Swecon Volvo Construction Equipment Lietuva
volvo apie vce

Pasaulinė grupė

Apie Volvo CE

Mūsų gaminiai ir paslaugos siūlomi daugiau nei 125 šalyse.

Patirtis, kompetencija ir sprendimai

Turėdami išsamų gaminių asortimentą, kurio gamyba, priežiūra ir techninė pagalba vykdoma visame pasaulyje, mes galime pasiūlyti jūsų konkrečiam darbui tinkamą mašiną ir sprendimą.

Padidinkite savo verslo vertę

Visapusiški sprendimai

„Volvo“ turi jums tinkamą sprendimą. Taigi, kodėl nepasinaudojus mūsų pasiūlymu patenkinti visus jūsų poreikius viso mašinos eksploatacijos ciklo metu? Įsiklausę į jūsų poreikius, galėsime sumažinti bendrąsias nuosavybės sąnaudas ir padidinti pajamas.

Tapę „Volvo“ klientu, galėsite naudotis įvairiomis lengvai pasiekiamomis paslaugomis. „Volvo“ gali jums pasiūlyti ilgalaikę partnerystę, apsaugoti jūsų pajamas ir suteikti visą asortimentą klientams skirtų sprendimų, pagrįstų aukštos kokybės dalimis ir atsidavusių specialistų pagalba. „Volvo“ siekia padėti jums paspartinti investicijų grąžą.

Naujovės

Mes nustatome naujus rinkos standartus

Inovacijos – tai Volvo Construction Equipment kertinis akmuo. Jos yra neatsiejama mūsų mąstymo ir veiklos dalis. Volvo CE turi daugiau nei 180 metų projektavimo ir naujovių įgyvendinimo patirties, taigi, mes žengiame techninės pažangos priešakyje. Mums naujausios technologijos – ne šiaip smagus žaisliukas. Iš esmės mums jos reikalingos siekiant išlikti konkurencingiems ir užtikrinti ilgalaikį pelningą augimą.

Pagrindinės vertybės

Kokybė, sauga ir aplinkosauga

Kokybė, sauga ir aplinkosauga – tai pagrindinės vertybės, kurias diegiame savo organizacijoje, gaminiuose ir darbo filosofijoje.

Sužinokite išsamiau apie mūsų pagrindines vertybes

mūsų istorija

Patikimas partneris

Nuo įkūrimo 1927 metais „Volvo CE“ iš vietinės įmonės išaugo į vieną stambiausių pasaulyje statybinės technikos gamintojų.

Sužinokite daugiau apie mūsų istoriją

Statybų meistras

Bendrovės „Volvo Construction Equipment“ istorijos filmas apie iškalbingą „Volvo CE“ praeitį. Jis Kanų korporatyvinės žiniasklaidos ir TV apdovanojimuose pelnė sidabrinio delfino prizą.

„Volvo CE“ gamyklos

Išties pasaulinė bendrovė

„Volvo Construction Equipment“ būstinė įsikūrusi Briuselyje, o gamyklos pastatytos įvairiose pasaulio vietose: Švedijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, JAV, Meksikoje, Brazilijoje, Indijoje, Kinijoje ir Pietų Korėjoje. Įvairiose pasaulio vietose pastatytose gamyklose mes gaminame platų ratinių krautuvų, ekskavatorių, dvirėmių sunkvežimių, gruntinių ir asfaltinių vibrovolų, asfalto klotuvų, kompaktinės įrangos ir medžiagų tvarkymo įrangos asortimentą.

Mūsų įgaliotųjų atstovų tinklas

Aptarnavimas visą eksploatacijos laikotarpį

„Volvo Construction Equipment“ įgaliotieji atstovai – tai mūsų verslo pagrindinis ramstis ir svarbus tiltas tarp bendrovės bei klientų, kurie perka ir eksploatuoja mūsų mašinas. Nesvarbu, ar klientas stambus, ar smulkus: „Volvo CE“ atstovybės patars ir padės pasirinkti bei įsigyti tinkamą mašiną kliento poreikiams tenkinti ir užtikrins, kad eksploatacijos eigoje būtų suteiktos priežiūros paslaugos.