5 paprasti būdai, kaip padidinti mašinos perpardavimo kainą

Didelė perpardavimo kaina yra svarbus veiksnys, padedantys užtikrinti „Volvo“ mašinų mažas bendrąsias eksploatacijos sąnaudas (TCO). Štai penki paprasti patarimai, kaip galima dar padidinti jūsų mašinos pelningumą.

1. Turėkite išsamų ir tvarkingai užpildytą techninės priežiūros istorijos žurnalą

Parduodant daug valandų išdirbusią naudotą įrangą, pirkėjas gali padaryti prielaidą, kad reikės didelio remonto, net jeigu iš tikrųjų ji yra puikios būklės. Visada tinkamai ir laiku pildykite mašinos techninės priežiūros žurnalą, kad galėtumėte įrodyti, jog buvo atlikti visi reikalingi priežiūros darbai, o taip pat būtų pateikta informacija apie visus pakeistus komponentus ar dalis. Tai padės pirkėjui suprasti tikrąją mašinos būklę, o jums gauti teisingą kainą, nepriklausomai nuo jos amžiaus ar išdirbtų valandų.

2. Išplaukite ir išvalykite mašiną, o taip pat pataisykite bet kokius dažų dangos pažeidimus

Pirmasis įspūdis labai svarbus. Skirkite laiko išplauti ir išvalyti savo mašiną, išlyginkite kėbulo dalių įlenkimus ir pataisykite dažų dangos pažeidimus – tai pagerins mašinos išvaizdą ir tuo pačiu pakels jos kainą. Tačiau nepersistenkite su dažais. Uždažius per daug, mašinos paviršius nebeatrodys vienalytis ir pirkėjas gali pamanyti, jog bandote kažką nuslėpti. Ir analogiškai, geltonai nudažius juodus komponentus, pvz., rites, spyruokles ir hidraulines žarnas, mašinos perpardavimo kaina iš tikro gali net sumažėti. Švari mašina su smulkiais dažų dangos pataisymais visada yra geriausias variantas.

3. Gerai pasirūpinkite mašinos kabina

Kruopščiai prižiūrėta kabina byloja, kad jūs gerai prižiūrėjote mašiną apskritai. Kruopščiai išvalykite kabiną, įsitikinkite, kad tinkamai veikia visi jungikliai ir pakeiskite neveikiančius. Taip pat svarbu patikrinti, ar tinkamai reguliuojasi sėdynė, nes sėdynės mazgai gali būti brangūs, o jų pakeitimo kaina bus minusuota iš perpardavimo kainos.

4. Pašalinkite bet kokius protėkius ir nesandarumus

Jeigu pirkėjas pastebės protėkį, jis gali tai palaikyti didesnių problemų požymiu, net jeigu taip ir nėra. Apžiūrėkite visą mašiną ir pašalinkite visus aptiktus protėkius.

5. Kur reikia, pakeiskite dalis

Dalių keitimas mašinoje, kurią ruošiatės parduoti, gali pasirodyti kaip didelės ir bereikalingos išlaidos, tačiau tai padaryti verta. Dažnas atvejis, kad griovimo aplinkoje dirbančių ekskavatorių galinės durys būna apgadintos, ir nors pakeisti jas patiems gali brangiai kainuoti, to nepadarę perpardavimo kainoje galite prarasti keletą kartų daugiau.

 

Vykdydami misiją užtikrinti savo klientams mažiausias įmanomas TCO, savo mašinas projektuojame taip, kad jos išlaikytų aukštą perpardavimo kainą. Tačiau, nepriklausomai nuo mašinos kokybės, pasirūpinus mašinos švara ir gera darbine būkle, jos perpardavimo kaina bus didesnė, o turima pilna techninės priežiūros istorija padės įrodyti, kad ji iš tikrųjų tiek verta.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Anne Bast

VP Corporate Communication
Volvo Construction Equipment
Sales Region EMEA (Europe - Middle East - Africa)
Tel: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener

SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
E-mail: hannah.kitchener@se10.com