Su „Volvo Active Control“ – maksimalūs nuolydžiai didžiausiu greičiu

Automatizuodama strėlės ir kaušo judesius, naujoji „Volvo Active Control“ sistema sukuria pusiau autonominį ekskavatorių, kuris suformuoja tobulą nuolydį vienu mygtuko paspaudimu.

Kas gi nenorėtų kuo lengviau suformuoti tobulą nuolydį? Operatoriams naujokams sunku tiksliai nustatyti kasimo gylį ir kampą, o patyrusiems operatoriams tai gali būti truputį, na sakykim, monotoniškas darbas. Laimei, dabar ir vieniems ir kitiems yra kuo pasidžiaugti – įdiegta „Volvo Construction Equipment“ sukurta, išmani nauja automatizuota nuolydžių formavimo mašinos valdymo sistema.

Iš pradžių siūlyta tik naujajame EC220E vikšriniame ekskavatoriuje, tačiau greitai atsirasianti ir kitose asortimento mašinose, „Volvo Active Control“ yra mašinos valdymo sistema, valdoma per kabinoje esantį 10" „Volvo Co-Pilot“ planšetinį kompiuterį. Sistema nurodo operatoriui funkcijas, kurių reikia kasimo procesui automatizuoti. Suvedus į sistemą darbui atlikti reikalingus parametrus ir mygtuko paspaudimu ją paleidus, ekskavatorius automatiškai reguliuoja strėlės ir kaušo judesius taip, kad kasimas būtų tikslus, išlaikytų pageidaujamą formą ir užtikrintų visiškai tikslų nuolydžio kampą, ir visą darbą atliktų daug greičiau.

Geriau atliktas darbas per trumpesnį laiką

„Volvo Active Control“

Šios sistemos naudos neginčytinos. Užtikrinama tokia darbo sparta ir tikslumas, kad nuolydžių formavimas sutrumpėjo beveik du kartus (45%) lyginant su įprastiniu. Ir nebereikia nieko perdarinėti, kadangi sistema iš karto viską padaro tinkamai. Saugesnis tapo ir darbas, nes sistema tokia tiksli, kad nebereikia antro žmogaus, kuris tikrintų kasimo gylį ir nuolydžių kampus.

Pačios „Volvo“ sukurta „Volvo Active Control“ sistema valdoma per įmonės „Dig Assist“ programą, o elektro-hidraulinei sistemai valdyti naudoja elektroninę technologiją. Su „Volvo Active Control“, kuri pati automatiškai reguliuoja strėlės ir kaušo judesius, operatorius gali idealiai atlikti darbą viena ranka – reikia tik kairės rankos, kuria kontroliuojamas ekskavatoriaus rankos judėjimo greitis.

„Volvo Active Control“

Dėl nieko nebesijaudinkite

„Volvo Active Control“ valdo tam tikrą skaičių funkcijų, kurios ne tik padeda užtikrinti tobulą nuolydį, bet ir leidžia išvengti su darbu susijusių pavojų. Gylio apribojimo funkcija neleidžia kaušui kasti giliau nustatytos ribos, tokiu būdu išvengiant požeminių komunikacijų ir komunalinių tinklų pažeidimų. Tuo tarpu aukščio apribojimas, leidžiantis iš anksto nustatyti saugų iškėlimo aukštį, padeda išvengti ekskavatoriaus kaušo, strėlės arba rankos susidūrimų su elektros laidais, lubomis ir t.t. Ir galiausiai, pasisukimo ribų nustatymas neleidžia mašinai atsitrenkti į iš šonų esančias kliūtis. Galima palengvinti ir krovimą į sunkvežimius, tam pasitelkus pasisukimo padėties valdymą, suteikiantį operatoriui galimybę iš anksto suprogramuoti, kur bus išvertimo į krūvą arba sunkvežimio stovėjimo vieta.

„Volvo Active Control“

Taipogi pagerintos ir techninės priežiūros galimybės, kadangi nėra hidraulinių valdymo linijų, kuriomis reikėtų rūpintis, taigi dar labiau pailgėja mašinos naudingojo darbo trukmė.