„Volvo“ EC750E HR: našiausias segmente griovimo ekskavatorius

Galintis pasiekti iki 36 m (118 pėd.) virš ar 9,5 m (31 pėd. 2 col.) žemiau žėmės lygio, naujasis EC750E HR pretenduoja tapti universaliausiu daugiafunkciniu griovimo ekskavatoriumi šioje pramonės šakoje.

Itin aukšto siekio griovimo ekskavatorius – maksimalus aukštis iki padargo šarnyro 36 m (118 pėd.) – naujasis „Volvo Construction Equipment“ EC750E HR, kurio konfigūraciją galima lengvai keisti naudojant ilginimo strėlę ir skirtingo ilgio strėles, paverčiant jį daugiafunkciu griovimo-ardymo įrankiu, galinčiu atlikti daugybę įvairiausių užduočių, įskaitant darbus po žeme ir po vandeniu.

„Volvo“ EC750E įprastinio ekskavatoriaus pagrindu pagamintą EC750E HR ekskavatorių „Volvo“ inžinieriai gerokai perdarė, pritaikydami jį aukšto siekio griovimo darbams. 

Sunkiausias „Volvo“ ekskavatorius, EC750E HR yra vienas didžiausių aukšto siekio griovimo ekskavatorių, pritaikytų dirbti pagal „Stage IV“ / „Tier 4 Final“ reglamentuojamose Europos ir Šiaurės Amerikos rinkose.

Tinkama mašina bet kuriai sričiai

EC750E HR universalus todėl, kad jis siūlomas su dviem aukšto siekio griovimo strėlių komplektais ir vienu kasimo strėlės su pailginimu komplektu. Su ilgiausia aukšto siekio konfigūracija pasiekiamas 36 m (118 pėd.) maksimalus aukštis iki padargo šarnyro, šiame aukštyje išlaikant nemažą 3,6 tonų (8 000 sv.) svorio įrankį. Antra pagal siekį konfigūracija leidžia į 26 m (85 pėd.) aukštį, matuojant iki padargo šarnyro, iškelti didesnį, maks. 5 tonų (11 000 sv.) svorio įrankį. Ir galiausiai, kasimo strėlės komplektas su 4,4 m (14,4 pėd.) ilginimu leidžia pasiekti 18 m (59 pėd.) atstumą iki padargo šarnyro*. Šiuos komponentus po to galima konfigūruoti papildomai – tiesus-tiesus (aukštam siekiui užtikrinti), tiesus-lenktas (geresniam svorio centrui ir ilgesnei saugiai darbų zonai priekyje užtikrinti) bei lenktas-lenktas darbui po žeme. 

Hidraulinės modulinės jungtys

Pagrindinis EC750E HR konfigūravimo lankstumo elementas yra „Volvo“ patentuota hidraulinės modulinės jungties koncepcija. Šios hidraulinės modulinės jungties dviejų pirštų hidraulinis fiksavimo užraktas naudojamas konfigūracijai pakeisti iš aukšto siekio į kasimo. 

EC750EHR-griovimo-važiuoklė

Kaip ir modulinė jungtis ant pagrindinės strėlės, ant ilginimo strėlės dabar yra ir antra hidraulinė modulinė jungtis. Sąsaja tarp ilginimo strėlės yra tokia pati, kaip ir ant kasimo strėlės, ji leidžia hgreitai ir saugiai keisti pagrindinės ir ilginimo strėlės tarpusavio kampą tarp „lenktos“ ir „tiesios“ konfigūracijų. 

Važiuoklė pritaikyta griovimo darbams

Kadangi stabilumas yra darbų saugos ir našumo pagrindas vykdant aukšto siekio griovimo darbus, EC750E HR turi visiškai naują važiuoklę. Specialiai sukurta griovimo įrangos segmentui, ši važiuoklė yra sunkesnė ir platesnė už didžiojo „Volvo“ EC950E ekskavatoriaus. Lyginant su EC750E, kurio pagrindu sukurta, EC750E HR ekskavatoriaus važiuoklė yra 0,5 m (1,6 pėd.) ilgesnė ir 1 m (3,2 pėd.) platesnė ir pasižymi įspūdingu 4,3 m (17,4 pėd.) tarpvikšriu.

EC750EHR-griovimo-važiuoklė

4 tonomis (8 800 sv.) sunkesnis atsvaras pasunkina EC750E HR mašiną iki 100 tonų (221 000 sv.). Ši masė ir plotis padidina stabilumą ir suteikia EC750E HR tvirtą pagrindą užtikrinant geriausias klasėje darbines charakteristikas. 

Sukurtas galvojant apie pervežimo galimybes

Susiaurinama EC750E HR važiuoklė su lengvai išmontuojamais vikšrų rėmais ir savaiminio išardymo-surinkimo galimybe reiškia, kad EC750E HR pervežimas tarp objektų yra sąlyginai nesudėtingas. Daugumoje rinkų mašinos gabenimui pakanka nuimti aukšto siekio strėlės komplektą, nuleisti atsvarą ir susiaurinti važiuoklę, ir visos šios operacijos atliekamos padedant hidraulikai. Nuimti lengva ne tik vikšrų rėmus, tačiau ir visą atsvarą, įskaitant papildomus atsvarus, galima nuimti vienu judesiu, padedant sustiprintai hidraulinei nuėmimo sistemai.

Kontroliuojamas matomumas

„Volvo Care Cab“ kabina yra tobula aplinka aukšto siekio griovimo darbams. Didelio ploto laminuoti langų stiklai užtikrina gerą tiesioginį darbų vietos matomumą, o taip pat leidžia į kabiną laisvai patekti dienos šviesai. Patogi ir erdvi, su patogiai išdėstytais valdymo elementais, ši kabina yra hidrauliniu būdu paverčiama iki 30 laipsnių, taip sumažinant operatoriaus kaklo įtempimą ir nuovargį aukšto siekio darbų metu. Be to, dulkių slopinimo įranga ir kamera ant griovimo strėlės, perduodanti aiškų vaizdą į didelės raiškos ekraną kabinoje, montuojamos kaip standartinė įranga. 

Viso momento indikatorius

Viso momento realiuoju laiku indikatorius EC750E HR yra standartinė įranga. Efektyvi apkrovos kontrolės sistema, posvyrio jutikliai ant strėlės ir slėgio jutikliai ant pagrindinio cilindro nuolat skaičiuoja apkrovos momento būseną. Ši informacija grafiškai atvaizduojama didelės raiškos kabinos ekrane, su vaizdiniais ir garsiniais įspėjimais operatoriui, kai priartėjama prie stabilumo srities ribos arba ji peržengiama. 

Papildoma apsauga

EC750E HR ekskavatoriaus apsauga skirta tiek operatoriui, tiek ir pačiai mašinai apsaugoti. Gerą matomumą užtikrinanti „Volvo Care Cab“ kabina turi ant rėmo sumontuotą apsaugą nuo krentančių objektų (FOG) ir apsaugą nuo šoninio smūgio (SIPS). Pati mašina turi tvirtą dugną ir dugno apsaugą, o taip pat pasukimo vainiko apsaugą. Strėlės ir trupintuvo cilindrai taip pat yra papildomai apsaugoti. 

Integruotas griovimo sprendimas

EC750E HR ekskavatoriuje pasinaudota ilgamete „Volvo“ patirtimi, sukaupta aptarnaujant aukšto siekio griovimo darbais užsiimančius klientus visame pasaulyje. Specialiai gaminamas labai patyrusių „Volvo“ inžinierių ir praėjęs įmonės kokybės užtikrinimo procedūras, EC750E HR yra išbaigtas „Volvo“ sprendimas – nuo projektavimo bei gamybos iki techninės pagalbos su visiems komponentams taikoma „Volvo“ garantija. Visa mašina suprojektuota pagal griežtas „Volvo“ specifikacijas ir gamykloje pavirsta efektyviu ir integruotu griovimo darbų sprendimu.

Kaip ir visus „Volvo“ gaminius, šiuos aukšto siekio ekskavatorius prižiūri paslaugių ir kompetentingų atstovų tinklas. Tiekdami originalias dalis, gerai parengti ir kvalifikuoti „Volvo“ technikai pateikia visą asortimentų sprendimų, kaip užtikrinti produktyvų klientų mašinų darbą. 

„Volvo“ aukšto siekio (High Reach - HR) griovimo mašinų asortimentas

 

 

 


EC380E HR

EC480E HR
EC750E HR

Mašinos svoris

(be padargo)

51 tona

(112 000 sv.)

63,5 tonos

(140 200 sv.)

100 tonų

(221 000 sv.)

Maks. aukštis ties padargo pirštu

23 m

(75 pėd. 8 col.)

28 m

(91 pėd.)

36 m / 26 m

(118 pėd. / 85 pėd.)

Maks. įrankio svoris

3 tonos

(6 620 sv.)

3 tonos

(6 620 sv.)

3,6 tonos / 5 tonos

(8 000 sv. / 11 000 sv.)

*Atsakomybės apribojimas: visos specifikacijos gali keistis be išankstinio įspėjimo.
**Mašinos svoris gali skirtis priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.