Swecon UAB Lietuva

„Volvo“ mažo sukimosi spindulio mini ekskavatorius, kuris puikiai jaučiasi ankštose vietose

Turėdamas galingą, efektyviai degalus vartojantį „Volvo“ variklį, tobulai pritaikytą hidraulinę sistemą ir tvirtą korpusą, patobulintasis „Volvo“ ECR88D mažo sukimosi spindulio ekskavatorius pasižymi itin dideliu produktyvumu, stabilumu, naudojimo paprastumu ir saugumu dirbant ankštose arba ribotos prieigos erdvėse.

volvo miniekskavatorius ecr88d t4f

Kai trūksta vietos, patobulintasis „Volvo Construction Equipment“ gaminamas ECR88D mažo sukimosi spindulio mini ekskavatorius kaip žuvis vandenyje jaučiasi mažose, apribotose erdvėse. Jau ir taip puikios degalų suvartojimo charakteristikos buvo dar pagerintos įdiegus dvi naujas funkcijas. Pirmoji – tai automatinis variklio išjungimas, suveikiantis po pasirinkto ekskavatoriaus neveiklumo laikotarpio – nuo dviejų iki 60 minučių. Taip pat įdiegtas degalus taupantis „Eco mode“ režimas, optimizuojantis hidraulinės ir variklio sistemų poreikius.

Nors ir kompaktiškas, patobulintasis ECR88D gali pasigirti savo didesniems kolegoms prilygstančiu kasimo našumu, laužimo ir plėšimo jėgomis bei kėlimo pajėgumais. 

Judėti po objektą šia kompaktiška mašina lengva kaip niekada. Tą užtikrina optimizuotos traukos automatinė dviejų greičių pavaros sistema, o hidrauliniais eigos pedalais lengva ir tiksliai valdyti vikšrus. 

Aukščiausio lygio antstatai


Dėl siauro korpuso ir centre sumontuotos strėlės patobulintojo ECR88D antstatas yra toks kompaktiškas, kad jo galas pasisuka neišsikišdamas už vikšrų. Tai reiškia, kad ekskavatorius gali privažiuoti ypač arti objektų, nerizikuodamas, kad besisukantis mašinos galas į ką nors atsitrenks. Tačiau mažas priekinis ir galinis sukimosi spinduliai taip pat gerai tinka dirbant vienoje greitkelio eismo juostoje, taip iki minimumo sumažinant eismo srauto trikdžius. (Ši funkcija kartais gali būti išankstinė pirkimo sąlyga) 

Patobulintasis ECR88D universalumui padidinti gali būti tiekiamas su ištisine (arba pasirenkama dviejų dalių) pagrindine strėle bei keletu viršutinių strėlių, o taip pat verstuvu. Taip pat yra platesnis buldozerio verstuvas, turintis 600 mm plieninį padą. Dėl sustiprintos, trijų dalių, iš didelio tempimo stiprio plieno pagaminto X formos rėmo važiuoklės, ECR88D yra patvarus ir patikimas, pasiruošęs visiems sudėtingų darbo aplinkų iššūkiams. D serijos mašinoms siūlomi įvairūs pasirenkamieji greito prikabinimo įtaisai, o taip pat naujas ir platus originalių „Volvo“ padargų asortimentas. ECR ekskavatoriai taip pat pasižymi vienais didžiausių savo klasėje kasimo gyliais. 
Mašina greitai nustatoma į reikiamą padėtį, kadangi anstato ir strėlės pasukimo judesiai gali būti vienu metu valdomi tikslia ir lengvai judančia vairasvirte. Puiki hidraulika ir našus siurblys prisideda prie trumpesnių ciklo trukmių ir geresnių kasimo savybių. 

Galia ir efektyvumas

Naujas variklis yra švaresnis, pasižymi geresnėmis veikimo charakteristikomis bei ir efektyvesniu degalų panaudojimu. Tai reiškia didesnį produktyvumą ir mažesnes eksploatacijos išlaidas.Patobulintasis ECR88D tiekiamas su keturių cilindrų, 43 kW galios varikliu.Šiame „Tier 4f“ / „Stage V“ atitinkančiame variklyje naudojama papildomo išmetamųjų dujų apdorojimo sistema (EATS) sumažina emisiją, netrikdo sklandaus, našaus ir produktyvaus variklio darbo - netgi regeneracijos metu.Iki 6000 val. prailgintas DPF filtro naudojimo intervalas padės klientams sumažinti bendrąsias eksploatacijos sąnaudas. Automatinio perjungimo į tuščiąją eigą funkcija sumažina variklio apsukas, jeigu tam tikrą laiką nenaudojami valdymo elementai (operatorius kabinos ekrane gali keisti šį laiką nuo trijų iki 20 sekundžių), taip sumažinant einamąsias išlaidas ir degalų sąnaudas.

Mažas, bet erdvus

Nors ir mažuose, D serijos ECR ekskavatoriuose užtikrinta puiki operatoriaus aplinka, o patogi operatoriaus aplinka natūraliai reiškia didesnį produktyvumą. Kabina yra ROPS sertifikuota, su šiuolaikinį stilių suteikiančiais dideliais plokščio stiklo plotais, užtikrinančiais matomumą visomis kryptimis. Komfortą užtikrina reguliuojama sėdynė, puiki vibracijų ir triukšmo izoliacija, ergonomiški porankiai, tobulai išdėstyti valdymo elementai ir didelis grindų plotas kojoms.Pasirinktinis strėlės pasukimo pedalas suteikia operatoriui galimybę vienu metu valdyti strėlės posūkį ir padargą. Tarp kitų parinkčių yra LED žibintai ir skydelis nuo lietaus, saugantis operatorių nuo sušlapimo kai atidarytas priekinis langas, ir leidžiantis tęsti darbą bet kokiu oru.

ILGESNĖ naudingojo darbo trukmė


Siekiant kuo labiau prailginti naudingojo darbo trukmę, patobulintojo ECR88D mini ekskavatoriaus aptarnavimas ir techninė priežiūra atliekami greitai ir paprastai. Visi patikros ir valymo taškai lengvai pasiekiami nuo žemės ir sugrupuoti kartu po plačiai atsiveriančiu rakinamu gaubtu. Abiejų strėlių tepimo taškai taip pat yra lengvai pasiekiami, o daugumoje naudojimo sričių tepti reikia tik kas 10-50 valandų. Ir galiausiai, greta daugelio kitų naudingų funkcijų, pasirinktinė „Volvo“ „CareTrack“ nuotolinė telematikos sistema, kuri pati atlieka diagnostiką ir perspėja mašinos operatorių arba biure sėdintį mašinų parko valdytoją apie aptiktą gedimą, o taip pat stebi degalų sąnaudas ir praneša apie artėjančią eilinę techninę priežiūrą. 

Pagrindinės specifikacijos:

Variklis D2.6H
Maks. galia, bendroji 43 kW
 Laužimo jėga, ISO

57,2 kN (su trumpa viršutine strėle)

56,8 kN (su ilga viršutine strėle) 
Plėšimo jėga, ISO

39.8 kN (su trumpa viršutine strėle)

34.4 kN (su ilga viršutine strėle) 
Maks. kasimo siekis 6,97 m (trumpa viršutinė strėlė)
7,35 m (ilga viršutinė strėlė)
Maks. kasimo gylis 4,13 m (trumpa viršutinė strėlė)
4,53 m (ilga viršutinė strėlė)
Darbinis svoris 8,6 - 9,5 t

* ECR88D parduodamas Azijoje, Europoje ir Šiaurės Amerikoje.