„Volvo CE“ įsigyja mašinų pritaikymo specialioms naudojimo sritims įmonę „CeDe“

Pasirašytas susitarimas įsigyti mažų apimčių specializuotą mašinų pritaikymo įmonę iš Švedijos

Volvo CE aquires CeDe group

„Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) paskelbė, kad už neatskleidžiamą sumą įsigyja mašinų pritaikymo specialioms naudojimo sritims partnerę „CeDe Group“. „CeDe Group“ įsikūrusi Malmės mieste Švedijoje, o sandoris, kuris, kaip planuojama, įsigalios kovo viduryje, apims jos intelektinę nuosavybę, vykdomą veiklą, kitus aktyvus ir apie 45 darbuotojus. Kadangi šios įmonės metinės gamybos apimtys yra palyginti mažos, sandoris neturės esminio poveikio „Volvo CE“ pajamoms ar finansinei padėčiai.

„CeDe Group“ turi gerą reputaciją Skandinavijos šalyse kaip nedidelėmis apimtimis dirbanti statybos ir kasybos mašinų pritaikymo specialioms naudojimo sritims įmonė. Dirbant keletui didžiausių OĮG, įskaitant „Volvo CE“ ir jos įgaliotuosius atstovus, pritaikymai apima naujų kėbulų kūrimą savivarčiams (pvz., degalų, vandens, atliekų), ratinių ekskavatorių perdarymą važiavimui bėgiais, o taip pat mašinų perdirbimus požeminei kasybai ir t.t.

Ši įmonė įkurta 2000 metais ir kilme susijusi su pradiniu „Volvo“ ekskavatorių verslu „Åkerman“.

Sustiprinta ir nepriklausoma specializuota įmonė

Pagal turimą viziją, priklausydama „Volvo CE“ išliks dinamiška, verslia ir veikloje savarankiška įmone. „Volvo CE“ suteiks šiai įmonei savo turimą plačią kompetenciją ir papildomų išteklių jos rinkai bei klientų bazei plėsti, kad taptų lydere Europoje šioje specializuotoje srityje. Sustiprintas partneris taip pat padės siekti „Volvo CE“ tikslų išplėsti savo siūlomų produktų asortimentą į naujus segmentus ir naudojimo sritis, o taipogi galės mažomis serijomis ar partijomis tiekti mašinų prototipus ir pačias mašinas. Įmonė toliau teiks bei vystys savo inžinerijos paslaugas ir su „Volvo CE“ nesusijusiems klientams.

„Šis įsigijimas prasmingas daugeliu strateginių lygmenų", – pakomentavo „Volvo CE“ prezidentas Melker Jernberg. „CeDe“ jau įrodė turinti didžiulį inžinerinį talentą pritaikyti mūsų mašinas specialioms naudojimo sritims. Toks glaudesnis ryšys suteiks „Volvo CE“ galimybę išplėsti mūsų siūlomų produktų spektrą ir tuo pačiu padidinti „CeDe“ galimybes plėstis į naujas rinkas ir segmentus, tiek su „Volvo CE“, tiek ir su kitais OĮG klientais.“

Su tuo sutinka ir „CeDe Group“ generalinis direktorius Krister Johnsson, sakydamas: „Mums labai malonu įsilieti į „Volvo CE“ įmonių šeimą. Turėdami ilgo ir gero bendradarbiavimo su „Volvo CE“ patirties ir puikiai išmanydami jos gaminamus produktus, labai džiaugiamės atsivėrusiomis galimybėmis vystyti mūsų teikiamas paslaugas ir plėstis į naujas rinkas."