Swecon UAB Lietuva

Naujosios kartos EW60E demonstruoja dar didesnį universalumą

Atnaujintas „Volvo Construction Equipment“ ratinis ekskavatorius EW60E turi patobulintą hidraulinę sistemą, užtikrinančią geresnį valdymą ir lankstumą – visa tai didina universalumą ir degalų naudojimo efektyvumą.

Volvo Compact Excavator EW60E

Šis ką tik modernizuotas „Volvo“ ratinis ekskavatorius EW60E dabar tapo dar universalesnis ir galingesnis. Efektyviau naudodamas degalus, su geresne hidrauline sistema, EW60E lengvai susidoros su daugeliu ekskavatoriaus užduočių.

Tarp atnaujinimų yra naujas pagrindinis hidraulikos valdymo vožtuvas, suteikiantis papildomo funkcionalumo. Kai kuriam nors veiksmui prireikia didesnio hidraulinio našumo, pagrindinis valdymo vožtuvas gali sujungti kelių siurblių srautą, tokiu būdu optimizuodamas mašinos veikimą. Ypač atliekant šlaitavimo darbus srautai gali būti nukreipti į viršutinės strėlės cilindrą ir pagreitinti jos judėjimą. Dabar EW60E yra ne tik universalesnis, tačiau ir efektyvesnis. Tau užtikrina nauja variklio valdymo funkcija – ECO režimas. Montuojamas kaip standartinė įranga, ECO režimas sumažina variklio apsukas neįtakodamas jo našumo,, bet sumažindamas degalų suvartojimą.

Išnaudok galimybes

Siekiant pagerinti valdymą, našumą ir operatoriaus komfortą, EW60E įrengta sklandžius judesius užtikrinanti jautri valdymo sistema, o hidraulinį srautą galima reguliuoti. Keturių ratų pavara ir maksimalus 30 km/h greitis garantuoja puikų mobilumą kelyje ir bekelėje. Gerai subalansuota transmisija, bei stabilumui dirbo metu padidinti užrakinama priekinė ašis. Pasirenjžkama fiksuota arba pasukama pagrindinė strėlė padidina veiksmų universalumąįvairiose vietose, nuo ribotų erdvių iki didelių statybų aikštelių.

„Volvo“ mini ekskavatorius EW60E

Naujasis „Volvo“ variklis atitinka artėjantį Stage V reglamentą. Unikali „Volvo“ siūloma funkcija – variklis automatiškai išsijungia nustatytam tuščiosios eigos laikui pasibaigus, taip sumažinamos išlaidos degalams ir triukšmas. Tokio variklio išjungimo rezultatai – mažesnės techninės priežiūros išlaidos ir aukštesnė likutinė mašinos vertė.

EW60E modelyje įdiegta daug įvairių funkcijų, kurios kartu pagerina mašinos išnaudojimą ir sutrumpina prastovas. Prieiga nuo žemės ir patogiai išdėstyti tepimo taškai sutrumpina priežiūrą ir sumažina techninės priežiūros sąnaudas. Priežiūros intervalus galima lengvai sekti kabinos ekrane, kuriame rodomi priminimai apie artėjančią techninę priežiūrą.

„Volvo“ mini ekskavatorius EW60E

Šiame ekskavatoriuje įrengta programinė įranga „Volvo MATRIS“, kuri analizuoja operatoriaus elgseną siekiant didinti efektyvumą, našumą ir mažinti degalų bei techninės priežiūros sąnaudas. „Volvo“ papildomai siūlo diagnostinę sistemą „VCADS Pro“, kuri palengvina mašinos valdymą.

Pagrindinės specifikacijos:

Variklis

„Volvo“ D2.6H

Stage V / Tier 4 final

Maks. Galia 40 aps./sek. (2400 aps./min.)
...bendroji (ISO 14396) 47,3 kW
...grynoji (ISO 9249, DIN 6271) 45,2 kW
Plėšimo jėga (ISO 6015) 43,3 kN 9 730 lbf
Maks. kasimo siekis 6024 mm 19 pėd. 9 col.
Maksimalus kasimo gylis 3292 mm 10 pėd. 10 col.
Darbinis svoris* 5920 kg 13 050 sv.

* Mašina su 2,9 m ilgio pagrindine, 1,6 m ilgio viršutine strėlėmis, 0,142 m3 kaušu, standartiniu atsvaru ir verstuvu