5 priežastys rinktis griovimo ekskavatorių su gamykline įranga

Pamirškite griaunamuosius rutulius, nes šiandien ekskavatoriai yra vieni efektyviausių įrenginių griovimo darbų aikštelėje. Čia aptariame specializuoto griovimo ekskavatoriaus pasirinkimo privalumus, palyginti su standartine mašina, kurioje įrengti priedai po pardavimo.

1. Didesnė sauga

Sauga yra svarbiausias dalykas bet kokiame darbe, tačiau ji ypač svarbi griovimo darbų aikštelėje, nes yra keletas skirtumų tarp griovimo ekskavatoriaus su gamykline įranga ir mašinos, kurioje po pardavimo įrengti priedai gali labai sumažinti saugą.

Kai „Volvo“ projektuoja griovimo ekskavatorių su gamykline įranga, inžinieriai žino, kokia bus užbaigta mašina, įskaitant jos konstrukcijos vientisumą, duomenis apie masę, dalių privalumus ir patvarumą. Turėdama šiuos išsamius duomenis, „Volvo“ gali atlikti struktūrinę baigtinių elementų modelio analizę, remiantis griovimo apkrovos atvejais, užtikrindama kokybę ir ilgą mašinų eksploatavimą vykdant sunkius griovimo darbus.

Gaminant griovimo mašiną nuo pat pradžių, „Volvo“ bendrovei yra lengva ir ekonomiška įrengti aukščiausius saugos standartus atitinkančią kabiną ir visokeriopą mašinos apsaugą. „Volvo“ HR (aukšto siekio) standartinis ekskavatorius yra su apsauga nuo objektų, sumontuota ant rėmo, o ne kabinoje. Visos šoninės durys yra itin tvirtos, o jų storis ir stiprumas dvigubai didesnis, palyginti su standartinėmis durimis, kuriose būtų įrengti priedai po pardavimo. Be to, klientams bus padedama apsirūpinti atsarginėmis dalimis.

2. Tvirta ir stabili platforma

Specialieji griovimo ekskavatoriai turi daug didesnius strėlės cilindrus, tvirtus rėmus ir papildomą atsvarą. Jie taip pat yra su hidrauliniu būdu ištraukiamais vikšrais, kurie leidžia operatoriui dirbti 360º spinduliu. Turint galvoje, kad papildomas šių funkcijų įrengimas standartiniame ekskavatoriuje reikalauja daug išlaidų ir pastangų, visada geriausia rinktis mašiną su gamykline įranga.

3. Itin puikus matomumas ir dulkių kontrolė

Specialieji griovimo ekskavatoriai gaminami su didelio matomumo svyrančia kabina ir dulkių slopinimo sistemomis. Mašinos su gamykline įranga kabina pasvyra iki 30º, todėl operatorius mato geriausią įrankio ir darbo aikštelės vaizdą. Kabinos pasvirimo funkcija taip pat integruota vairalazdės jungikliuose, kad operatoriui niekada nereikėtų nuleisti akių. Įrengti svyrančią kabiną po pardavimo yra labai brangus ir varginantis dalykas. Po pardavimo įrengiamos dulkių slopinimo sistemos taip pat yra brangios ir jose gali nebūti įvairių funkcijų prieš rasojimą, kurių yra griovimo ekskavatoriuje su gamykline įranga.

4. Lanksčiai pritaikomi variantai

Gamyklinė griovimo mašina išleidžiama su įvairiais strėlių variantais. „Volvo CE“ siūlo aukšto siekio strėles, teleskopines strėles ir kasimo strėles visame asortimente. Skirtingus strėlių variantus galima įsigyti kartu su mašina arba vėliau investuojant į jų rinkinius. Visos strėlės yra su rinkoje sutinkamomis geriausiomis atramomis, siekiant didžiausios operatoriaus ir technikos saugos keičiant strėlės variantus.

5. Vienas bendravimo partneris

Jei kyla problema dėl perdarytos mašinos, yra gana įprasta, kad trečiosios šalys ima kaltinti viena kitą. Be to, jeigu po pardavimo mašiną modifikuoja šalys, kurios nėra gamintojo patvirtintos partnerės, gamyklinės garantijos greičiausiai negalios. Norint išvengti tokių scenarijų, yra geriausia pirkti vieną gamyklinį sprendimą, kuriam taikoma viena garantija.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Anne Bast

VP Corporate Communication
Volvo Construction Equipment
Sales Region EMEA (Europe - Middle East - Africa)
Tel: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener

SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
E-mail: hannah.kitchener@se10.com