Kas ir vislabākais jūsu biznesam

Stipra partnerība
Klientu atbalsts līgumi nostiprina saikni starp izplatītāju un klientu. Regulārās apkopes pārbaudes mudina abas puses uzturēt sakarus, radot unikālu partnerību.


Izmaksu kontrole
Izmantojot Klientu atbalsta līgumu, apstiprinātā cena par stundām palīdz jums plānot darbības, samazina jūsu risku un padara jūs daudz konkurētspējīgāku kontraktu noslēgšanā.

Koncentrēšanās uz pamatnodarbību
Klientu atbalsta līgumi sniedz jums sirdsmieru, lai jūs koncentrētos uz svarīgākajiem sava biznesa aspektiem. Izvēlieties jomas savā biznesā, kurās nepieciešami uzlabojumi, lai nodrošinātu pareizu un vienmērīgu darbību norisi jūsu darba vietā.


Darbspējas laika potenciāla palielināšana
Apmācīti Volvo servisa tehniķi un Volvo analīzes rīki izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai uzraudzītu mašīnas darbību un veiktspēju, nodrošinot maksimālu darbspējas laika potenciālu. 

Veidojiet labākas attiecības ar savu Volvo mašīnu!

Veidojiet veiksmīgas attiecības ar savu Volvo mašīnu! Padomi par maksimālu investīciju izmantošanu. Noslēpums slēpjas klienta atbalsta līgumā.

Četri līgumi

Četri Klientu atbalsta līgumi sniedz jums iespēju izvēlēties vispiemērotāko, kas atbilstu jūsu vajadzībām.
Izvēlieties starp Zelta, Sudraba, Zilo un Balto.

Zelta klienta atbalsta līgums

Zelta Klientu atbalsta līgums ir mūsu visaptverošākais piedāvājums. Šis līgums nodrošina profilaktisko tehnisko apkopi, apskates un nepieciešamos remontdarbus, ko veic apmācīti Volvo servisa tehniķi. Jūsu izplatītājs veiks tādas pašas darbības, kādas ietvertas zilajā līgumā, tajā skaitā visu daļu remontu, lai apmierinātu augstas produktivitātes un darbspējas laika prasības.

Sudraba klienta atbalsta līgums

Sudraba Klientu atbalsts līgums piedāvā tādas pašas darbības, kā Zilais līgums, kā arī remontdarbu veikšanu atsevišķiem komponentiem. 

Zilais klienta atbalsta līgums

Zilais Klientu atbalsts līgums piedāvā profilaktisko tehnisko apkopi un apskates. Lai uzraudzītu jūsu mašīnu, var iekļaut arī tādus analīzes rīkus un pakalpojumus kā, piemēram, CareTrack, Volvo eļļas analīzes un MATRIS analīzi. 

Baltais klienta atbalsta līgums

Baltais Klientu atbalsta līgums piedāvā regulāras mašīnas apskates, ko veic apmācīti Volvo servisa tehniķi visām svarīgajām daļām un funkcijām. 

Volvo pārstāvju meklētājs sākums
Uzlabo jūsu biznesu

Apspriedīsim, kā mēs varam jums palīdzēt.

Sazinieties ar mums