„Load Assist“ skatina ratinių krautuvų operatorius dirbti geriau

Naujoji Operatoriaus mokymo (angl. Operator Coaching) programėlė, pritaikyta „Volvo Co-Pilot“ sąsajai, pataria ratinių krautuvų operatoriams bei skatina tobulinti mašinos valdymo įgūdžius.

Operator Coaching Load Assist

Naujausias „Volvo CE“ „Load Assist“ programų šeimos patobulinimas – tai nauja programėlė, pavadinta „Operatoriaus mokymas“. Ši funkcija padeda „Volvo“ L110H – L260H modelių ratinių krautuvų operatoriams efektyviau naudoti mašinas, realiuoju laiku pateikdama informaciją, padedančią geriau suprasti, kaip nuo jų veiksmai veikia mašinos našumą. Tai panašu į geriausio rezultato siekimą kompiuteriniame žaidime – Operatoriaus mokymas leidžia operatoriams nusistatyti tikslus ir uždavinius, skirtus nuolatos gerinti savo darbo našumą.

 

Tobulas mašinos ir operatoriaus derinys

Naujausiose „Volvo CE“ mašinose daug išmaniųjų funkcijų įdiegtos kaip standartinė įranga. Tačiau operatoriai lengvai gali jų nepastebėti, arba tiesiog nežinoti, kada geriausia jas panaudoti. Operatoriaus mokymo programėlė nuolat teikia informaciją apie operatoriaus elgseną, pvz., tuščiosios eigos trukmę aktyvaus darbo laiko metu, stabdymus įveikiant distanciją, akceleratoriaus padėtį ir hidrotransformatoriaus blokavimus įveikiant distanciją, o „Volvo Co-Pilot“ 10 colių didelės raiškos ekrane pateikia nurodymus darbui gerinti. Pateikiami patarimai, kaip pvz., „Įjungti strėlės pakabos sistemą“, „Atleisti akceleratorių“ arba „Įjungti hidrotransformatoriaus blokavimą“, padeda operatoriams siekti optimalaus degalų naudojimo efektyvumo bei mažinti mašinos dėvėjimąsi. Operatoriaus mokymas „Load Assist“ sistemoje

 

Sukūrus iki 40 individualių profilių, operatoriai gali pasinaudoti ankstesnių pamainų informacija ir nusistatyti tikslus savajai. Ši informacija naudojama sudaryti darbo našumo per periodą grafikui, vaizduojančiam kiekvieno operatoriaus tobulėjimo tendencijas.

 

Sverkite geriau, negu anksčiau

Naujoji Operatoriaus mokymo funkcija papildo esamą bortinių svarstyklių programėlę, kuri panaikina visas spėliones apie pakrautą optimalų medžiagos kiekį. Tai atliekama realiuoju laiku matuojant padargo įkrovą (+/- 1% tikslumu), todėl operatoriai gali išvengti perkrovos arba nepakankamo pakrovimo, pakartotinų svėrimų ir laukimų. Krovimo duomenys fiksuojami slėgio ir padėties jutikliais ir pateikiami „Volvo Co-Pilot“ ekrane. Baigus krovimą, visi gamybos duomenys yra išsaugomi ekrane ir gali būti eksportuoti į debesijos portalą arba per USB nešiojamąjį atminties įrenginį. Ši sistema pritaikyta įvairių tipų kaušams, o taip pat gali dirbti su šakėmis ir griebtuvais.

Operatoriaus mokymas „Load Assist“ sistemoje