3 paprasti būdai sumažinti bendrąsias ekskavatoriaus eksploatavimo sąnaudas

Ekskavatoriaus nuosavybės sąnaudos – tai daug daugiau negu pradinė pirkimo kaina. Degalų sąnaudos, techninė priežiūra ir nusidėvėjimas taip pat atlieka svarbų vaidmenį. Suprasdami šiuos veiksnius ir pasirinkdami mechanizmą, kuris gali juos valdyti, savininkai gaus didesnės naudos iš ekskavatoriaus už mažesnę kainą.

1. Keiskite darbo režimus ir naudokite automatinę tuščiosios eigos funkciją

Eksploatuojant statybinę įrangą, dažnai daugiausia kainuoja degalai. Kai kuriose rinkose degalai gali kainuoti brangiau už darbą, techninę priežiūrą ir draudimą. Todėl, sumažinus degalų sąnaudas, daug išlošiama, nes ženkliai sumažėja bendros eksploatavimo sąnaudos.

Eksploatuodami „Volvo“ ekskavatorių, operatoriai, pavyzdžiui, gali rinktis keturių darbo režimų - tuščiosios eigos (I), silpnojo (F), bendrojo (G) ir sunkiojo (H) – devynias skirtingas nuostatas, kad galėtų suderinti mašinos galią ir darbui reikalingas degalų sąnaudas.

„Volvo“ ekskavatoriuose taip pat yra automatinė tuščiosios eigos funkcija, kuri leidžia operatoriui nustatyti mašiną taip, kad tuščioji eiga įsijungtų automatiškai, kai mašina kurį laiką neveikė. Tai gali užtrukti nuo trijų iki 20 sekundžių.

Pasinaudodamas abiem funkcijomis, operatorius gali pasiekti geriausias degalų sąnaudas šiame sektoriuje, taip padėdamas apsaugoti jo pelną ir aplinką.

Keiskite darbo režimus

2. Atidžiai valdykite tuščiosios eigos laiką

Net „Volvo CE“ atlikti vidaus tyrimai rodo, kad ekskavatoriai dažnai apie 50% laiko veikia tuščiąja eiga, todėl be reikalo eikvojami degalai, dėvisi dalys ir ilgėja darbo laikas.

Prijungę mašinas prie „Volvo CE“ telematinės sistemos „CareTrack“ ir užsakę analitinę ataskaitą, savininkai gali pamatyti, kiek laiko jų ekskavatoriai veikia tuščiąja eiga, ir imtis veiksmų sumažinti šį skaičių. Realus tikslas būtų apie 25%.

Savininkai gali pasiekti šį tuščiosios eigos tikslą dalyvaudami „Volvo CE“ mokymuose apie tai, kaip geriau suderinti mašinų skaičių ir galią statybvietėje su reikiamomis tonomis per valandą ar sąnaudomis vienai tonai.

Kontroliuodami tuščiąją eigą, savininkai gali sumažinti degalų išlaidas (ir poveikį aplinkai), techninės priežiūros kainą bei nusidėvėjimą.

Atidžiai valdykite tuščiosios eigos laiką

3. Laikykitės iniciatyvaus techninės priežiūros požiūrio

Prijungus mašinas, taip pat gali sumažėti techninės priežiūros išlaidos. Užuot laukę, kol ekskavatorius suges iki techninės priežiūros ir remonto, klientai gali, padedami pardavimo atstovų, iniciatyviai stebėti mašinos būklę. Tai leidžia klientams pastebėti visas galimas problemas ir jas ištaisyti dar prieš joms tampant didelėmis ir brangiomis. 

„Volvo CE“ naujoji „Active Care“ paslauga, kuri siūloma per pasirinktuosius pardavimo atstovus, leidžia „Volvo“ iniciatyviai prisiimti mašinos būklės stebėjimo ir jos pranešimo naštą, todėl savininkams lieka daugiau laiko susitelkti į savo darbą. Išmaniąją telematikos paslaugą sudaro būklės stebėjimas, savaitinės ataskaitos, įspėjimai ir priežiūros planavimas. Visa tai padidina darbingosios būsenos trukmę ir sumažina klientų išlaidas.

Laikykitės iniciatyvaus techninės priežiūros požiūrio

DAUGIAU INFORMACIJOS

Anne Bast

VP Corporate Communication
Volvo Construction Equipment
Sales Region EMEA (Europe - Middle East - Africa)
Tel: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener

SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
E-mail: hannah.kitchener@se10.com