Swecon UAB Lietuva

„Intermat Paris 2018“ parodoje „Volvo“ kuria rytdieną

Temoje „Statant rytojų“ „Volvo Construction Equipment“ atskleis kintantį požiūrį į klientų sėkmę, susikoncentruodama į paslaugas, prekybos atstovų sugebėjimus ir naujas technologijas.

Tokių megaprojektų kaip „Grand Paris“ poreikiai reiškia, kad šiandien klientams negana vien įsigyti mašinas, jie ieško pilnų sprendimų, kurių dėka jie taptų efektyvesniais ir pelningesniais bei sumažintų taršą. „Intermat Paris 2018“ metu „Volvo Construction Equipment“ (Volvo CE) sieks pademonstruoti tik tokius sprendimus, kurie pabrėžtų jos pajėgumą kaip gamintojos ir paslaugų teikėjos.

Bendrame kompanijos stendo 4800 m² plote, kuriuo dalijamasi su seserinėmis „Volvo Trucks“, „Volvo Penta“ ir „Volvo Financial Services“ kompanijomis, bus pristatyta daugybė labai našių ir universalių mašinų – dauguma jų efektyvaus degalų vartojimo srityje yra geriausios pramonėje.

Tai mažo sukimosi spindulio ratinis ekskavatorius EWR170E, ratinis ekskavatorius EW220E, mažo sukimosi spindulio vikšrinis ekskavatorius ECR355E, gruntinis volas SD160B ir asfalto klotuvai P6820D bei P7820D ABG su nauja centrinio valdymo sistema EPM3.

Patalpose ir lauke esančių stendų lankytojai sužinos kaip dar geriau išnaudoti šias mašinas, padedant „Volvo Co-Pilot“ ir visai eilei „Volvo Assist“ funkcijų – „Load Assist“, „Compact Assist“, „Dig Assist“ ir „Haul Assist“. Didelės skiriamosios gebos borto monitorius operatoriams realiu laiku pateikia visus duomenis, reikalingus užduotims atlikti kiek įmanoma tiksliau ir efektyviau. Lauko stende specialioje griovimo zonoje lankytojai galės apžiūrėti naująjį medžiagų krautuvą „Volvo EW240E“. 

„Intermat Paris 2018“ „Volvo“ lauko stendas

Išskirtinė pagalba klientams ir prekybos atstovams

Be to, lankytojai turės galimybę susipažinti su naująja „Volvo Services“ koncepcija. Naudodamiesi „Volvo Services“, klientai gali pasirinkti meniu esančias efektyvaus degalų naudojimo, našumo, saugos, finansų ir draudimo, nuomos, „antro gyvenimo“ ar darbinės būsenos trukmės paslaugas ir kartu su „Volvo“ priedais bei „Genuine Volvo Parts“ suformuoti jų poreikius atitinkantį paketą.

„Volvo Financial Services“ specialistų komandos siūlomos finansinės ir draudimo paslaugos yra skirtos tam, kad klientams padėtų pasirinkti jiems pritaikytus, plėsti ir saugoti jų verslą padedančius, sprendimus.

Kad būtų galima suteikti visas šias paslaugas, reikia labai kompetentingo prekybos atstovų tinklo, tad „Volvo CE“ didelį dėmesį skiria savo įgaliotųjų prekybos atstovų galimybių ir kompetencijos augimui. Su savo klientais „Volvo“ prekybos atstovai siekia bendrauti kaip su tikrais verslo partneriais ir padėti siekti jų verslo tikslų, kokie jie bebūtų.  

„Volvo CE“ ateitis

Žvelgdama į ateitį, „Volvo CE“ pristatys savo pilnai elektrinio kompaktiško ekskavatoriaus prototipą EX2 ir kitus su elektromobiliais, ryšiais bei bendraisiais užduočių sprendiniais susijusius mokslinių tyrimų projektus. Tuo pat metu įvyks pirmas viešas naujojo „Volvo CE“ prezidento Melker Jernberg pasirodymas po to, kai nuo sausio 1 dienos jis pradėjo dirbti šiose pareigose.

Apskritai, „Volvo CE“ tikslas yra „Intermat Paris 2018“ metu rinkai pasiųsti aiškią žinutę, kad ji auga kaip bendrų, su mašinomis, paslaugomis ir atstovais susijusių sprendimų tiekėjas, kuris nustato pramonės standartą ir tai tęs dar daug metų.

Tuo tarpu „Volvo Penta“ Intermat metu pristatys pilną gamą „EU Stage V“ sprendimų, įskaitant D5, D8, D11, D13 ir D16. Kompanijos sprendimas „Stage V“ yra paruoštas rytdienai ir pagrindinį dėmesį skiria maksimaliai darbinės būsenos trukmei, efektyviam degalų vartojimui bei lengvam montavimui, naudojimui ir priežiūrai.