Swecon UAB Lietuva

Naujas „Volvo“ EC60E pasižymi didelės mašinos našumu kompaktiškame pavidale

Pakeičiantis nustojamą gaminti EC55C, galingesnis ir produktyvesnis EC60E „Volvo Construction Equipment“ vikšrinis ekskavatorius užtikrina patogų ir našų darbą daugelyje panaudojimo sričių.

Volvo Compact Excavator EC60E

Naujasis „Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE)“ EC60E vikšrinis ekskavatorius suprojektuotas taip, kad tiktų bet kokioms darbų vietoms – nuo ankštų erdvių iki didelių statybų aikštelių. Ši mašina pasižymi pagerinta trauka, puikia sukimo jėga ir didele keliamąja jėga, kas užtikrina greitus ir puikius darbo rezultatus. Būdamas kompaktiškos konstrukcijos, turėdamas ilgą ranką ir pasirinktinai montuojamą fiksuotą arba slankiojančią strėlę, universalus ir galingas EC60E tinka įvairiausiems darbams ir naudojimo sritims.

Galia + geras valdymas = lengvesnis, greitesnis darbas

Kad visomis darbo pamainomis užtikrintų optimalų našumą, šioje mašinoje įrengtas „Volvo“ Stage V / Tier 4 Final variklis ir reguliuojamas hidraulinis srautas. Efektyvi aušinimo sistema varoma 44,3 kW galia, kad būtų išvengta perkaitimo.

Labai jautrūs EC60E valdymo elementai užtikrina, kad mašina darytų tiksliai tai, ką ketina operatorius, ir dirbant užtikrina sklandžius mašinos judesius. Operatorius gali nusistatyti mašiną pagal savo darbo stilių ir atliekamą užduotį, kad palengvintų jos valdymą ir padidintų našumą. Pagalbinės hidraulikos srautus, elektra valdomą buldozerio verstuvą ir strėlės paslinkimo greitį operatorius gali reguliuoti, ir jie gali būti pritaikyti trims skirtingiems valdymo jautrumo režimams – „Active“ (energingi judesiai), „Normal“ (įprastinis režimas) ir „Soft“ (švelnūs judesiai).

EC60E sumontuota patobulinta hidraulinė sistema su naujos konstrukcijos pagrindiniu valdymo vožtuvu. Suteikdamas operatoriui papildomo funkcionalumo, kai tam tikram judesiui atlikti prireikia didesnio hidraulinio srauto, šis pagrindinis valdymo vožtuvas gali apjungti kelių siurblių sukuriamą srautą, kad optimizuotų mašinos veikimą. Tai ypač aktualu formuojant nuolydžius, nes srautą galima pajungti į rankos cilindrą, kad ji greičiau judėtų.

„Volvo“ mini ekskavatorius EC60E

Universali ir su daugeliu padargų galinti dirbti mašina

Siekiant išskirtinio universalumo, ant EC60E galima montuoti įvairius patvarius padargus, tinkamus daugeliui naudojimo sričių, įskaitant komunalinį ūkį, statybą, žemės ūkį, landšafto formavimą ir miškininkystę. Šiuos padargus lengva pakeisti, taupant laiką ir mažinant sąnaudas. Mašinos konstrukcija, hidraulinė sistema, vamzdynas ir kabinoje įrengti jungikliai kartu su „Volvo“ padargų asortimentu padeda EC60E modeliu lengvai vykdyti įvairias užduotis.

Mechaninė arba hidraulinė greitaveikos jungiamoji mova leidžia greitai ir efektyviai keisti padargus. Turint visapusišką kaušų asortimentą – nuo bendrosios paskirties armuotų kaušų iki kaušų tranšėjoms kasti – mašina galima dirbti įvairius darbus. Tvirti „Volvo“ hidrauliniai trupintuvai yra visiškai suderinami su EC60E. Platus trupintuvo įrankių (arba antgalių) asortimentas skirtas visų rūšių medžiagoms trupinti ir pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis bei žemais triukšmo ir vibracijos lygiais. Mašinoje gali būti įrengiamas „Volvo“ nykštys, derantis su „Volvo“ tiesioginio montavimo kaušais ir greitaveikos jungiamąja mova. Su juo galima atlikti įvairias užduotis, pvz., krauti krūvas, dėti objektus, vykdyti krovos darbus, kelti ir vežti.

„Volvo“ mini ekskavatorius EC60E

„Volvo“ mini ekskavatorius EC60EMažesnės išlaidos, ilgesnė naudingojo darbo trukmė

„Volvo“ variklis ir patobulinta hidraulinė sistema veikia išvien, kad užtikrintų geresnį degalų naudojimo efektyvumą. Naudojantis tik „Volvo“ mašinoms būdinga automatinio variklio išjungimo funkcija, jis automatiškai išjungiamas po iš anksto nustatyto laiko, taip sumažinant degalų sąnaudas ir triukšmą. Sąskaitas už degalus padeda sumažinti standartinei įrangai priklausantis ECO režimas. Naudojantis tik „Volvo“ mašinoms būdinga automatinio variklio išjungimo funkcija, jis automatiškai išjungiamas po iš anksto nustatyto laiko, taip sumažinant degalų sąnaudas ir triukšmą. Stabdomas valandų skaitiklis sumažina techninės priežiūros išlaidas ir padidina mašinos likutinę vertę.

„Volvo“ mini ekskavatorius EC60EEC60E įdiegta daug įvairių funkcijų, kurios kartu padidina mašinos prieinamumą ir sutrumpina prastovas. Prieiga stovint ant žemės ir patogiai išdėstyti tepimo taškai sutrumpina priežiūrą ir sumažina techninės priežiūros sąnaudas. Priežiūros intervalus galima lengvai valdyti naudojantis kabinos ekranu, kuriame matomi priminimai, kada reikia vykdyti techninę priežiūrą.

Šiame ekskavatoriuje įrengta programinė įranga „Volvo MATRIS“, kuri analizuoja operatoriaus elgseną siekiant didinti efektyvumą, našumą ir mažinti degalų bei techninės priežiūros sąnaudas. „Volvo“ papildomai siūlo diagnostinę sistemą „VCADS Pro“, kuri palengvina mašinos valdymą.

„Volvo“ mini ekskavatorius EC60E

Pagrindinės specifikacijos:

Variklis

„Volvo“ D2.6H

Stage V / Tier 4 final
..Nominalioji galia esant 36,7 aps./sek. (2200 aps./min.)
SAE J1995 bendroji 44,3 kW (60 AG)
Bendras plotis 1920 mm
Maksimalus siekis, Standartinė / Ilga alkūnė 6,105 / 6,395 m
Išvertimo aukštis, Standartinė / Ilga ranka 4,150 / 4,340 m
Kasimo gylis, Standartinė / Ilga ranka 3,695 / 3,995 m
Atplėšimo jėga (ISO 6015) 28,8 kN
Pralaužimas (ISO 6015) 43,3 kN
Darbinis svoris 5730