Swecon SIA Latvija

Eļļas analīzes

Volvo eļļas analīze sniedz vairāk

Eļļas analīze

Regulāri izmantojot Volvo eļļas analīzi, jūs iegūstat visaptverošu mašīnas stāvokļa diagnozi. Analīze sniedz daudz informācijas, piemēram, par ūdens/dzesēšanas šķidruma sastāvu, viskozitāti, netīrumiem un metāla daļiņu daudzumu. Pateicoties eļļas analīzes nodrošinātajiem agrīniem brīdinājumiem, jūs varat laicīgi plānot komponenta nomaiņu, pirms rodas problēmas, tādējādi izvairoties no dārgiem bojājumiem un dīkstāves.

Volvo ne tikai sniedz jums analīzi, bet jūs saņemat arī smalku diagnozi un vērtīgus analīzes skaidrojumus, padarot to par svarīgu rīku. Pat vislabākajai analīzei un diagnozei, rezultāti jāpasniedz skaidrā un lietotājam draudzīgā veidā. Tādēļ Volvo ir radījis ziņošanas metodi, kas sniedz jums precīzu un derīgu informāciju.

Uzticieties Volvo eļļas analīzei, lai palielinātu savu peļņu

Liels darba laiks ir svarīgs, ja vēlaties radīt peļņu. Ar Volvo eļļas analīzi jūs iegūstat nepārspējamu rīku, padarot iespējamu plānot tehnisko apkopi un samazināt neplānota dīkstāves laika un dārga remonta risku.

 Vienkārši sakot, eļļas analīze ir vispusīga mašīnas vitālo sistēmu "veselības pārbaude", kas sniedz analīzi par eļļām dzinējā, transmisijā, hidrauliskajā sistēmā, asīs un bremzēs, kā arī pēc pieprasījuma par dzesēšanas šķidrumu un degvielu. Eļļas analīze sniedz agrus brīdinājumus, dodot jums laiku nomainīt detaļas pirms tās rada problēmas un turpmākus bojājumus.

 Tikai Volvo laboratorijām ir pilnīgas zināšanas par Volvo mašīnām, un tās var interpretēt rezultātus labāk, kā citas laboratorijas. Neaizmirstiet veikt regulāras analīzes, lai iegūtu dažādu eļļas analīžu vēsturi. Tas ļaus jums saskatīt tendences. 

Viegli, ātri un tīri

Paraugu vākšana

Tiek iegūti nepieciešamie paraugi un pēc tam nosūtīti uz vienu no Volvo laboratorijām.

Analīze

Volvo laboratorijās ir moderns, uzlabots diagnostikas aprīkojums, kā arī pieredzējis un kvalificēts personāls. Viņi analizē paraugus un ievāc plašu informāciju, ūdens/dzesēšanas šķidruma saturu, viskozitāti, degvielu, netīrumus, metāla daļiņu daudzumu un citu.

Diagnoze

Smalkā diagnoze nekavējoties ir pieejama tīmekļa vietnē. Diagnoze sniedz tiešus darbības ieteikumus, lai varētu izvairīties no kritiskām situācijām.

Taupiet laiku un naudu

Bez tā, ka palīdzam jums plānot tehnisko apkopi, Volvo eļļas analīze var sniegt jums lielas priekšrocības saistībā ar remontu. Kad eļļas analīze norāda problēmas cēloni, remonta laiks tiek samazināts. Minimāls traucējummeklēšanas laiks nozīmē samazinātu dīkstāves laiku. Eļļas analīzes programmas funkcija ir tāda, ka analīzes rezultāti ar darbības ieteikumiem ir pieejami tīmekļa vietnē. Tas palīdz jums nekavējoties parūpēties par steidzamajām lietām, pirms nepieciešams veikt dārgu remontu.

Volvo pārstāvju meklētājs sākums
Uzlabo jūsu biznesu

Apspriedīsim, kā mēs varam jums palīdzēt.

Sazinieties ar mums