volvo remonta daļas

Oriģinālās Volvo remonta daļas

Atpakaļ pie darba

Volvo remonta daļas ir izmaksu ziņā efektīvākais risinājums, dodot jaunu dzīvi smaga darba mašīnai.

Oriģinālās Volvo remonta daļas

Volvo remonta daļas ir izmaksu ziņā efektīvākais risinājums, dodot jaunu dzīvi smaga darba mašīnai. Volvo piedāvā Volvo REMAN atjaunotos komponenti un maiņas pakalpojumus, kas darbojas ideālā saskaņā ar jūsu mašīnu, lai palielinātu darbspējas laiku un produktivitāti – neiegādājoties jaunu mašīnu.

Volvo ir pareizās remonta daļas un risinājumi jūsu mašīnai. Mūsu globālais izplatītāju tīkls nodrošina, ka oriģinālās Volvo daļas ir pieejamas jebkurā laikā, jebkurā vietā – samazinot dīkstāvi, lai jūsu mašīna ir gatava darbam, kad jums to vajag visvairāk.

Katra daļa ir svarīga!

Jo augstāka detaļu kvalitāte, jo vairāk iegūstat no savas Volvo mašīnas. Katra daļa ir svarīga darbspējas laika un veiktspējas nodrošināšanai. Tātad, kādēļ uzņemties risku?

Volvo Reman pakalpojumi

Atjaunošanas pakalpojumi

Volvo Reman nozīmē virkni atjaunošanas pakalpojumu, piedāvājot tādu pašu augstu kvalitāti un ilgu kalpošanas laiku, kā jauniem Volvo komponentiem, bet par zemāku cenu.

Volvo Reman ietver:

Rūpnīcā atjaunotie komponenti
Tie ietver dzinējus, turbokompresorus, galvenos pārvadus, radiatorus un hidrauliskos sūkņus. Jūsu mašīnas vecais komponents tiek nosūtīts uz mūsu atjaunošanas uzņēmumiem, kur tas iegūst jaunu dzīvi.

Komponenti klasiskajām mašīnām
Mašīnām, kas ir desmit gadus vecas vai vecākas, Volvo CE piedāvā plašu klāstu restaurēto daļu, kas ir rūpīgi notīrītas un pārbaudītas attiecībā uz kvalitāti un uzticamību.

Apmaiņas pakalpojumi
Dīzeļdaļiņu filtri (DPF) ir pirmie komponenti, kas iekļauti mūsu apmaiņas pakalpojumu programmā. Aizsērējušie filtri var tikt tirgoti kā Volvo REMAN filtri, kas ir rūpīgi pārbaudīti, lai nodrošinātu, ka tie piedāvā vismaz 95 % no zīmola jauna filtra veiktspējas, bet par daļu no izmaksām. Uzturiet savu Volvo mašīnu kārtībā un rūpējieties par apkārtējo vidi, dodot jaunu dzīvi vecajām sastāvdaļām. 

Volvo Reman pakalpojumi

Piešķiriet mašīnai otru dzīvi! Atklājiet Volvo Reman atjaunošanas pakalpojumu priekšrocības.

Volvo pārstāvju meklētājs sākums
Vai zināt, kas jums ir nepieciešams?

Vēlaties pasūtīt daļas? Mēs būsim priecīgi jums palīdzēt.

Veikt pieprasījumu