Swecon UAB Lietuva

„Bauma 2019“ parodoje „Volvo“ žvelgia į elektrinę ateitį

Šių metų „Bauma 2019“ parodos, vyksiančios Miunchene Vokietijoje, lankytojai turės galimybę žvilgtelėti į technologijų ateitį nes „Volvo Construction Equipment“ pristatys savo „Rytojaus statybos“ viziją, demonstruodama savo naujausias mašinas ir integruotas paslaugas.

Volvo’s indoor stand at bauma.

Siekiant pademonstruoti „Volvo Group“ veiklos aprėptį, „Volvo CE“ parodoje „Bauma 2019“ dalyvaus kartu su tai pačiai grupei priklausančiomis bendrovėmis „Volvo Penta“, „Volvo Trucks“ ir „Volvo Financial Services“. Šių įmonių dalyvavimas parodoje žada daugiau, negu statišką produktų pristatymą – tai bus tikras ir gyvas renginys. Plėtojant „Rytojaus statyba“, „Volvo“ 2293 m2 stende paviljone C6 ir 5870 m2 lauko stende FM714 vyks nenutrūkstamas interaktyvus veiksmas, pristatantis visą produktų ir paslaugų asortimentą šiandienai, rytdienai ir tolesnei ateičiai.

„Volvo“ pereina prie elektrinių kompaktinės klasės mašinų

„Bauma 2019“ bus pirmasis didelis šios pramonės šakos renginys po to, kai „Volvo CE“ paskelbė, kad 2020 metais pereis prie elektrinių „Volvo“ prekės ženklo mini ekskavatorių ir ratinių kompaktiškų krautuvų. Šiuo žingsniu „Volvo CE“ taps pirmąja statybinės įrangos gamintoja, kuri savo kompaktiškų mašinų grupę sieja tik su elektriniais sprendiniais. Pirmosios dvi hidraulinės-elektrinės mašinos bus pristatytos „Bauma“ parodoje, o po to seks jų pristatymas etapais įvairiose rinkose, o 2020 metais bus pradėta masinė jų gamyba.

Ekskavatoriai dėmesio centre

Šio šou žvaigždės – ekskavatoriai, tęsiantys pasaulinę „Volvo CE“ kampaniją „Ekskavatoriai bet kokiems iššūkiams“. Tarp naujų šiame šou pristatomų ekskavatorių – ypatingai svarbus 20 tonų EC200E, o taip pat EC15 - EC20E mini ekskavatoriai. Siekiant pademonstruoti ne tik „Volvo“ ekskavatorių gamos platumą, bet ir jos ilgį, bus parodytas naujasis EC750E aukšto siekio ekskavatorius griovimo darbams. Tarsi viso to dar būtų negana, parodoje bus pristatomas ir revoliucinis EC300E Hybrid hidraulinis-hibridinis ekskavatorius bei EC220E, pasižymintis „Volvo Active Control“ automatizuotais strėlės ir kaušo judesiais, užtikrinančiais efektyvesnį kasimą. Balandžio mėnesį rinkai bus pristatyta ir daugiau svarbių naujienų.

Puikusis 50-ukas atvyksta į Miuncheną

Abiejuose „Volvo“ stenduose iš viso bus 50 mašinų, sugrupuotų pagal potemes „Krovimas“, „Kasimas“, „Pervežimas“, „Asfaltavimas“, „Inovacija“ ir „Paslaugos“. Šių metu „Bauma“ parodoje itin daug dėmesio bus skirta „Volvo paslaugoms“, ir kiekvienai mašinai bus parengtas specialiai jai pritaikytas techninės priežiūros paslaugų pasiūlymas, pateikiamas jutikliniuose ir kituose ekranuose.

„Didžiuojuosi jumis, berneliai!“

Daug veiksmo vyks ir bendrovės lauko ekspozicijoje. Pagal „Volvo CE“ sukurto filmuko „Pump It Up“ su Holivudo žvaigžde Dolphu Lundgrenu garso takelį, bus rodomas linksmas mašinų šou – neabejotinai geriausias šakoje. Taip pat vyks Operatorių klubo varžybos ir bus gyvai demonstruojamas dar labiau išplėtotas „Dig Assist“ sprendimas ir patobulinti padargai.

„Volvo“ lauko stendas.

Taip pat nepraleiskite progos apsilankyti šalia „Volvo“ lauko stendo stovinčiame paviljone, kur teigiamų emocijų suteiks įvairūs renginiai, įrodantys, kad „Volvo CE“ sėkmę lygia dalimi lemia puikūs ten dirbantys žmonės ir gaminamos mašinos. Visą dieną profesionalus vedėjas ves įdomius pristatymus (vokiškai ir angliškai) apie bendrovės produktus ir teikiamas paslaugas. Greta esančiuose video kubuose bus rodomi įvairūs interviu su klientais, faktai, skaičiai bei linksmi intarpai. Pirmą kartą ten bus ir Inovacijų zona. Nors tikslios detalės neatskleidžiamos, dėmesio centre tikrai bus Automatizavimas, Ryšiai ir Elektromobilumas.

„Bauma 2019“ – tai renginys šeimai

Bendrovės prezidentas Melkeris Jernbergas, kartu su „Volvo Penta“ ir „Volvo Trucks“ prezidentais, parodoje surengs tarptautinę spaudos konferenciją, kurios metu pristatys naujus produktus ir papasakos apie bendrovės ateities planus inovacijų kelyje.

Jeigu dar turėtumėte kokių nors abejonių, leiskite jas išsklaidyti – „Volvo“ šį pavasarį vyksiančiame didžiausiame visos pramonės šakos renginyje pademonstruos savo pasirengimą teikti klientams geriausius produktus ir paslaugas tiek šiandien, tiek ir ateityje. Tiekdama inovatyvius produktus ir integruotas paslaugas, „Volvo“ ir toliau dirbs kartu su savo klientais „Rytojaus statyboje“.

Daugiau informacijos rasite #VolvoBauma.

1 pav.: „Volvo“ stendas paviljone „Bauma“ parodoje.
2 pav.: trumpas skelbimas „Kompaktiška elektrinė mašina“.
3 pav.: „Volvo“ lauko stendas.