„Load Assist“ Europoje dabar yra standartinė „Volvo“ ratinių krautuvų įranga

„Volvo“ ratinių krautuvų klientai Europoje dabar kaip standartine įranga gali naudotis našumą didinančia mašinos valdymo sistema „Load Assist“.

Volvo Services Load Assist

Jau nuo 2020 metų sausio mėnesio Europoje visi nauji „Volvo“ ratinių krautuvų modeliai nuo L120H iki L260H kaip standartinę įrangą turės „Volvo Co-Pilot“ aparatūrą su tam tikromis „Load Assist“ programomis. Ši sistema išliks pasirinktine įranga L110H modelyje.

Volvo Services Load Assist„Volvo Co-Pilot“ sistema realiuoju laiku pateikia mašinos duomenis kabinoje esančiame ekrane, taip padėdama operatoriaus produktyviau, efektyviau ir saugiau dirbti. „Volvo Co-Pilot“ teikia duomenis ir į debesį, kad būtų galima nuotoliniu būdu prieiti prie mašinos informacijos. Todėl ši sistema yra naudinga priemonė ir mašinų parkų vadybininkams.

„Load Assist“ yra bendras pavadinimas visos šeimos taikomųjų programų, specialiai skirtų „Volvo“ ratiniams krautuvams ir visos šios programos pasiekiamos „Co-Pilot“ ekrane. Standartiniame variante klientai turės prieigą prie šių trijų programų: priemonių komplekto, kuriame yra užrašinė, skaičiuotuvas su matavimo vienetų keitikliu ir orų prognozės programa; galinio vaizdo kameros pateikiamo vaizdo (kad kabinoje nereikėtų dviejų atskirų ekranų) ir Operatoriaus instruktažo (angl. „Operator Coaching“).

Operatoriaus instruktažo taikomoji programa padeda užtikrinti, kad operatoriai išnaudos visas savo „Volvo“ ratinių krautuvų galimybes, nes realiuoju laiku teikia rekomendacijas apie aptiktas problemines vietas, pvz., per ilgą tuščiosios eigos trukmę, per dažną stabdymą, akceleratoriaus spaudinėjimą ir transmisijos blokavimą. Padedant Operatoriaus instruktažo programai operatoriai geriau supranta, kaip nuo jų veiksmų priklauso mašinos darbo našumas ir efektyvumas, ši programa taip pat nustato tobulintinas sritis arba kaip operatorius turėtų pakeisti savo vairavimo techniką.

Mašinos parengimas ateities pokyčiams


Klientai kaip standartinę įrangą gaus ir visą bortinių svarstyklių (angl. „On-Board Weighing“) sistemai būtiną aparatūrą, tačiau ne jos programinę įrangą. Šią programinę įrangą galima įsigyti papildomai, kai arba jeigu klientams atsirastų toks poreikis.

Bortinių svarstyklių programa leidžia operatoriui realiuoju laiku stebėti kaušo įkrovą +/- 1% tikslumu. Ji taip pat rodo ir tam tikrą informaciją, pvz., bendrą pervežtų krovinių kiekį, ciklų skaičių ir, kai būna prijungta prie „Volvo“ „CareTrack“ telematinės sistemos, pervežtą krovinį vienam litrui degalų. Turėdami šią informaciją operatoriai ir mašinų parko vadybininkai gali geriau kontroliuoti produktyvumą ir užkirsti kelią perkrovoms, kas, savo ruožtu, sumažina mašinų dėvėjimąsi, žalą padangoms ir perteklinį degalų suvartojimą.

Priežastis, kodėl bortinių svarstyklių sistemos aparatūra įdiegiama kaip standartinė įranga yra ta, kad laidų pynių ir slėgio jutiklių neįmanoma sumontuoti vėliau. Juos reikia sumontuoti gamykloje, nes sistemos tikslumas priklauso nuo tikslaus tų elementų išdėstymo.

Mašinose sumontuodami visus technologinius sprendimus, kurių galėtų prireikti klientams, suteikiame jiems galimybę vėliau apsigalvoti bei žinoti, kad prireikus gali modernizuoti savo mašinas. „Volvo CE“ ateityje planuoja išleisti daugiau „Load Assist“ taikomųjų programų, kurios taip pat galės naudotis šia aparatūrą.

„Padarydami „Load Assist“ sistemą standartine įranga didesniam klientų ratui ir įtraukę naują Operatoriaus instruktažo taikomąją programą, mes aiškiai parodome savo įsipareigojimą toliau plėtoti „Volvo Co-Pilot“ ir nuolat suteikti dar daugiau vertės savo klientams. Taip pat mes padedame klientams parengti jų mašinas ateičiai,“ – sako Jensas Fridas, produktų specialistas iš Klientų aptarnavimo ir sprendimų skyriaus Europai, Vidurio Rytams ir Afrikai.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Anne Bast

VP Corporate Communication
Volvo Construction Equipment
Sales Region EMEA (Europe - Middle East - Africa)
Tel: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener

SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
E-mail: hannah.kitchener@se10.com