Swecon SIA Latvija

Oriģinālās Volvo dilstošās daļas

Volvo piedāvā pilnu oriģinālo dilstošo daļu klāstu, kas izstrādātas un pārbaudītas, lai nodrošinātu to kalpošanas laiku visiem pielietojumiem, pārspējot jūsu cerēto.Lai saglabātu jūsu mašīnu lieliskā stāvoklī, Volvo piedāvā daļas, lai uzturētu to darbību nevainojamu, cik ilgi vien iespējams.

Izvēlieties tādas dilstošās daļas kā, piemēram, šasijas daļas, Volvo šļūtenes, Volvo zobu sistēmu, lai jūsu mašīna vienmēr darbotos kā jauna. Šīs daļas tiek pakļautas visstingrākajām pārbaudēm, lai spētu izturēt ārkārtējas mehāniskās spriedzes. Mūsu konstrukcija un materiālu izvēle garantē izcilu veiktspēju.

Risinājumi klientam

Pārskats par ražojumiem un pakalpojumiem, kuriem piedāvājam atbalstu jūsu mašīnas darbmūža laikā, palīdzot jums nodrošināt rentabilitāti vairāku gadu garumā.

Volvo zobu sistēma

turpiniet ilgi

Volvo zobu sistēma jums sniedz optimāli garus maiņas intervālus, augstu produktivitāti un rentabilitāti.

Volvo piedāvā specializētus patentētus zobus un adapterus visiem lietojumu veidiem. Augstas kvalitātes daļas, kas samazina jums piederošās tehnikas izmaksas un maksimāli palielina jūsu mašīnas veiktspēju.

Viegli uzstādīt
Vertikālās fiksācijas ierīce padara montāžu un noņemšanu ātru un vieglu. Tā ir pilnībā iestrādāta adaptera korpusā aizsardzībai un ilgam kalpošanas laikam.

Volvo zobi iztur augstu spriedzes līmeni
Perfekta sēža starp zobu un adapteru kopā ar lielu stabilizējošo virsmu veido ļoti izturīgu mezglu, lai izturētu augstus mehāniskā spēka un spriedzes līmeņus.

Pašuzasināšanās
Pašuzasinoša konstrukcija un pārdomāts dilstošā materiāla izvietojums nodrošina maksimālu nodilumizturību ar saglabātu veiktspēju.

Pretestība spēkiem
Adapteru un zobu malai ir ass leņķis, kas nodrošina ideālu pretestības spēju frontālajiem spēkiem un samazina "zobu kārbas" atplešanās risku.

Oriģinālās Volvo gaitas iekārtas daļas

Dzīvojiet līdzi saviem augstākajiem cerētajiem rezultātiem

Volvo pilns šasijas daļu klāsts ir izstrādāts un pārbaudīts, lai nodrošinātu visaugstākos kvalitātes un veiktspējas standartus.

Izturība līdz robežvērtībai
Šasijas daļas tiek pakļautas paplašinātām pārbaudēm, lai spētu pretoties pastāvīgajām lielajām slodzēm.

Īpaši izstrādātas priekš Volvo Construction Equipment
Volvo šasijas daļas sniedz jums drošu un efektīvu darbību, ilgu produktīvu darbmūžu un zemas ekspluatācijas izmaksas.

Volvo gumijas kāpurķēdes

  • Izstrādātas saistībā ar Volvo celtniecības mašīnām
  • Atbilst augstākajiem drošības un kvalitātes standartiem

Volvo šasijas daļas

Uzziniet ekstrēmās Volvo kāpurķēžu un apakšējo veltņu testēšanas rezultātus! Volvo šasijas daļas nodrošina kvalitāti un izturību, uz kuru varat paļauties.

Volvo pieskrūvējamās gumijas uzlikas

Palieliniet savu daudzpusību

Volvo pieskrūvējamās gumijas uzlikas kāpurķēžu ekskavatoriem ir perfekts risinājums mašīnas daudzpusības palielināšanai. Izmaksu ekonomējošā konstrukcija nodrošina jums vieglu pāreju no bezceļu apstākļiem uz darbību ceļa apstākļos, neradot virsmas bojājumus.

Daudzpusība
Pārejiet no darbības bezceļa apstākļos uz darbību ceļa apstākļos un iegūstiet no divām mašīnām vienā. Gumijas uzlikas nodrošina pilnīgu zemes virsmas aizsardzību un ir viegli noņemamas, ja nepieciešams pielietot pilgaitas vilkšanu.

Augsta izturība
Izgatavotas no izturīga gumijas sastāva, lai samazinātu nodilumu, uzlikas ietver tērauda plāksni ar izturīgu gumijas ārpusi un gumijas spilvenu, kas palīdz samazināt vibrācijas un troksni.

Pieejamība
Gumijas uzliku sistēma ir pieejama gan kā gatava rūpnīcas komplektācijas izvēles iespēja, gan Volvo izplatītāju tīklā. Pēcpārdošanas komplektā paredzētas gan uzlikas, gan kāpurķēžu posmi.

Izmaksu ietaupījums
Atsevišķu gumijas uzliku nomaiņa, kā un kad nepieciešams, ir izmaksas taupošs un vienkāršs veids, kā uzturēt ekskavatora kāpurķēžu sistēmu.

Volvo paplašinātājskrūves

Risinājumi nodilumam

Perfekts risinājums, kad nodilums jūsu celtniecības tehnikā izraisa brīvkustību stiprinājuma punktos, un atveres ir izdilušas.

Pastāvīgs risinājums ekonomiskam un ilgam kalpošanas laikam
Kad jūsu mašīnai sāk parādīties nodiluma pazīmes, Volvo paplašinātājskrūves ir ideāls risinājums.

Ātra un vienkārša uzstādīšana (bieži uz vietas)
Volvo paplašinātājskrūvēm ir divas paplašinošas čaulas, kas aizpilda spraugu un savieno stiprinājuma cilpas.

Izmantojot Volvo paplašinātājskrūves, nav nepieciešama atjaunošana vai mašīnas remonts.

Pieejamas plašam produktu klāstam.

Katra daļa ir svarīga!

Jo augstāka detaļu kvalitāte, jo vairāk iegūstat no savas Volvo mašīnas. Katra daļa ir svarīga darbspējas laika un veiktspējas nodrošināšanai. Tātad, kādēļ uzņemties risku?

Volvo pārstāvju meklētājs sākums
Vai zināt, kas jums ir nepieciešams?

Vēlaties pasūtīt daļas? Mēs būsim priecīgi jums palīdzēt.

Veikt pieprasījumu