Oriģinālās Volvo dilstošās daļas

Volvo piedāvā pilnu oriģinālo dilstošo daļu klāstu, kas izstrādātas un pārbaudītas, lai nodrošinātu to kalpošanu visa veida pielietojumiem.Lai saglabātu jūsu mašīnu lieliskā stāvoklī, Volvo piedāvā detaļas, lai uzturētu to darbību nevainojamu pēc iespējas ilgāk.

Izvēlieties tādas dilstošās daļas kā, piemēram, šasijas detaļas, Volvo šļūtenes, Volvo zobu sistēmu, lai jūsu mašīna vienmēr darbotos kā jauna. Šīs daļas tiek pakļautas visstingrākajām pārbaudēm, lai spētu izturēt ļoti lielu mehānisko slodzi. Mūsu konstrukcija un materiālu izvēle garantē izcilu veiktspēju.

Risinājumi klientam

Pārskats par ražojumiem un pakalpojumiem, kuriem piedāvājam atbalstu jūsu mašīnas darbmūža laikā, palīdzot jums nodrošināt rentabilitāti vairāku gadu garumā.

Volvo zobu sistēma (Volvo Tooth System)

Jūs neprasītu pasaules klases futbolistam spēlēt nepareizajos apavos, tad, kādēļ darīt to ar savas mašīnas kausu? Nepieļaujiet kvalitātes kompromisus un izvēlieties Volvo zobu sistēmas daļas, kas ir labākais Volvo kausu izvēlē.

Palieliniet rentabilitāti

Zemākas tehniskās apkopes izmaksas, palielināts darbspējas laiks

  • Mazāks kausa nodilums
  • Ilgāki nomaiņas intervāli
  • Ātra un viegla uzstādīšana

Uzlabojiet produktivitāti un degvielas ekonomiju

  • Augstāka kausa uzpilde
  • Izcilas rakšanas spējas
Jaunās paaudzes veiktspējas zobi vidēja līdz liela izmēra mašīnām

Jaunās paaudzes Volvo zobu sistēma piedāvā nepārspējamus veiktspējas un darbspējas laika risinājumus, palīdzot jums pēc iespējas efektīvāk izmatot savas Volvo mašīnas. Balstoties uz desmitiem gadu pieredzi un inženierijas zināšanām, mēs esam uzlabojuši zobu sistēmu, lai raktu ātrāk un saglabātu asumu ilgāk.

Ātra, vienkārša un droša uzstādīšana

Ar jauno Volvo bloķēšanas sistēmu jūs varat uzstādīt vai mainīt zobus dažu minūšu laikā, palīdzot samazināt dīkstāves laiku. Fiksators un zobs ir montēti un piegādāti kopā, un zoba kalpošanas mūža laikā nav nepieciešams nomainīt atsperi. Turklāt gudrā sistēma darbojas ar maināmu bloķēšanas tapu, kuru var uzstādīt abās pusēs.

Jaunās paaudzes Volvo Tooth System ir risinājums pilnībā bez āmuru palīdzības, kam, uzstādot vai mainot zobus, nepieciešams standarta instruments ar kvadrātveida zvaigznīti, kas samazina ievainojumu risku. Novietojiet, piespiediet un sagaidiet klikšķi!

 

Oriģinālās Volvo gaitas iekārtas daļas

Dzīvojiet līdzi saviem augstākajiem cerētajiem rezultātiem

Volvo pilns šasijas daļu klāsts ir izstrādāts un pārbaudīts, lai nodrošinātu visaugstākos kvalitātes un veiktspējas standartus.

Izturība līdz robežvērtībai
Šasijas daļas tiek pakļautas paplašinātām pārbaudēm, lai spētu pretoties pastāvīgajām lielajām slodzēm.

Īpaši izstrādātas priekš Volvo Construction Equipment
Volvo šasijas daļas sniedz jums drošu un efektīvu darbību, ilgu produktīvu darbmūžu un zemas ekspluatācijas izmaksas.

Volvo gumijas kāpurķēdes

  • Izstrādātas saistībā ar Volvo celtniecības mašīnām
  • Atbilst augstākajiem drošības un kvalitātes standartiem

Volvo šasijas daļas

Uzziniet ekstrēmās Volvo kāpurķēžu un apakšējo veltņu testēšanas rezultātus! Volvo šasijas daļas nodrošina kvalitāti un izturību, uz kuru varat paļauties.

Volvo pieskrūvējamās gumijas uzlikas

Palieliniet savu daudzpusību

Volvo pieskrūvējamās gumijas uzlikas kāpurķēžu ekskavatoriem ir perfekts risinājums mašīnas daudzpusības palielināšanai. Izmaksu ekonomējošā konstrukcija nodrošina jums vieglu pāreju no bezceļu apstākļiem uz darbību ceļa apstākļos, neradot virsmas bojājumus.

Daudzpusība
Pārejiet no darbības bezceļa apstākļos uz darbību ceļa apstākļos un izmantojiet divu mašīnu priekšrocības vienā. Gumijas uzlikas nodrošina pilnīgu zemes virsmas aizsardzību un ir viegli noņemamas, ja nepieciešams pielietot pilngaitas vilkšanu.

Augsta izturība
Izgatavotas no izturīga gumijas sastāva, lai samazinātu nodilumu, uzlikas ietver tērauda plāksni ar izturīgu gumijas ārpusi un gumijas spilvenu, kas palīdz samazināt vibrācijas un troksni.

Pieejamība
Gumijas uzliku sistēma ir pieejama gan kā gatava rūpnīcas komplektācijas izvēles iespēja, gan Volvo izplatītāju tīklā. Pēcpārdošanas komplektā paredzētas gan uzlikas, gan kāpurķēžu posmi.

Izmaksu ietaupījums
Atsevišķu gumijas uzliku nomaiņa, kā un kad nepieciešams, ir izmaksas taupošs un vienkāršs veids, kā uzturēt ekskavatora kāpurķēžu sistēmu.

Volvo paplašinātājskrūves

Risinājumi nodilumam

Perfekts risinājums, kad nodilums jūsu celtniecības tehnikā izraisa brīvkustību stiprinājuma punktos, un atveres ir izdilušas.

Pastāvīgs risinājums ekonomiskam un ilgam kalpošanas laikam
Kad jūsu mašīnai sāk parādīties nodiluma pazīmes, Volvo paplašinātājskrūves ir ideāls risinājums.

Ātra un vienkārša uzstādīšana (bieži uz vietas)
Volvo paplašinātājskrūvēm ir divas paplašinošas čaulas, kas aizpilda spraugu un savieno stiprinājuma cilpas.

Izmantojot Volvo paplašinātājskrūves, nav nepieciešama atjaunošana vai mašīnas remonts.

Pieejamas plašam produktu klāstam.

Katra daļa ir svarīga!

Jo augstāka detaļu kvalitāte, jo vairāk iegūstat no savas Volvo mašīnas. Katra daļa ir svarīga darbspējas laika un veiktspējas nodrošināšanai. Tātad, kādēļ uzņemties risku?

Volvo pārstāvju meklētājs sākums
Vai zināt, kas jums ir nepieciešams?

Vēlaties pasūtīt daļas? Mēs būsim priecīgi jums palīdzēt.

Veikt pieprasījumu