Swecon UAB Lietuva

Mes nustatome naujus rinkos standartus

Štai, kaip to pasiekiame

Išnaudojame geriausias technologines naujoves, kad sukurtumėme moderniausias dalis ir įrangą.

MŪSŲ POŽIŪRIS Į NAUJOVES

Naujovės – tai Volvo CE kertinis akmuo. Jos yra neatsiejama mūsų mąstymo ir veiklos dalis. Turėdama daugiau nei 180 metų projektavimo ir naujovių įgyvendinimo patirtį, „Volvo CE“ žengia techninės pažangos priešakyje. Mums naujausios technologijos – ne šiaip smagus žaisliukas, jos būtinos siekiant išlikti konkurencingiems ir užtikrinti ilgalaikį pelningą augimą.

„Volvo Concept Lab“

„Volvo Concept Lab“ – tai bendra, didelį potencialų turinti "Volvo Group" IR "Volvo" prekės ženklo komunikacijos platforma. Per „Volvo Concept Lab“ mes demonstruojame naujausias idėjas ir inovacijų koncepcijas, atitinkančias būsimus mūsų klientų poreikius ir paspartinančias perėjimą į tvarią ateitį.

HX1

HX1 autonominis akumuliatorinis savivartis yra pirmosios kartos prototipas, kuris pasitarnavo kaip bandomasis-eksperimentinis pavyzdys atnaujintam antrosios kartos prototipui – HX2.

HX2

HX2 autonominio akumuliatorinio savivarčio prototipe naudojamos visos „Volvo Group“ technologijos ir komponentai. HX2 taip pat turi visiškai naują transmisiją ir stabėjimo sistemą, aptinkančią arti mašinos atsidūrusius žmones arba kliūtis.

EX2

100% elektrinis kompaktinis ekskavatorius EX2 pasižymi nuline tarša, 10 kartų didesniu efektyvumu, 10 kartų mažesniais triukšmo lygiais ir mažesne bendra nuosavybės kaina lyginant su tradiciniais atitikmenimis.

LX1

Elektrinis hibridinis ratinis krautuvas „Volvo LX1“ gali iki 50% padidinti degalų naudojimo efektyvumą. Ši mašina taip pat užtikrina ženkliai mažesnes emisijas ir triukšmingumą lyginant su savo tradiciniais atitikmenimis.

EX1

EX1 yra 70 tonų, dviejų tipų variklių, kabeliu maitinamo ekskavatoriaus prototipas.
Nors valdomas taip pat, kaip ir įprastas „Volvo“ ekskavatorius, šis yra daug draugiškesnis aplinkai – įjungus į el. maitinimo tinklą, jo anglies emisija tampa lygi nuliui.

volvo-group-innovation-summit-01-2324x1200
Inovacijos

Norite patyrinėti mūsų naujoves? Nueikite į mūsų tarptautinę interneto svetainę.

Noriu ten
Volvo įgaliotųjų atstovų ieškiklis: pradžia
Norite sužinoti išsamiau?

Atsiųskite mums žinutę ir mes su malonumu jums padėsime.

Susisiekite su mumis