Swecon UAB Lietuva

„Volvo CE“ išleidžia naują mini ekskavatorių kartą

„Volvo Construction Equipment“ naujieji E serijos mini ekskavatoriai skirti susidoroti su sunkiomis užduotimis ankštose erdvėse ir mažoms eksploatacijos išlaidoms užtikrinti.

„Volvo Construction Equipment“ (toliau „Volvo CE“) gaminami E serijos mini ekskavatoriai pasižymi sugebėjimu patekti bet kur ir įsisprausti į ankščiausias vietas. EC15E, EC18E ir EC20E yra maži, tačiau tvirti modeliai, pakeičiantys ankstesnės D serijos ekskavatorius, o mažo sukimosi spindulio ekskavatorius ECR18E yra „Volvo CE“ kompaktiškų mašinų asortimento naujiena.

E serijos modeliai turi bendrą platformą, sukurtą galvojant apie patvarumą. Apsauginiai gaubtai yra saugiai 10 mm įgilinti už unikalaus „Volvo“ aukšto profilio iš ketaus išlieto atsvaro, efektyviai apsaugančio nuo smūgių ir didinančio stabilumą. Būdami kiek aukštesni, nei 2 metai, su reguliuojamo pločio važiuokle, kurią galima susiaurinti iki mažiau negu 1 m, šie naujieji modeliai gali patekti net į pačias ankščiausias darbų vietas. Darbo vietoje važiuoklę galima išplatinti iki 1,35 m, taip padidinant stabilumą. Mašinos konstrukcija užtikrina, kad dešinysis rėmo kampas, pasukimo mazgas ir cilindras neišsikiš už vikšrų, todėl neribojamas matomumas ir nekyla mašinos apgadinimo rizika dirbant šalia kliūčių.

„Volvo“ mini ekskavatorius

Saugi ir paprasta eksploatacija


Nepaisant jo landumo, operatorių nustebins erdvi ir neužgriozdinta ekskavatoriaus kabina. Valdymas pirštų judesiais, paprastas valdymo elementų išdėstymas ir dideli pedalai užtikrina, kad visi naujieji modeliai yra lengvai valdomi ir sklandžiai atlieka sudėtinius judesius.

„Volvo“ mini ekskavatoriusKaip ir visos „Volvo“ mašinos, šie E serijos mini ekskavatoriai pagaminti skiriant didžiausią dėmesį saugumui. Plačios durys, apgalvotai įrengta pakopa bei turėklai padeda patogiai įlipti ir išlipti iš kabinos, o darbo vietoje operatorius yra saugus, nes ekskavatorių kabina arba saugos rėmas užtikrina gerą matomumą ir atitinka ROPS/TOPS/OPG1 reikalavimus. Tarp kitų saugos ypatybių yra užrakinami valdymo elementai, kad mašina negalėtų pajudėti kol operatorius nesėdi savo vietoje, ryškus oranžinės spalvos saugos diržas ir žaliai mirkčiojantis švyturėlis, kuris padeda darbų vadovams lengvai sekti, ar operatorius prisisegęs saugos diržą.

Kompaktiškos mašinos pervežamos iš vietos į vietą žymiai dažniau, negu didesnės bendrosios paskirties mašinos, tačiau „Volvo“ suprojektavo E serijos mašinos taip, kad būtų pervežamos greitai, paprastai ir saugiai. Šie mini stebuklai turi automatinį sukiojimosi užraktą ir keturis lengvai pasiekiamus tvirtinimo taškus ant viršutinio rėmo. Dėl nedidelio svorio ir „Volvo“ kaušų transportavimo sistemos šios mašinos, kartu su trimis kaušais ir hidrauliniu plaktu gali būti saugiai pervežamos nedideliu sunkvežimiu arba priekaba.

Lengvas sunkiasvoris


EC15E mini ekskavatorius pagamintas įvertinus sėkmingą savo pirmtako, buvusio patikima ir populiaria mašina, ypač nuomos sektoriuje, patirtį. Ši mašina ne tik lengva, ji ir pati mažiausia „Volvo“ asortimente, galinti įsisprausti į ankščiausias vietas. Darbe EC15E ekskavatorius yra visiškai savarankiškas ir, kaip ir jo didieji broliai, pasižymi nuolatiniam ir kasdieniam darbui būtinu naudojimo paprastumu ir patvarumu. Paprasta techninė priežiūra ir remontas leidžia sumažinti prastovas, bei padeda užtikrinti mažas bendrąsias eksploatacijos sąnaudas.

Mažos mašinos, DIDELIS našumas


EC18E ir EC20E pakelia našumą į naują lygmenį, išnaudodami 13% padidėjusią traukos jėgą ir atitinkamai 2 130 kg ir 3 120 kg bendrą kasimo jėgą. Jų kėlimo galia išilgai vikšrųpadidėjo vidutiniškai 22 procentais lyginant su ankstesnės D serijos mašinomis, o EC20E modelyje dar ir 7 procentais skersai vikšrų. 11% ilgesnė EC18E važiuoklė dar labiau pagerina bendrą kėlimo galią ir stabilumą, lyginant su ankstesnės kartos mašinomis, o kasimo gylis padidėjo 140 mm. Lankstumą padidina galimybė abiem kryptimis nepriklausomai reguliuoti pagalbinės hidraulikos srautus, taip užtikrinant optimalų padargo greitį ir tikslumą, o papildomai užsakyti galima ir antrą pagalbinę liniją.

Mažas sukimosi spindulys, didelės galimybės


ECR18E yra visiškai naujas modelis ir pasižymi mažo sukimosi spindulio konstrukcija. Jis gali dirbti ankščiausiose vietose, o ypač trumpa galinė dalis užtikrina mažiausią sukimosi spindulį tarp visų „Volvo“ mašinų. Šis ekskavatorius yra itin stabilus visame 360o antstato sukimosi diapazone, o jo važiuoklės plotį galima keisti nuo 995 mm iki 1 352 mm. Idealiai tinkantis darbui ribotose erdvėse, naujasis ECR18E papildo „Volvo“ siūlomų mini ekskavatorių asortimentą, kurį šiuo metu sudaro septyni nuo 1,7 iki 9,5 tonų masės mažo sukimosi spindulio modeliai.

„Volvo“ mini ekskavatorius ecr18e

Pilnas paketas pelningumui padidinti


„Volvo“ mini ekskavatorius Paprastą E serijos mašinų techninę priežiūrą palengvina ant lankstų sumontuotas unikalus „Volvo“ degalų bakas, leidžiantis stebėtinai lengvai pasiekti variklio skyrių, o taip pat lengvai surandami kasdienės patikros taškai. 50 valandų tepimo intervalas taip pat palengvina ir taip geriausią savo klasėje šių mašinų priežiūrą. Variklyje taip pat gali būti įrengtos automatinio perjungimo į tuščiąją eigą ir automatinio variklio išjungimo funkcijos, padedančios sumažinti triukšmingumą, techninės priežiūros sąnaudas ir degalų suvartojimą, ir galiausiai padidinančios likutinę mašinos vertę. Kaip ir visus „Volvo“ modelius, E serijos mašinas galima komplektuoti plačiu įvairiausių padargų asortimentu, pvz., greito prikabinimo įtaisais, kaušais, plaktais ir originaliomis „Volvo“ dalimis.

Jeigu pageidaujate daugiau informacijos arba norite susirasti „Volvo“ įgaliotąjį atstovą, nueikite į volvoce.com

Pagrindinės specifikacijos:

EC15E ECR18E EC18E EC20E
Darbinė masė kg 1 640 1 700 1 810 1 965
Variklio galia (bendroji) kW 12 12 12 12
Kaušo talpa l 36 36 36 63
Mašinos aukštis mm 2 335 2 300 2 335 2 335
Mašinos plotis mm 995 995 - 1 352 995 - 1 352 995 - 1 352
Laužimo jėga, ISO daN 1 290 1 290 1 290 1 827
Plėšimo jėga, ISO daN 795 795 795 1 229
Maksimalus kasimo gylis mm 2 434 2 434 2 434 2 579
Maks. išvertimo aukštis mm 2 588 2 588 2 588 2 796

*Ne visi produktai platinami visose rinkose. Dėl nuolatinio tobulinimo politikos, pasiliekame teisę keisti specifikacijas ir konstrukciją be išankstinio įspėjimo. Iliustracijose nebūtinai vaizduojamas standartinis mašinos variantas.