„Volvo CE“ tapo „National Geographic“ partneriu tvarumo kampanijoje

„Volvo Construction Equipment“ („Volvo“) suvienijo jėgas su „National Geographic“, kad būtų atkreiptas ypatingas dėmesys į stulbinantį projektą, kuriuo viena bendruomenė bus gelbėjama nuo kylančio jūros lygio pavojaus.

Volvo mega project Sundarbans

Plėtojant naują bendradarbiavimą, kuris atitinka abiejų bendrovių bendras vertybes užtikrinti planetos pusiausvyrą, ši nauja kampanija parodys, kaip „Volvo“ ekskavatoriai padeda statyti pylimus Sundarbane – istoriniame regione, išsidėsčiusiame tarp Indijos ir Bangladešo, siekiant apsaugoti šį kraštą nuo potvynių pavojaus. Tausojamoje Sundarbano deltoje gyvena bengaliniai tigrai ir yra UNESCO paskelbtas pasaulio paveldo objektas, tačiau nuolat kyla naikinimo grėsmė, jei nebus imamasi skubių ilgalaikių veiksmų.

Prie Bengalijos įlankos plytinčiame Sundarbane gyvena keletas nykstančių rūšių ir 4,5 milijono žmonių. Po griaunančio 2009 m. uragano derlingas dirvožemis buvo sunaikintas, gyvuliai užmušti, o salas saugančios krėsto molio sienos nuplautos. Dėl to šiai sričiai ypač iškilo užtvindymo rizika, nes paros potvyniai tokie dideli, kad apie trečdalis žemės išnyksta ir vėl atsiranda kiekvieną dieną. Problemą apsunkina ir švaraus vandens stygius Indijoje – šalyje, kur 80 proc. vandens yra užterštas.

Šios kampanijos metu parodoma, kaip 20 „Volvo“ ekskavatorių dirba paveldo objekte, kad vėl fiziškai įrengtų šiuos pylimus ir užtikrintų, kad žemė ir gyvuliai būtų apsaugoti nuo žalos, kurią daro jūros potvyniai.

Didysis „Volvo“ projektas Sundarbane

Ši skaitmeninė partnerystė, sujungianti kino turinį su tikslingu pasakojimu, bus įgyvendinta kaip serija trumpų filmų, kurie bus rodomi pasaulinei auditorijai per vieno mėnesio trukmės kampaniją. Nuo šiandien filmai bus transliuojami ne tik kaip „Volvo CE“ apdovanojimus pelniusio „Didžiųjų projektų sąrašo“ – pasaulinės skaitmeninės reklaminės kampanijos, pristatančios kai kuriuos labiausiai neįtikėtinus statybos projektus visame pasaulyje, dalis, bet taip pat ir „National Geographic“ skaitmeniniais kanalais.

Bill Law, „Volvo CE“ komunikacijos vyresnysis prezidentas sako: „Šis neįtikėtinas projektas – tai dar vienas žingsnis į priekį mūsų pasaulinėje kovoje su klimato kaita ir mes didžiuojamės atlikdami savo vaidmenį tikrai kuriant geresnį pasaulį. Mums malonu, kad mes galime išryškinti šio projekto svarbą kartu su „National Geographic“ – mes ne tik siekiame bendro tikslo kurti rytojų, bet ši partnerystė taip pat leidžia mums pranešti šią žinutę dar didesnei pasaulinei auditorijai“.

Norėdami sužinoti daugiau Sundarbaną, apsilankykite https://www.volvoce.com/global/en/spirit-magazine/saving-invaluable-land/ ir „Volvo CE“ socialiniuose tinkluose.

1 nuotrauka. Sundarbanui, kuriame gyvena daugiau kaip 4,5 milijono žmonių, iškilusi potvynių grėsmė.
2 nuotrauka. Šis tarp Indijos ir Bangladešo plytintis regionas yra UNESCO pasaulio paveldo objektas.

2019 m. vasaris