Swecon Volvo Construction Equipment Lietuva
volvo koncepcinių transporto priemonių naujovė

Tinkama koncepcija

„Volvo CE“ koncepcinės transporto priemonės

„Volvo Construction Equipment“ specialistai yra pasiryžę sukurti tinkamą koncepciją.

Geresnis rytojus

Mes, „Volvo CE“ darbuotojai, dažnai diskutuojame apie aktualias problemas, kad geriau suprastumėme, ką turime padaryti rytojaus klientams ir visai visuomenei.

Planas

Šiame filmuke „Volvo Construction Equipment“ darbuotojai pristato savo požiūrį, ką reikš turėti bendrovės ateities gaminius ir juos eksploatuoti: nulinės emisijos autonominės mašinos, akcentuojančios efektyvų energijos vartojimą ir saugumą – būtent tai ir yra „Volvo“ prioritetai. Šiame filmuke kalbama apie ateitį. Kai kas tai pavadintų vizija. Mes tai vadiname „planu“.

Dvirėmis sunkvežimis

Koncepcija „Centaur“

Dviejų dalių konstrukcija, hibridinis galios agregatas ir gausybė fantastiškų elektroninių ypatybių. „Centaur“ perrašo dvirėmių sunkvežimių taisykles.

Sužinokite daugiau apie „Centaur“

Asfalto klotuvas / vibrovolas

Koncepcija „Fenix“

Šis jungtinis asfalto klotuvas ir vibrovolas vienoje mašinoje yra grindžiamas genialiąja sistema POD. Tai – ateities kelio darbų agregatas.

Sužinokite daugiau apie „Fenix“

Ratinis krautuvas

Koncepcija „Gryphin“

Beveik jokios emisijos, triukšmo ar vibracijų. Su naujoviška pakabos sistema. „Gryphin“ – tai mūsų ratinio krautuvo ateities vizija.

Sužinokite daugiau apie „Gryphin“

Ekskavatorius

Koncepcija „SfinX“

Lengvas, tačiau galingas. Ekskavatoriaus „SfinX“ energija – vandenilio degalų elementuose, jis valdomas elektra ir pasižymi radikaliu dizainu.

Sužinokite daugiau apie „SfinX“

Miniekskavatorius

Koncepcija GaiaX

Nulinė emisija ir į naudotoją orientuotas dizainas. Jį netgi galima valdyti nuotoliniu būdu, naudojantis planšetiniu kompiuteriu. GaiaX – tai į jokį kitą nepanašus miniekskavatorius. 

Sužinokite daugiau apie GaiaX

„Volvo“ koncepcija „Gaiax“ – naujas būdas tobulėti

Elektrinis miniekskavatorius „Gaiax“ buvo pristatytas parodos „ConExpo“ metu, 2014 m. kovą. Šiame filmuke demonstruojama, kaip dėl naujų technologijų ekskavatorius taps greitesniu, saugesniu ir ekologiškesniu.