ triukšmo nekeliančių elektrinių mašinų dabar galima iš anksto užsisakyti internetu

„Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) pradeda naudoti pirmąją „Volvo“ grupės mašinų mažmeninės elektroninės prekybos priemonę. Šis internetinis portalas leis klientams pirmą kartą stotis į eilę, kad būtų galima iš anksto užsisakyti vieną iš „Volvo“ naujųjų elektrinių kompaktiškų mašinų.

„Volvo“ ECR25 ELECTRIC ir L25 ELECTRIC mašinos

Naujieji ECR25 ELECTRIC kompaktiškas ekskavatorius ir L25 ELECTRIC kompaktiškas ratinis krautuvas yra statybos ateitis. Jie naudingi tuo, kad yra netaršūs ir kelia mažai triukšmo bei vibracijų, todėl puikiai tinka miestų statybvietėms, o iš tikrųjų – bet kuriai jautriai darbo aplinkai. Klientams jie taip pat bus naudingi dėl to, kad reikės mažiau techninės priežiūros, veikimas bus tylesnis ir bus galima laikytis griežtesnių aplinkosaugos reikalavimų. Pirmą kartą nuo jų pasirodymo praėjusiais metais, klientai dabar gali iš anksto užsisakyti savo elektrines mašinas, užsiregistravę bendrovės išankstinio užsakymo priemonėje.

„Volvo CE“ prezidentas Melker Jernberg sako: „Mes visada ieškome būdų gerinti klientų aptarnavimą, racionalizuoti savo procesus ir pasinaudoti naujomis technologijomis. Taigi, geriausias laikas paskelbti inovatyvią, naują pardavimo platformą yra tas, kai mūsų elektrinės mašinos išleidžiamos į rinką. Nekantriai laukiame sužinoti, ką mano mūsų klientai.“

Klientų bazės plėtimas

Užsiregistruodami išankstinio užsakymo priemonėje, kuri šiandien pradeda veikti pagrindinėse rinkose Prancūzijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Nyderlanduose ir Norvegijoje ir ateityje bus plečiama į kitas rinkas, klientai gali rezervuoti vietą elektrinių mašinų gamybos eilėje. Vėliau klientams bus pranešta, ar juos pasirinko pateikti faktišką užsakymą mašinoms, kurios turi pasirodyti rinkoje vasarą.

Skirtas plėsti klientų galimybes įsigyti vieną iš šių mašinų ir didinti būdus, kuriais klientai jas naudoja, šis internetinis portalas tvarkomas kartu su vietiniais prekybos atstovais. „Volvo CE“ gimininga bendrovė „Volvo Financial Services“, pasaulinė finansinių paslaugų teikėja „Volvo Group“ įmonėms, remia šių elektrinių mašinų pirkimą siūlydama lanksčius finansinius sprendimus.

Informuotumo apie elektromobilumą akcija

„Volvo CE“ teikia pirmąjį komercinį elektrinių mašinų pasiūlymą, šią savaitę pradėdama informuotumo apie elektromobilumą didinimo akciją, kuri išryškina daug socialinių šios technikos privalumų. Akcija „Daugiau tylos“ skirta vienam svarbiausių ir kartais nepastebimų elektrinių statybos mašinų privalumų – žalingos triukšmo taršos mažinimui.

Melker Jernberg sako: „Kalbant apie kenksmingus išmetalus, lengva susitelkti tik į CO2. Tačiau tyrimai rodo, kad triukšmas toks pats svarbus. Turime dėti bendras pastangas, kad išspręstume abiejų rūšių išmetalų problemą, jei norime kurti tvaresnį rytojų.“

Daugiau informacijos apie elektrines mašinas galima rasti čia www.volvoce.com/electromobility.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Tiffany Cheng

Išorės ryšių direktorė
„Volvo Construction Equipment“
Tel: +32 499 56 68 47
El. paštas: tiffany.cheng@volvo.com

Brian O'Sullivan

SE10
Londonas
Tel.: +44 7733350307
El. paštas: osullivan@se10.com