„Volvo Construction Equipment“ ir „SDLG“ Kinijoje žengia dar vieną žingsnį pirmyn.

„Volvo Construction Equipment“ (toliau „Volvo CE“) ir „SDLG“ toliau plėtos savo bendradarbiavimą, kad paspartintų savo pelningą augimą. Nuo 2020 metų gruodžio mėnesio visi Kinijos rinkai gaminami 15 tonų ir didesni ekskavatoriai bus apjungti į vieną produktų liniją, paremtą naujausiomis „Volvo“ technologijomis ir su „Volvo“ prekės ženklu.

Šiuo metu Kinijoje „Volvo CE“ ir „SDLG“ gamina ir parduoda savo atskiras ekskavatorių produktų linijas. Siekiant dar paspartinti augimą ir atsižvelgiant į būsimus Kinijos IV emisijos standartus, visi 15 tonų ir didesni ekskavatoriai Kinijos rinkai iki 2020 metų gruodžio bus apjungti į vieną produktų liniją. Šie produktai remsis naujausiomis „Volvo“ technologijomis ir bus „Volvo“ prekės ženklu. 


Nuo tada, kai 2007 metais „Volvo CE“ įsigijo 70% „SDLG“ bendrovės, bendroji pardavimų apimtis, išlaikant gerą pelningumą, išaugo nuo maždaug 3 iki 17 milijardų SEK. „SDLG“ užima stiprią padėtį rinkoje ratinių krautuvų segmente, o su technologine „Volvo CE“ pagalba sėkmingai įžengė ir į ekskavatorių rinką. 


„Mūsų didesniųjų ekskavatorių verslų sujungimas Kinijoje maksimaliai padidins mūsų galimybes aptarnauto klientus Kinijoje,“ – pakomentavo „Volvo Construction Equipment“ prezidentas Melker Jernberg. „SDLG“ buvo labai sėkmingas projektas jau nuo pat mūsų bendradarbiavimo pradžios 2007 metais. Augant abiejų prekių ženklų pardavimų apimtims ir mūsų bendradarbiavimui per šiuos metus tampant vis artimesniu, tai natūralus tolesnis mūsų žingsnis.“

Žurnalistams, norintiems gauti daugiau informacijos, prašom kreiptis į Bill Law, vyresnįjį viceprezidentą ryšiams su visuomene, tel. +46 31 323 84 96