„Volvo CE“ padeda pažymėti novatorišką prijungimo įvykį

„Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“), „Volvo Group“ priklausanti įmonė, švenčia surinkusi 1 milijoną prijungtų klientų, taip padėdama jiems didinti eksploatacijos laiką, saugą ir našumą su išmaniaisiais statybvietės sprendimais.

Pažymėdama šį svarbų pasiekimą, „Volvo CE“ šiandien perdavė keturis ekskavatorius su įmontuota „Volvo“ telematikos sistema „CareTrack“ Danijos nuomos bendrovei GSV Materieludlejning, esančiai Kirke Hyllinge, Danijoje (ketvirtadienis, spalio 3 d.).

Nors šis pasiekimas reiškia vieną didžiausių prijungtų komercinių transporto priemonių ir mašinų skaičių šioje pramonės šakoje, jis tėra tik pradžia. „Volvo CE“ turi 150.000 grupės prijungtų mašinų.

„Volvo CE“ Danijoje valdantysis direktorius Jens Ejsing ceremonijos metu pastebėjo: „Būti skaitmeninės sistemos dalimi yra labai svarbu mūsų klientų sėkmei. Kadangi esame aukščiausios rūšies prekių ženklas, kiekvieną dieną stengiamės užtikrinti geriausią aptarnavimą, kuris padės tokiems klientams, kaip „GSV Materieludlejning“, naudoti „Volvo“ įrangą kaip galima efektyviau. Didžiuojamės esantys lyderiai šioje srityje, teikdami aukščiausios kokybės prijungtus sprendimus.

Prijungimas mums reiškia ne tik gerokai didesnę saugą, eksploatavimo laiką ir degalų suvartojimo efektyvumą, bet ir mažesnes sąnaudas. Jis taip pat yra itin svarbi priemonė, kuri mums padeda realizuoti mūsų geresnio pasaulio kūrimo tikslą“. 

„Volvo CE“ pažymi novatorišką prijungimo įvykį_02Šiandien perduotos mašinos – vienas ekskavatorius EC220EL, du ekskavatoriai EC250EL ir vienas ekskavatorius ECR235EL – yra su juose įmontuota „Volvo“ išmaniąja prijungimo sistema „CareTrack“. Ši sistema veikia surinkdama tūkstančių mašinų duomenis, kuriuos vėliau nuotoliniu būdu stebi „Volvo" eksploatavimo laiko centro paskirti specialistai. Šie specialistai naudoja naujausią diagnostinę programinę įrangą apdoroti didelius duomenų kiekius tikruoju laiku, juos filtruoti ir klientui bei pardavimo atstovui perduoti atgal tik esminę informaciją.

Remiantis surinktais duomenimis, galima numatyti esminių dalių nusidėvėjimą, planuoti aptarnavimą ir iš anksto užsakyti atsargines dalis – visa tai savininkui leidžia sumažinti prastovos laiką ir padidinti našumą. Sujunkite tai su „Volvo Group“ prijungimo galimybėmis visame sektoriuje, apimančiomis sunkvežimius, autobusus ir statybos įrangą, ir greitai pamatysite, kaip auga efektyvumas visoje vertės grandinėje.

„GSV Materieludlejning“ generalinis direktorius Dan Vorsholt sako: „Džiaugiamės būdami šios prijungimo revoliucijos, įrodančios, ką galima pasiekti su aukščiausios klasės transporto priemonių parko valdymo sistema, dalis. Labai svarbu, kad gebame sekti visus savo verslo aspektus, taip galėdami stebėti savo mašinų našumą sekundžių tikslumu, nes tai ženkliai prisideda prie mūsų sėkmės“.

1 paveikslas. Rene Schelhase, „Volvo“ pardavimų vadybininkas (mėlynais marškiniais); Jesper Lykke Jensen, „GSV“ eksploatacijos direktorius.
2 paveikslas. Danijos nuomos bendrovei „GSV Materieludlejning“ perduoti ekskavatoriai Kirke Hyllinge mieste, Danijoje.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Tiffany Cheng

Išorės ryšių direktorė
„Volvo Construction Equipment“
Tel: +32 499 56 68 47
El. paštas: tiffany.cheng@volvo.com

Brian O'Sullivan

SE10
Londonas
Tel.: +44 7733350307
El. paštas: osullivan@se10.com