Swecon UAB Lietuva

Sukurta geriausių: „Volvo“ pristato naują EW240E medžiagų krautuvą

Remdamasi savo didele patirtimi, „Volvo Construction Equipment“ sukūrė galingiausią ir inovatyviausią medžiagų krautuvą – EW240E MH.

Naujas EW240E medžiagų krautuvas, kurį „Volvo Construction Equipment“ specialiai suprojektavo atliekų ir perdirbimo pramonei ir pagamino „Volvo“ gamykloje, yra galinga ir patikima mašina esant sudėtingoms darbo sąlygoms. Ši įvairiapusiška mašina pasižymi didžiausiu našumu ir lankstumu ir išbandytomis bei patikrintomis funkcijomis.

EW240E medžiagų krautuvas sveria 26 tonas ir jame sumontuotas 129kW (173 AG) galios „Tier 4 final“ „Volvo“ variklis, pasiekiantis didžiausią 850 Nm sukimo momentą jau prie 1 350 aps./min. Su 6,5 metrų tiesia pagrindine ir penkių metrų lenkta viršutine strėlėmis mašina pasižymi įspūdingu daugiau kaip 11 metrų siekiu. 

Pagaminta medžiagoms tvarkyti

EW240E medžiagų krautuvas, pagamintas remiantis dešimtmečius kaupta inžinerine patirtimi, yra specialiai pagamintas medžiagoms tvarkyti. Dėl kituose „Volvo“ ratiniuose ekskavatoriuose pasiteisinusių komponentų „Volvo“ galėjo skirti laiko naujos mašinos tobulinimui, kad ši atitiktų specialiuosius medžiagų tvarkymo darbams keliamus reikalavimus. Nors naujausia mašina suprojektuota pagal jos pirmtakių dizainą, ji pasižymi ir visiškai naujomis savybėmis, kurios buvo griežtai patikrintos realiomis sąlygomis.

EW240E medžiagų krautuvas – suprojektuotas našiam darbui ir trumpoms prastovoms – puikiai tinka darbams, kai reikia optimalaus siekio ir tobulo matomumo. Mašina pagaminta su tam skirtu antstatu ir sustiprinta važiuokle, kad atlaikytų jėgas vykdant metalo laužo rūšiavimo darbus. Kiti skirtumai lyginant su įprastu ekskavatoriumi apima standartinius hidrauliniu būdu pakeliamą kabiną, keturis stabilizatorius, pilnavidures gumines padangas, originalią tiesią pagrindinę strėlę, pakankamai lanksčią, kad prie jos būtų galima tvirtinti penkių metrų lenktą viršutinę arba keturių metrų griebtuvo/rūšiavimo strėlę.

Našumą pagerina pagrindinės strėlės plaukiojimo funkcija ir jos cilindrų amortizacija, dėl ko sumažėja kratymas, o griebtuvas išlaikomas vietoje, taip padidintam stabilumą. Tikslumui pagerinti griebtuvo valdymo ir minkštų posūkio stabdžių sistema dirba kartu esant vienu metu vykdant daugelį operacijų, o optimizuota hidraulinė sistema reaguoja nedelsiant.

Operatoriai gali patogiai dirbti erdvioje „Volvo“ kabinoje, kurią galima iškelti penkis metrus virš žemės, kad darbo zona būtų akių lygyje. Dirbant aukštyje veiksmai išlieka stabilūs, o triukšmą ir vibracijas kabinoje sumažina dviejų pakopų slopintuvas. Saugai sustiprinti EW240E medžiagų krautuve sumontuotas viršutinės strėlės ribotuvas, kad griebtuvas neatsitrenktų į kabiną. „Volvo“ siūlo papildomą aukščio ribojimo funkciją, kaip papildomą saugos funkciją dirbant patalpose. Operatoriams lengviau įlipti į kabiną ir iš jos išlipti dėl ryškiai nudažytų turėklų ir naujų laiptelių ant stabilizatorių.

Universalus iš prigimties

Universalų iš prigimties EW240E medžiagų krautuvą galima konfigūruoti tiek išorėje, tiek viduje. Klientai gali maksimaliai padidinti našumą, suprojektuodami mašiną taip, kad ji atitiktų konkrečias naudojimo sąlygas. Pavyzdžiui, klientai gali pasirinkti lenktą ar tiesią viršutinę strėlę, geriausiai tinkančią darbui. Atitinkami griebtuvai – pritaikyti gamykloje sumontuotoms pagalbinėms grandinėms – puikiai tinka „Volvo“ mašinoms ir yra montuojami „Volvo“ gamykloje.

Mašina ne tik lengvai priderinama konkrečiam darbui, ją galima pritaikyti keletui užduočių, kurias atlieka klientai, vykdyti. "Volvo" kabina su didelio ploto užtikrina matomumą visomis kryptimis ir didžiausią saugumą. Matomumui pagerinti klientai gali pasirinkti „Volvo Smart View“ išmaniojo vaizdo funkciją ar vientisą polikarbonato langą su apsaugine plėvele. Didesniam patogumui „Comfort Drive Control“ (CDC) operatoriui suteikia galimybę vairuoti mašiną tik vairasvirtės ritinėliu (iki 20 km/val. (12 myl./val.) greičiu). Tai – nauja „Volvo“ ratinių ekskavatorių funkcija. EW220E ir EW240E medžiagų krautuvus galima iš gamyklos užsakyti be vairo kolonėlės. Tai leidžia operatoriui valdyti visą mašiną, įskaitant vartomą rotatorių ir stabilizatorius, tik vairasvirtėmis.

E reiškia efektyvumą

EW240E medžiagų krautuvą eksploatuoti yra lengva ir ekonomiška. Automatinės laisvosios eigos režimas, sumažinantis variklio apsukų skaičių iki laisvosios eigos, kai valdikliai nenaudojami iš anksto nustatytą laiką, ir automatinis variklio išjungimas leidžia sumažinti kuro sunaudojimą. EW240E medžiagų krautuvas – papildytas automatiškai įsijungiančiu ECO režimu – pasižymi funkcijomis, padedančiomis pagerinti kuro naudojimo efektyvumą ir sumažinti mašinos nusidėvėjimą.

Ilgai ir patikimai eksploatacijai užtikrinti EW240E medžiagų krautuvas suprojektuotas galvojant apie paprastą priežiūrą. Visuose E serijos ratiniuose ekskavatoriuose tepimo taškai yra grupuojami, o filtrai įrengti už plačiai atsidarančių variklio durelių. Ir visa tai pasiekiama stovint ant žemės. Dėl paprastesnės prieigos prie tokių sričių kaip radiatoriai ir tinkleliai, techninę priežiūrą vykdyti lengva, todėl operatoriai gali greitai grįžti prie savo pagrindinio darbo.

Turėdami „Volvo“ gamykloje pagamintą mašiną, klientai turi prieigą prie įvairių „Volvo“ paslaugų didžiausiai investicijų grąžai užtikrinti. Nuo originalių „Volvo“ dalių ir „Volvo“ aptarnavimo specialistų iki aktyvios mašinos stebėsenos ir operatorių mokymo – viskas prieinama vienoje vietoje.

EW240E medžiagų krautuvas

Pagrindinės specifikacijos:

Variklis  „Volvo D6J“
Darbinis svoris 
Tiesi pagrindinė ir 4 m rūšiavimo viršutinė strėlė, Solideal sudvejintos padangos 10.00–20, rūšiavimo griebtuvas su kaušo užraktu (1 500 kg)
kg 25 900 
sv. 57 100 
Darbinis svoris 
Tiesi pagrindinė ir 5 m lenkta viršutinė strėlė, Solideal sudvejintos padangos 10.00–20, griebtuvas 600 l (1 600 kg)
kg 26 000 
sv. 57 320 
Bendroji galia kW 129 
AG (imp.) 173 
... esant variklio apsukoms aps./min. 1 800 
Maks. kasimo siekis mm 11 000 
pėd., col. 36'1" 
Maksimalus greitis  km/h 20 
myl./h 12,4