Naujasis „Volvo“ P8820D ABG asfalto klotuvas – tai dydis ir lankstumas viename

Šis naujas „Volvo Construction Equipment“ D serijos modelis pasižymi nauja konstrukcija ir naujomis išmaniosiomis funkcijomis, padidinančiomis mašinos patikimumą ir našumą.

Volvo Tracked Asphalt Paver P8820D

Naujasis „Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) P8820D ABG asfalto klotuvas siekia tapti neprilygstama mašina asfaltavimo našumo aspektu. 2,5 m bazės asfalto klotuvas su didelės talpos bunkeriu ir puikių darbinių charakteristikų „Volvo“ varikliu – tai galinga mašina, pasirengusi imtis pačių didžiausių asfaltavimo projektų.

„Volvo“ vikšrinis asfalto klotuvas P8820DTvirtas ir stabilus, jo 325 mm pločio ir 3120 mm ilgio vikšrai, patvarus rėmas ir kiti komponentai užtikrina stabilų bei sklandų darbą viso asfaltavimo proceso metu. Be to, šis naujas modelis pasižymi maksimaliu 13 metrų asfaltavimo pločiu, o klojamos dangos storis gali siekti iki 300 mm. 14,7 tonos bunkerio talpa ir didelis konvejerio tunelis leidžia P8820d ABG užtikrinti iki 1100 tonų per valandą asfaltavimo našumą.

Aukščiausios kokybės „Volvo“ variklis yra specialiai priderintas prie hidraulinės sistemos ir pasižymi dideliu sukimo momentu esant mažoms apsukoms, kad būtų kuo galingesnis ir efektyvesnis. Degalų suvartojimą galima dar labiau sumažinti pasinaudojant išmaniosiomis funkcijomis, pvz., prisitaikančiu „ECO mode“ režimu, kuris priderina variklio išvystomą galią pagal darbo vietos poreikius. Tai suteikia operatoriams darbo pobūdį atitinkančią galią, o taip pat sumažina triukšmingumą – kas patinka tiek asfaltavimo komandai, tiek ir darbų vietoje gyvenantiems žmonėms. Visoje mašinoje įrengtos atskirų dalių garso izoliacijos dar labiau sumažina jos skleidžiamą triukšmą.

Didelis dar nereiškia, kad nelankstus. Su daugybe konfigūracijos galimybių, savo asfalto klotuvą galite parengti ir įvairioms specifinėms sritims, ne vien asfaltavimui. Pasiekite aukščiausią pirminio sutankinimo lygį už lyginimo plokštės tokiuose darbuose kaip balasto klojimas arba darbas su cementuotu pagrindu ir voleliais sutankinamo betono medžiagomis.

Ilgalaikė kokybė

Klientai gali pasiklausti šia mašina – ji užtikrins pastovius asfaltavimo rezultatus. „Volvo“ konstruktoriai didžiausią dėmesį skiria kokybei bei naudingojo darbo trukmei, taigi ir P8820D ABG patikimai dirba kiekvieną dieną.

„Volvo“ vikšrinis asfalto klotuvas P8820D

  • Mašina pasižymi padidintu sraigto aukščio reguliavimo diapazonu – nuo 120 iki 200 mm, kas leidžia užtikrinti optimalų paduodamos medžiagos srautą sraigto kanale įvairiems klojamos dangos storiams iki 300 mm.
  • Unikalus „Volvo“ hidraulinis vikšrų įtempiklis prailgina naudingojo darbo laiko trukmę ir sumažina eksploatacijos išlaidas. Tai užtikrina tikslesnį ir stabilesnį vairavimą, o patvarūs vikšrų grandikliai padeda pasiekti dar lygesnį asfalto dangos paviršių.
  • Kaip papildoma įranga montuojamas „Volvo“ patentuotas lyginimo plokštės apkrovos įtaisas užtikrina nekintamai aukštos kokybės rezultatus visuose jūsų projekto darbuose, nes leidžia išvengti pradedant judėti susidarančių klojamos asfalto dangos iškilimų. Lyginimo plokštės įtempimo įtaisas užfiksuoja sąsūkos standumą per visą lyginimo plokštės ilgį, taip užtikrindamas vienodą pokrypio kampą visame plokštės plotyje. Taip pasiekiamas pastovus klojamos dangos sluoksnio storis. Išskirtinė pavaros mechanizmo galia ir mašinos trauka užtikrina optimalią jėgą bet kokiose asfaltuojant pasitaikančiose situacijose.
  • Mašina gali dirbti su įvairia grunto lyginimo įranga, įskaitant ir 3D lyginimą.
  • Pasirinktinė „Soft Dock“ (švelnaus prisijungimo pakrovimui) įrangos amortizuojantys stumiantieji velenai padeda sugerti smūgį prisijungimo pakrovimui metu, taip išlaikydami aukštą klojamos dangos kokybės lygį, nes sumažina žymių atsiradimo už lyginimo plokštės riziką.
  • Greitas ir saugus mašinos aptarnavimas ir priežiūra. P8820D ABG operatoriaus platformoje yra plačiai atsiveriantis dangtis, per kurį lengviau pasiekiami svarbiausi mašinos patikros taškai. Tai palengvina techninę priežiūrą, trumpina prastovų trukmę ir sumažina veiklos išlaidas.

Patys geriausi asfaltavimo rezultatai


„Volvo“ P8820D ABG asfalto klotuvas suderinamas su daugeliu didelio našumo lyginimo plokščių, kurias galima pasirinkti priklausomai nuo konkretaus darbo keliamų reikalavimų ir pageidavimų. Su „Volvo“ greito prijungimo sistema, specialaus profilio sprendimais ir pasirinktiniais hidrauliniu būdu valdomais galiniais bortais galite būti tikri, jog su „Volvo“ asfaltavimo rezultatai bus tik patys geriausi.
„Volvo“ vikšrinis asfalto klotuvas P8820D
Gaminamos remiantis dešimtmečiais kaupta puikios inžinerijos patirtimi, „Volvo“ lyginimo plokštės užtikrina geriausią paklotos asfalto dangos kokybę, vienalytiškumą ir lygumą. P8820D ABG asfaltavimo plotis siekia iki 13 metrų, ant jo galima montuoti įvairias savo srityje geriausias lyginimo plokštes, tinkamas dirbti su įvairiausiomis medžiagomis. P8820D ABG asfalto klotuvui „Volvo“ siūlo „Variomatic“ ir mechanines lyginimo plokštes. „Volvo“ „Variomatic“ lyginimo plokštės turi aštuonis kreipiamuosius vamzdžius, po keturis ant abiejų hidraulinių išplatinimo sekcijų, padedančius užtikrinti vientisą ir tolygiai sutankintą lygų paviršių. Veikimo požiūriu VB79 lygintuvas ir VB78 lygintuvai tinka tai pačiai darbo vietai, tačiau VB79 lygintuvai yra pajėgesni ten, kur taikomi specialūs pakylos profiliai ar drenažo reikalavimai. Šios išplečiamos lyginimo plokštės turi dvi lankstines sekcijas, kurias galima reguliuoti aukštyn arba žemyn iki 10% (5,7 laipsnio) pokrypiu, taip sudarant galimybę lengviau, sunaudojant mažiau medžiagos ir pigiau asfaltuoti nesimetriškus ir (arba) nestandartinius profilius.

„Volvo“ vikšrinis asfalto klotuvas P8820DKai reikia pasiekti tam tikrą tikslinį medžiagos tankį, galite pasikliauti specialiai suprojektuotomis „Volvo“ plūkimo sijomis. Priklausomai nuo darbo srities ir sąlygų, kad užtikrintumėte lygų ir vienalytį paviršių galite pasirinkti vieno arba dviejų plūkimų lyginimo plokštes. „Volvo“ dvigubo plūkimo sistema užtikrina aukščiausią pirminio sutankinimo lygį šioje srityje.

Unikalios „Volvo“ prijungimo sistemos suteikia galimybę labai efektyviai ir saugiai – vos per 55 minutes – keisti lyginimo plokštes be jokių specialių įrankių. Be to, papildomai įrengiamas, į lyginimo plokštę integruotas hidraulinis galinių bortų valdymas panaikina sudėtingų rankinių reguliavimų būtinybę. Tai užtikrina glotnų šonų paviršių ir leidžia operatoriams laikytis saugiu atstumu nuo eismo. Kad būtų dar patogiau operatoriui ir lyginimo plokštė taptų dar universalesnė, hidrauliniai galiniai bortai turi elektrinę slankiojimo funkciją.

Operatoriaus pasirinkimas

„Volvo“ asfalto klotuvai savo srityje garsūs kaip labai patogūs operatoriams, o P8820D ABG operatoriai gali mėgautis patogiu, saugiu ir našiu darbu visą darbo pamainą – tai užtikrina intuityvus valdymas, puikus matomumas, išmaniosios funkcijos ir erdvi platforma.
„Volvo“ vikšrinis asfalto klotuvas P8820D Elektroninė klotuvo valdymo (EPM3) sistema suteikia operatoriai visą mašinos valdymą. Visi mygtukai surinkti į vieną valdymo sistemą ir išdėstyti taip, kaip būtų kuo lengviau dirbti, su vidiniu apšvietimu naktinėms pamainoms. EPM3 turi integruotas funkcijas, pvz., nustatymų tvarkyklę, kurioje laikomi pritaikyti nustatymai konkretiems projektams, kad visuose atliekamuose darbuose būtų užtikrinama nekintama asfaltavimo kokybė, o taip pat techninės priežiūros intervalų tvarkyklė, įspėjanti operatorių apie būtiną arba suplanuotą techninę priežiūrą. Ir tai – dar ne viskas. Kalbant apie išmaniąsias funkcijas, P8820D ABG yra tiesiog genialus.

Per „Volvo Co-Pilot" valdoma „Pave Assist“ sistema suteikia visą rinkinį labai efektyvių skaitmeninių priemonių, įskaitant medžiagų tvarkyklę („Material Manager“), šiluminį profiliavimą („Thermal Profiling“) ir orų rodinį („Weather View“), skirtų operatoriaus darbui palengvinti, asfaltavimo procesui dokumentuoti ir klojamos dangos kokybei pagerinti.

„Volvo“ vikšrinis asfalto klotuvas P8820DAsfaltavimo efektyvumą padidinamas ir su pasirenkamąją „Smart Dock“ sistema, kurios nuotoliniu būdu valdomos šviečiančios juostos orientuoja savivarčių vairuotojus, taip padėdamos užtikrinti, kad jie privažiuos ir iškraus asfaltą į klotuvo bunkerį pačiu saugiausiu ir efektyviausiu būdu. Dėl to būna mažiau medžiagos tiekimo pertrūkių, mažiau išbarstoma asfalto ir pasiekiama vienodesnė klojamos asfalto dangos kokybė.

„Volvo“ vikšrinis asfalto klotuvas P8820DIr galiausiai, operatoriams niekas neberiboja apžvalgos nuo operatoriaus platformos, nes variklio gaubtas yra plokščias, o elektros skirstomosios dėžutės mažesnės. Apžvalgą dar pagerina įstiklinti plotai abejose platformos pusėse, ištraukiama sėdynė ir artimosios zonos veidrodėliai šonuose. Šeši standartiniai darbiniai žibintai ir pasirinktiniai apšvietimo komplektai dar padidina saugumą dirbant naktį. O vietinio apšvietimo funkcija apšviečia platformą tris minutes po tai kai įjungiamas pagrindinis jungiklis arba išjungiamas degimas. Baigę darbo pamainą, operatoriai gali asfaltavimo prietaisų skydą, lyginimo plokštės valdymo pultą ir įrankių dėžę palikti mašinoje naujai įrengtose laikymo vietose ir išlipti iš kabinos laisvomis rankomis. Kad būtų dar patogiau, viskas rakinama degimo rakteliu.

Didesnis ir geresnis negu anksčiau, todėl nenuostabu, kad P8820D ABG turi visas galimybes tapti operatorių mėgstamiausiu asfalto klotuvu.

 

 

 

 

P8820D ABG pagrindiniai techniniai duomenys:

Variklio išmetamoji tarša Tier 3 ES Stage V
Variklio tipas „Volvo D7E“ „Volvo D8J“
Variklio galia kW 182 200
  AG (imp.) 244 268
Esant variklio apsukoms aps./min. 2000
Bazinis plotis m 2,5
  pėd./ col. 8'2”
Maksimalus dangos klojimo plotis m 13
  pėd./ col. 42'8”
Klojimo našumas tonos / val. 1100
  Mažosios tonos / val. 1212,5
Maksimalus sluoksnio storis mm 300 
  col. 11,8
Bunkerio talpa tonos 14,7
  mažosios tonos 16,204
Vilkiko svoris kg 17 060 17 350
  sv. 37611 38250
Vaizdų atsisiuntimas
Didelės skyros vaizdai