„Volvo ECR355E“: niekada netrūksta našumo

Naujas „Volvo Construction Equipment“ E serijos ekskavatorius pasižymi 10 proc. didesniu degalų naudojimo efektyvumu, ženkliai padidėjusiomis kasimo ir kėlimo galiomis, valdymu ir veikimo laiku ir užtikrina aukščiausią našumo ir veikimo standartą.

„Volvo Construction Equipment“ pristato naują ECR355E trumpo sukimosi spindulio ekskavatorių. Pagamintas pagal pasiteisinusį E serijos dizainą, paskutinis gaminys yra galingas ir tikslus, dėl to 35 tonas sverianti mašina yra puikus pasirinkimas atliekant vamzdžių klojimo tranšėjinių klojinių montavimo ir inžinerinių komunikacijų darbus.

Sunkios mašinos viduje yra sumontuotas tvirtas „Stage IV/Tier 4 Final“ „Volvo“ sertifikuotas variklis. „Volvo“ D8 variklis, pasižymi dideliu sukimo momentu esant žemoms apsukoms, yra 180 kW (241 AG) galios ir iki 10 proc. padidina ekonomiškumą, leisdamas klientas padaryti daugiau sueikvojant mažiau. Pažangi elektrohidraulinė sistema, kuri puikiai veikia su galingu „Volvo“ varikliu, sumažina kuro sąnaudas ir emisijas ir užtikrina greitesnį ir sklandesnį darbą. Strėlės plaukiojimo funkcija prisideda prie greitesnių ciklų - taip taupoma siurblio galia nuleidžiant strėlę.

Siekiant užtikrinti aukštą našumą ir žemas veiklos sąnaudas, ECR355E įdiegta „Volvo“ darbinių režimų sistema. Atsižvelgdamas į atliekamą užduotį, operatorius gali pasirinkti I (laisvosios eigos), G (bendrą), H (padidintos galios) ir P (maks. galios) režimus. Naujame ECO režime naudojama naujausia elektroninė siurblio valdymo technologija, leidžianti dar efektyviau naudoti degalus nesumažinant našumo daugeliu darbo sąlygų.

Mažas sukimos spindulys, didelis potencialas

„Volvo ECR355E“ leidžia padaryti daugiau ne tik sueikvojant mažiau kuro, bet ir dedant mažiau pastangų. Pavyzdžiui, elektrohidraulinė sistema ženkliai padidina kėlimo galią ir kasimo jėgą. Galėdama kasti, pasisukti ir kelti daugiau medžiagų, ECR355E mašina yra našesnė daugelyje sričių bei sąlygų.

Ar tai būtų kelių tiesimo ar sunkiosios infrastruktūros darbai – ECR355E prisitaiko prie darbo vietos dėka savo dizaino ir daugybės įprastų ir papildomų funkcijų, pvz., „Volvo“ verstuvas, kaušo užraktas, pagalbinė hidraulika ir papildoma dviejų dalių strėlė. Siekiant prisitaikyti prie įvairių darbo sąlygų „Volvo ECR355E“ mašiną galima lengvai gabenti iš vienos vietos į kitą dėl jos kompaktinio dydžio. Mašinos mobilumui padidinti galima pasirinkti siaurą ir ilgą važiuoklę. ECR355E taip pat pasižymi didesniu hidraulikos našumu, reikalingu norint tiksliai valdyti šlaitavimo ir kombinuotas operacijas. Sinchronizuotos strėlė ir alkūnė leidžia lengviau judėti vienu metu važiuojant ir keliant ir gerina kelių lyginimo kokybę.

„Volvo“ siūlo našumo paslaugas geresniems rezultatams darbo vietoje pasiekti. Operatorių elgsena, objekto sąranka ir mašinų konfigūracija – tai tik keli iš daugelio našumo paslaugos pasiūlymų, kurie gali padėti optimizuoti ir padidinti produktyvumą. Klientai gali užsisakyti įvairių pasirinktinų mašinos komponentų, pagalbinių sprendimų ir mokymo paketų, siekdami padidinti savo „Volvo“ mašinų parko našumą, kad nuveiktų ir uždirbtų daugiau.

Darykite daugiau – patogiai

Užtikrindami manevravimą ribotose erdvėse naujausi E serijos ekskavatoriai pakelia kartelę valdymo ir operatorių komforto atžvilgiu, nes pasižymi įvairiomis naujomis funkcijomis. Nuo triukšmo izoliuotoje „Volvo“ kabinoje esančios reguliuojamos jautrios vairasvirtės užtikrina, kad mašina veiks tiksliai pagal operatoriaus ketinimus. Hidraulinė sistema yra priderinta prie „Volvo“ D8 variklio ir dar labiau patobulina ekskavatoriaus galingumą ir valdymą. Valdymą ir operacijas palengvina žmogaus ir mašinos sąsaja (HMI) – elektroninė sistema, leidžianti operatoriams sureguliuoti funkcijas ir nustatymus ekranu ir specialia klaviatūra. Integruodama ergonomiškus valdiklius ir supaprastintus jungiklius, HMI sistema suvienija operatorių ir technologiją, sukurdama glaudžią darbo aplinką.

Geriausioje rinkoje ROPS sertifikuotoje „Volvo“ kabinoje operatoriui užtikrinamas visapusis matomumas dėl plačių langų ir siaurų statramsčių. Papildoma „Volvo Smart View“ išmaniojo vaizdo funkcija sujungia keturias išorėje sumontuotas kameras ir ekrane sukuriamas bendras mašinos vaizdas iš viršaus. Sistema leidžia operatoriui stebėti mašinos aplinką – pranašumas dirbant uždarose zonose.

Ergonomiškai suprojektuota kabina taip pat pasižymi dideliu vertikaliu priekiniu stiklu, užtikrinančiu geresnį matomumą ir saugumą. Didelį viršutinį priekinį langą galima lengvai pakelti, o apatinę dalį – išimti ir laikyti kabinoje, kad būtų patogiau. Patogumas pagerinamas pažangia klimato kontrolės sistema, kurią galima lengvai valdyti iš aštuonių colių LCD ekrano. Pirmaujanti rinkoje oro cirkuliacijos ir atitirpinimo sistema pagreitina kabinos šildymo ir vėsinimo procesus, kad aplinka būtų patogesnė. Kitos įprastos funkcijos apima reguliuojamą sėdynę, erdvią vietą kojoms ir virpesių slopintuvus, todėl operatorius išlieka budrus, žvalus ir susikaupęs.

Pirmyn į bandymą

Naši ir valdoma stipruolė mašina visada pasirengusi dirbti. ECR355E mašinoje sumontuotas X formos važiuoklės rėmas su kalto plieno viršutiniais ritinėliais, sustiprintos pagrindinė ir viršutinė strėlės prisideda prie ilgesnio veikimo ir ilgaamžiškumo. Plačiai atsiveriančios durelės leidžia be kliūčių nuo žemės pasiekti pagrindinius techninės priežiūros taškus, įskaitant siurblio slėgio matavimo taškus, filtrus ir aušinimo bloką. O logiškai sugrupuotos tepimo magistralės, neslidžios plokštės ir gausūs turėklai, leidžia operatoriui lengvai ir saugiai grįžti prie darbo.

Griovimo ir kitiems sunkiesiems darbams atlikti „Volvo“ siūlo sutvirtinimo ir apsaugos paketus, užtikrinančius „Volvo“ mašinų apsaugą. Klientai gali pasirinkti įvairias alternatyvas, įskaitant strėlės ir kaušo cilindrų apsaugas, sustiprintas šonines dureles, sustiprintus dugno dangčius, posūkio vainiko apsaugą ir ant kabinos sumontuotą apsaugos nuo krintančių objektų (FOG) paketą.

„Volvo“ siūlo ne tik produktyvumo paslaugas, bet ir veikimo trukmės paslaugas, kurios sumažina remonto išlaidas ir neplanuotas prastovas. Išnaudodami naujasias technologijas, „Volvo“ įgaliotieji atstovai nuotoliniu būdu stebi klientų mašinas. Bet kokias problemas galima diagnozuoti ankstyvojoje fazėje ir laiku imtis koregavimo veiksmų, galiausiai įgyvendinant tvarų problemos sprendimą.

Daugiau nei mašina

„Volvo“ siūlo platų padargų asortimentą ir sprendimus klientams, skirtus naujos ECR355E mašinos eksploatacijai pagerinti, padidinant ciklo laikus ir našumą. „Volvo“ kaušo užraktaai ir padargų valdymo sistema leidžia operatoriams lengvai pereiti nuo hidraulinių plaktų, bendros paskirties kaušų prie sustiprintų kaušų, hidraulinių plėštuvų ir Steelwrist® vartomo rotatoriaus.

„Volvo“ siūlo platų kaušo užraktų asortimentą, įskaitant „Volvo“ S tipo, universalų ir SteelWrist® užraktus. Gamykloje sumontuoti vartomi rotatoriai turi jiems skirtas vairasvirtes, jos ir spalvotas ekranas yra visiškai integruoti į mašinos sistemą. Vartomi rotatoriai puikiai dera su naujos serijos „Volvo Aggressive Cut“ ekskavatorių kaušais. Kad hidrauliniams padargams, pvz., šienapjovėms, smulkintuvams, žnyplėms, trupintuvams ir vartomiems rotatoriams, būtų tiekiamas tinkamo slėgio alyvos srautas, mašinoje galima sumontuoti papildomas hidraulines magistrales, pvz., vamzdynus trupintuvams ir žnyplėms, arba vamzdyną rotatoriui.

Slaptažodžiu apsaugota padargų valdymo sistema leidžia į atmintį įrašyti iki 20 skirtingų padargų. Vartotojui draugiška sistema leidžia operatoriui iš anksto kabinos ekrane pasirinkti tinkamo slėgio hidraulinį srautą taip pasiekiant geriausią padargų veikimą.

Kad prastovos būtų trumpesnės ir reikėtų mažiau naudotis ekspertų paslaugomis, į klientų poreikius „Volvo“ reaguoja aktyviau ir greičiau. Vietos servisų darbuotojai su priežiūros mikroautobusais pasirengę suteikti visas techninės pagalbos ir techninės priežiūros paslaugas. Be to, originalios „Volvo“ dalys yra nuolat bandomos ir tvirtinamos mašinos ilgaamžiškumui ir veikimo laikui pailginti. „Volvo“ atstovai padeda pasiekti didžiausią kiekvienos mašinos našumą, siūlydami neribotą prieigą prie visų paslaugų, užtikrindami didžiausią klientų pajamų apsaugą.

ECR355E specifikacijos

Pagal mašinos konfigūraciją: ECR355EL, 2 dalių pagr. strėlė 6,2 m, virš. strėlė 2,55 m, vikšrai 700 mm.

Pagrindinės specifikacijos:

Variklis D8J  
Darbinis svoris kg 34 100 - 38 000
sv. 75 200 - 83 800 
Bendroji galia kW 180
AG (imp.) 241 
... esant variklio apsukoms aps./min. 1 800 
Kaušo talpa m3 0,92 - 2,06
j3 1,24 - 2,69 
Keliamoji galia išilgai važiuoklės  kg 12 680 
sv. 27 490 
... siekyje / aukštyje  M 6,0 / 1,5 
pėd. 20 / 5
Maks. kasimo siekis mm 10 741 
pėd., col. 25 900 
Maks. kasimo gylis mm 6 818 
pėd., col. 25 900 
Laužimo jėga, SAE J1179 (normali) kN 165 
lbf 37 090 
Laužimo jėga, SAE J1179 (padidinta)
kN 179 
lbf 40 240 
Plėšimo jėga, SAE J1179 (įprasta) kN 133
lbf 29 900
Plėšimo jėga, SAE J1179 (padidinta)
kN 144 
lbf 32 370 
Bendrasis plotis mm 3 340 
pėd., col. 25 900 
Pasisukimo spindulys mm 1 900
pėd., col. 25 900