volvo uzkabes agregāts ekskavators excav

Riteņu ekskavatoru uzkabes agregāti

Kausi

Perfekta saskaņa

Izvēlieties kausu no Volvo oriģinālo kausu klāsta, kas ir izstrādāti saskanīgam darbam ar Volvo ekskavatoru. Kausi ir pieejami ar tiešas uzstādīšanas vai Volvo ātrās sakabes savienojuma punktiem. GPX, TGX un CAX ir speciāli paredzēti darbam ar sasvērējrotatoru.

Universālais kauss — universālam griešanas režīmam

Universālos kausus ir paredzēts lietot ļoti dažādos zemes apstākļos visiem rakšanas darbiem. Ar tiem var apstrādāt tādus materiālus kā augsni, mālus, smiltis un gružus, kā arī prasīgāku zemi ar granti un akmeņiem. Lai panāktu atbilstību jebkuriem darba apstākļiem vai lietošanas veidam, Volvo kausu profils un rādiuss ir optimizēts Volvo mašīnām, lai sasniegtu optimālu ietilpību, piepildījuma attiecību un rakšanas spēku maksimālai produktivitātei un ienesīgumam.

Pieejams priekš: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E, EWR130E

Detaļas

Universālais kauss GPX — smagam griešanas režīmam

Šis kauss ir paredzēts tāda irdena materiāla kā, piemēram, smilšu, māla, gružu un grants rakšanai un pārvietošanai. Tas ir aprīkots ar dilumaizsardzības zonu sānos un apakšā un Volvo universālo zobu sistēmu standarta aprīkojumā (GPE).

Pieejams priekš: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E

Detaļas

Līdzināšanas kauss TGX — smagam griešanas režīmam

Līdzināšanas kauss ir optimizēts izmantošanai ar sasvērējrotatoru, un ir paredzēts akurāti un precīzi veicamiem ainavu labiekārtošanas, nobeiguma un profilēšanas darbiem. Leņķveida stūri ļauj kausam strādāt ļoti tuvu objektiem. Tā funkcijas ietver slīpus stūrus, paplašinātu griešanas malu un dilumaizsardzības zonu sānos un apakšā.

Pieejams priekš: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E, EWR130E

Detaļas

Kabeļu kauss GPX — smagam griešanas režīmam

"Paredzēts darbam šaurās tranšejās ar garu profilu, kas sniedz iespēju ar to strādāt tuvu caurulēm un kabeļiem. Tā funkcijas ietver paplašinātu griešanas malu, šauru konstrukciju un dilumaizsardzības zonu sānos un apakšā."

Pieejams priekš: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E

Detaļas

Sasverams grāvju rakšanas kauss

Sasveramais grāvju rakšanas kauss ir elastīgs risinājums grāvju uzturēšanai, ainavu un nogāžu veidošanai. Ar 45° noliekšanu abās pusēs, grāvju rakšanas kauss nodrošina nepārspējamu precizitāti – ideāla izvēle, ja ir nepieciešama tīra, gluda virsma.

Pieejams priekš: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E, EWR130E

Detaļas
Volvo pārstāvju meklētājs uzkabes agregāti
Sazināties

Vēlaties pasūtīt vai uzzināt vairāk? Nosūtiet mums ziņu.

Sazināties