Building Tomorrow - Volvo brand movie

Pasaulinė grupė

Apie „Volvo CE“

Mūsų produktai ir paslaugos siūlomi daugiau nei 140 šalių.

Building Tomorrow

Patirtis, kompetencija ir sprendimai

Esame pirmaujanti tarptautinė aukščiausios klasės statybos įrangos gamybos įmonė, o turėdami virš 14 000 darbuotojų, esame viena didžiausių įmonių pramonės šakoje. Su plačiu gaminių asortimentu, kurio gamyba, priežiūra ir techninė pagalba vykdoma visame pasaulyje, mes pasiūlysime tinkamą mašiną ir sprendimą visoms jūsų užduotims.

Kuo mes tikime

Tvarumas

Mes tikime tvaria ateitimi. O pasaulinėje statybų rinkoje - mūsų scenoje - mes dirbame kartu su savo klientais, siekdami paversti šį tikėjimą realybe visiemonėms.

Sužinokite daugiau apie tvarumą (anglų kalba)
Naujovės

Inovacijos – „Volvo Construction Equipment“ kertinis akmuo. Jos yra neatsiejama mūsų mąstymo ir veiklos dalis. Turėdama daugiau nei 180 metų projektavimo ir naujovių įgyvendinimo patirtį, „Volvo CE“ žengia techninės pažangos priešakyje. Mums naujausios technologijos – ne šiaip smagus žaisliukas, jos būtinos siekiant išlikti konkurencingiems ir užtikrinti ilgalaikį pelningą augimą. 

Sužinokite daugiau apie inovacijas (anglų kalba)
Žmonių galia

Rūpinimasis žmonėmis ir pagarba jiems visada buvo „Volvo“ vertybė. Tuo vadovaujamės kiekvieną dieną, tai atsispindi mūsų santykiuose su klientais, darbuotojais, tiekėjais ir visais kitais mūsų bendros planetos žmonėmis. Mūsų įmonės kultūra pagrįsta pasitikėjimu, aistra darbui bei atviru mąstymu, ir esame tikri, kad kuo daugiau mes klausomės ir suprantame skirtingus požiūrius, tuo stipresni tampame. Nes juk, galų gale, tėra vienintelis dalykas, galintis padaryti pasaulį geresniu. Tai žmonės.

Karjeros galimybės su „Volvo“ (anglų kalba)

PADIDINKITE SAVO VERSLO VERTĘ

Visapusiški sprendimai

„Volvo“ turi jums tinkamą sprendimą. Taigi, kodėl nepasinaudojus mūsų pasiūlymu patenkinti visus jūsų poreikius per visą jūsų mašinos eksploatacijos ciklą? Įsiklausę į jūsų poreikius, galėsime sumažinti bendrąsias nuosavybės sąnaudas ir padidinti pajamas.

Tapę „Volvo“ klientu, galėsite naudotis įvairiomis lengvai pasiekiamomis paslaugomis. „Volvo“ gali jums pasiūlyti ilgalaikę partnerystę, apsaugoti jūsų pajamas ir suteikti visą asortimentą klientams skirtų sprendimų, pagrįstų aukštos kokybės dalimis ir atsidavusių specialistų pagalba. „Volvo“ siekia padėti jums pasiekti teigiamą investicijų grąžą.

Skaityti apie mūsų teikiamas paslaugas

Mūsų įgaliotųjų atstovų tinklas

Parama visą eksploatacijos laikotarpį

„Volvo Construction Equipment“ įgaliotieji atstovai – tai mūsų verslo pagrindinis ramstis ir svarbus tiltas tarp bendrovės bei klientų, kurie perka ir eksploatuoja mūsų mašinas. Nesvarbu, ar klientas stambus, ar smulkus: „Volvo CE“ atstovybės patars ir padės pasirinkti bei įsigyti mašiną atitinkančią kliento poreikius ir užtikrins, kad eksploatacijos eigoje būtų suteiktos priežiūros paslaugos.

Įgaliotojo atstovo paieška

„Volvo CE“ gamyklos

Išties pasaulinė bendrovė

„Volvo Construction Equipment“, kurios būstinė yra Geteborge, turi gamyklų visame pasaulyje: Švedijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV, Brazilijoje, Indijoje, Kinijoje ir Pietų Korėjoje. Gamyklose, esančiose įvairiose pasaulio vietose, mes gaminame platų ratinių krautuvų, ekskavatorių, dvirėmių savivarčių, gruntinių ir asfaltinių vibrovolų, asfalto klotuvų, kompaktinės įrangos ir medžiagų tvarkymo įrangos asortimentą.

Peržiūrėkite kur mes esame

Mūsų istorija

Patikimas partneris

Nuo įkūrimo 1832 metais „Volvo CE“ iš vietinės dirbtuvės išaugo į vieną didžiausių pasaulyje statybos technikos gamintojų.

Sužinokite daugiau apie mūsų istoriją (anglų kalba)

Statybų meistras

Bendrovės „Volvo Construction Equipment“ istorijos filmas apie iškalbingą „Volvo CE“ praeitį. Jis Kanų korporatyvinės žiniasklaidos ir TV apdovanojimuose pelnė sidabrinio delfino prizą.