Didesnė darbingosios būsenos trukmė naudojantis „Volvo ACTIVE CARE“

„Volvo ACTIVE CARE“ pristatymas visame pasaulyje – tai dar viena revoliucinga „Volvo CE“ inovacija. Ši sistema atlieka mašinų telematikos skaičiavimus – tam naudojamas mašinų parko stebėjimas ir išsamios bei konkrečios mašinų ataskaitos.

Šiuolaikinėse statybos mašinose naudojama vis daugiau telematikos priemonių ir siūloma nuotolinio ryšio galimybių, todėl transporto priemonių parkų valdytojai gali lengvai pasiklysti gausybėje duomenų, kuriuos generuoja tokios mašinos. „Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) sukūrė unikalų „Volvo ACTIVE CARE“ įrankį, kuris netrukus bus siūlomas visame pasaulyje ir leis „Volvo“ perimti mašinų būklės duomenų stebėjimo bei ataskaitų rengimo naštą, todėl klientai galės daugiau laiko skirti savo pareigoms. „Volvo ACTIVE CARE“ – tai išmani telematikos paslauga, apjungianti mašinų būklės stebėjimą ir kassavaitinių ataskaitų rengimą bei taip padedanti sumažinti prastovų trukmę. 
Nuotolinė analizė suteikia daug pranašumų, įskaitant problemų aptikimą prieš joms tampant gedimais ir pagalbą sklandžiai planuojant techninės priežiūros darbus. Prekybos atstovai žino, kokia problema kilo, todėl sumažėja kelionių į kliento objektą skaičius, ir jie atvyksta turėdami reikiamų įrankių, dalių ir žinių, kad galėtų pašalinti problemą iš pirmo karto. Visa tai padidina darbingosios būsenos trukmę ir sumažina klientų išlaidas.

 

KAIP TAI VEIKIA

Šis procesas labai paprastas: „CareTrack“ – „Volvo“ telematikos sistema – fiksuoja mašinų duomenų taškus, kurie nuotoliniu būdu stebimi „Volvo“ darbingosios būsenos trukmės centruose visame pasaulyje naudojant mašinų tarpusavio ryšį. Kvalifikuoti „Volvo“ ekspertai, puikiai išmanantys mūsų mašinas, analizuoja šią informaciją pasitelkdami šiuolaikišką diagnostikos programinę įrangą. Jei mašinoje aptinkamas kritinis pavojaus signalas ar triktis, prekybos atstovas apie tai sužino ir gauna diagnostinę informaciją. Tada jis informuoja klientą apie problemą ir planuoja taisymo veiksmų vykdymą. 


Laimei, kritinės problemos kyla labai retai, bet klientai reguliariai užtikrinami, kad jų mašinos nuolat stebimos, siunčiant kassavaitines Darbingosios būsenos trukmės ataskaitas. Šiose ataskaitose informuojama apie galimybes padidinti konkrečios mašinos – arba viso mašinų parko – prieinamumą.

Kassavaitinės įžvalgos, ilgalaikis poveikis

Didžiausia „Volvo ACTIVE CARE“ ir specialių Darbingosios būsenos trukmės centrų nauda yra tai, kad klientui nebereikia gaišti laiko nagrinėjant didžiulius informacijos apie mašiną kiekius – vietoje jo tuo rūpinasi „Volvo“ ir „Volvo“ prekybos atstovas. 
Tokia reguliaresnė sąveika padeda „Volvo“, prekybos atstovui ir klientams dirbant kartu nustatyti, kokie veiksmai gali pastebimai pagerinti vieną svarbiausių pelningumo veiksnių – darbingosios būsenos trukmę.

„Siūlydami „Volvo ACTIVE CARE“ mes įsipareigojame užtikrinti dar didesnę darbingosios būsenos trukmę“, – sako Koenas Sipsas, „Volvo CE“ klientų sprendimų skyriaus viceprezidentas.

1 iliustracija. „Volvo ACTIVE CARE“ atlieka mašinų telematikos skaičiavimus.
2 iliustracija. Informatyvios kassavaitinės ataskaitos.